Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 10.08.2006 o 18:58, Mistic napisał:

A kupiłes żetona żeby nim zapłacić za wysyłke?


Zapomniałem o tych żetonach ;) Dzięki już wszystko gra wykupiłem ten żeton za 10 wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2006 o 19:26, Fagno napisał:

Mam pytanko, czemu gdy wszystkie gry z nowej extra klasyki (nie extra klasyki next) można kupić
za 9,99 po użyciu wpln, Planescape Torment jest po 13,99 ? Sądzę że jest to błąd na stronce,
który należy poprawić

gra dostępna pod adresem http://www.gram.pl/sklep_karta.asp?p=272


Nie myślę, żeby to był błąd, poprostu lepsze gry są ciut droższe. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Koszt dostawy pokryty wpln to ruch na który wszyscy czekali. BRAWO CDP !!! Teraz ceny są naprawdę konkurencyjne, do tej pory koszty przesyłki mocno je wypatrzały. Oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.08.2006 o 19:38, Fagno napisał:


racja, ale zastanawiam się co ta gra robi w wyprzedażach :) taka sama cena jest za BG 2 a ta
gra nie jest na liście
http://www.gram.pl/sklep_szukaj_wyprzedaze.asp


Z mojego punktu widzenia, jak wiadomo CDP wydaje nową serię XKN. Być może czasy NXK się już skończyły ;) Firma postanowiła pozbyć się starych tytułów wystawiając je na sprzedaż po promocyjnej cenie - tak mi się przypadkiem wydaje. Jednak najlepiej by było jakby jakiś pracownik CDP odpowiedział nam na Twoje pytanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem kiedy koszulki będą dostępne w sprzedaży, bo już od dawna są w pre-orderze - a żadnego info o "premierze" nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2006 o 22:14, PAPISHON napisał:

> a ja mam 10 tych złotycha kom[letnie nie wiem za co bo ja nic nie robilam w kierunku zeby
je
> zdobyc;))
Hmm....widocznie nie kupujesz orginałów (jesteś piratem) albo nie rejestrujesz gier :/

a totrzeba je jerestrowac??? a wogole to po pierwsze nie jestem piratem nawet nie wiem jak nagrywarka dziala.. apo zatm ja malo gram... a jak juz to w simsy;)) noi tony hawk;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 13:13, Prażyna napisał:

a totrzeba je jerestrowac???

Patrzę na opakowanie Gothic II i jest napisane wyraźnie: Wirtualne Pieniądze - Za rejestrację tej gry otrzymasz kasę na zakup innych gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 13:17, TYHE napisał:

> a totrzeba je jerestrowac???
Patrzę na opakowanie Gothic II i jest napisane wyraźnie: Wirtualne Pieniądze - Za rejestrację
tej gry otrzymasz kasę na zakup innych gier.

nie lubie GOTHICA....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 13:20, Prażyna napisał:

nie lubie GOTHICA....

Możliwe, ale to był tylko przykład, bo wszak mówimy o konieczności rejestracji a nie o Twoich upodobaniach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP mam dla was pomysł na dodatkową kasę:
Przydała by się taka promocja w sklepie gram:
"Dla tych co zarejstrują grę w ciągu 3 dni od polskiej premiery do wygrania atrakcyjne nagrody. (jakaś tam gierka czy koszulka)" - wzrosła by wam sprzedaż - ludzie się rzucają na takie rzeczy (wiem po sobie).
A tak to część czeka aż gra stanieje..
Chyba nie najgłupszy pomysł - think about it :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.07.2006 o 22:19, PAPISHON napisał:

Jak dobrze że znalazłem skpel interntwtowy gdzie jednak mogę sobie zakupić Micro Machines V4
:D Szkoda tylko że za 140 zł i po angielsku :(

Prawdopodobnie jeszcze w tym roku, prawdopodobnie zimą będziesz mógł zamówić Małe (malutkie, mikrosopijne) maszyny v4 za 39.90zł albo za 49.90zł w sklepie gram.pl i możliwe, ze po polsku. Zadaj pytanie tu http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=10584&u=37
Ja pytałem ale nie odpowiedzieli. Może na twojego posta zareaguja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:16, PAPISHON napisał:

Wiem wiem i jeszce raz wiem :P

Oj nieładnie panie PAPISHON. Nieładnie spamować. A co do tematu to takich rzeczy się nie pisze, skoro wiesz nie pisz:D Ale proponuję spytać, może udzielą jakiejś konkretnej odpowiedzi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować