Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 19:37, Mac Cry napisał:

Mam jeszcze jedno małe pytanko :) Została zmieniona data wysyłki STALKERA z 12 na 8 kwietnia.
Wybrałem przesyłkę kurierską, czyli na drugi dzień od wysłania gry. Możliwe jest, że dostanę
STALKERA już 9 kwietnia? W tym dniu jest bodajże jakieś święto, więc może dopiero po tym dniu
otrzymam przesyłkę. Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź, jeśli jest to możliwe. Z góry dziękuję
i pozdrawiam :)


Oczywiście data wysyłki gry STALKER 8 kwietania jest pomyłką. Poprawny termin zostanie podany na stronie w dniu dzisiejszym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mam pytanie co do tej promocji z trojaczkami. Czy w dalszym ciągu można zamawiać trzy gry z nowego rzutu XKN i dostawać te kody, czy już takiej możliwości nie ma.

@kibot, bo życie to nie bajka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zeby byla wieksza przyjemnosc?!
Co do promocji 500 pozytywne jest to ze nie zmniejszyli wPLN w sprzedawanych grach
Wydajac 150 zlotych (normalnych) 160 wPLN dostalem 105 wPLN
Nie oszukujmy sie WPLN sa wazne ale tylko w promocjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 11:45, Zebek napisał:

Nie oszukujmy sie WPLN sa wazne ale tylko w promocjach


Tu się z Tobą nie zgodzę. Ja korzystam z WPLN często i dlatego za wiele ich nie mam :P Jak zamawiam gry to staram się poczekać i jednym rzutem zamówić za 150 zł, wtedy mam przesyłkę za WPLN, oraz gry taniej dzięki WPLN. Opłacalny interes, ponieważ wtedy naprawdę płacę np za Platynę te 46 zł, albo za EKN 15 zł. Inna sprawa że musze troche czekać, ale wolę kupić raz na 3 miesiące i zapłacić mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:26, hehe napisał:

> Nie oszukujmy sie WPLN sa wazne ale tylko w promocjach

Tu się z Tobą nie zgodzę. Ja korzystam z WPLN często i dlatego za wiele ich nie mam :P Jak
zamawiam gry to staram się poczekać i jednym rzutem zamówić za 150 zł, wtedy mam przesyłkę
za WPLN, oraz gry taniej dzięki WPLN. Opłacalny interes, ponieważ wtedy naprawdę płacę np
za Platynę te 46 zł, albo za EKN 15 zł. Inna sprawa że musze troche czekać, ale wolę kupić
raz na 3 miesiące i zapłacić mniej :)



ja zamawiam tez zawsze powyzej 150zl a mam 421wPLN :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zakladajac ze jestes w stanie uzbierac te 150 zlotych
Wg Mnie nastapila dewaluacja wartosci wPLN i patrzac na polityke www.gram.pl teraz nie oplaca sie kupowac gier premierowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 12:34, Zebek napisał:

Zakladajac ze jestes w stanie uzbierac te 150 zlotych
Wg Mnie nastapila dewaluacja wartosci wPLN i patrzac na polityke www.gram.pl teraz nie oplaca
sie kupowac gier premierowych


stalkera zostalo juz tylko 130 egzemplarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież przy grach premierowych zawsze masz dostawę gratis i grę taniej. Czemu ma się nie opłacać ? Kupisz gdzieś np Stalkera za 79 zł, pamiętając o tym że na gram.pl dostawa gratis ? Z tego co widzę to w innych sklepach ceny sa takie same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 11:20, Mistic napisał:

Jeszcze mam pytanie co do tej promocji z trojaczkami. Czy w dalszym ciągu można zamawiać trzy
gry z nowego rzutu XKN i dostawać te kody, czy już takiej możliwości nie ma.

@kibot, bo życie to nie bajka...



promocja trwała do dnia premiery nowych tytułów w XKN czyli 8.03 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.04.2007 o 16:32, Mileena napisał:

promocja trwała do dnia premiery nowych tytułów w XKN czyli 8.03 :)


Aha, no ale to i dobrze, bo żal by mi było nie zużyć wszystkich kodów, a konto bankowe już świeci pustkami :-)
Dziękuje za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w sklepie.gram.p podtytul stallkera jest po angielsku kiedy sprzedajecie gre ze spolszczonym tytulem?
to moze powodowac frustracje i inne nieprzyjemne konsekwencje u kupujacych z rozstrojem nerwowym wlacznie ;)
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6wu2

sugerowalbym zmiane podtytulu na taki jaki zostal nadany w wersji polskiej

btw
dodatek do heroes 5 zostal prawidlowo oznaczony w sklepie i ma polski podtytul
http://www.gram.pl/sk4_9ATf2_Heroes_of_Might_and_Magic_V_Kuznia_Przeznaczenia.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem sie zapytać, czy książka ''Piknik na skraju drogi'' będzie dorzucana też po premierze STALKERA, czy też dostępna jest tylko w pre-orderze? Wiem, że do wyczerpania nakładu, ale może istnieje też inne kryterium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować