Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 03.04.2007 o 19:37, Mac Cry napisał:

Mam jeszcze jedno małe pytanko :) Została zmieniona data wysyłki STALKERA z 12 na 8 kwietnia.
Wybrałem przesyłkę kurierską, czyli na drugi dzień od wysłania gry. Możliwe jest, że dostanę
STALKERA już 9 kwietnia? W tym dniu jest bodajże jakieś święto, więc może dopiero po tym dniu
otrzymam przesyłkę. Prosiłbym o w miarę szybką odpowiedź, jeśli jest to możliwe. Z góry dziękuję
i pozdrawiam :)



Wysyłka gry STALKER planowana jest na 10 kwietnia 2007.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie miałem pewności, gdzie to napisać, a więc pisze tu: chodzi mi o dodawanie karteczek z kodem do rejestracji do gier na xboxa 360. Zróbcie coś z tym klejem, bo normalnie już sobie oderwałem 3 raz literki z kodu i musiałem patrzeć na skrawek papierka i domyślać się co urwałem. Przecież ten klej może być albo na wolny miejscu koło kodu, albo może być słabszy, a tak tu już się denerwuje nie wiem, który raz i jeszcze na dodatek czasami niszczy pudełko (a to już mnie wkurza na maxa jestem dosyć wymagający jeśli chodzi o stan gry :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:37, morthi napisał:

Dlaczego w sklepie.gram.p podtytul stallkera jest po angielsku kiedy sprzedajecie gre ze spolszczonym
tytulem?
sugerowalbym zmiane podtytulu na taki jaki zostal nadany w wersji polskiej


Jest już polski podtytuł, co za siła sugestii :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:) tja :)
wszak praktycznie wszyscy lubia kiedy wszystko w sklepie/firmie jest ujednolicone i ustandaryzowane pod odpowiedni wzor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomijając fakt tego tytułu, wkurza mnie to, gdy zdjęcie produktu jest niezgodne ze stanem faktycznym (i zdarza się to nie tylko w gram.pl, często w wirtusie). Choćby ostatni przykład Raymana EK.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 18:54, Taschon napisał:

Pomijając fakt tego tytułu, wkurza mnie to, gdy zdjęcie produktu jest niezgodne ze stanem faktycznym
(i zdarza się to nie tylko w gram.pl, często w wirtusie). Choćby ostatni przykład Raymana EK.


no. jak ja tego nienawidze. musialem odeslac im gre z tego powodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2007 o 09:37, morthi napisał:

Dlaczego w sklepie.gram.p podtytul stallkera jest po angielsku kiedy sprzedajecie gre ze spolszczonym
tytułem?
to może powodować frustracje i inne nieprzyjemne konsekwencje u kupujacych z rozstrojem nerwowym
włącznie ;)
http://www.gram.pl/sklep_grupa.asp?e=6wu2

sugerowałbym zmianę podtytułu na taki jaki został nadany w wersji polskiej

to tylko wersja kinowa czyli same napisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam sugestie/pomysł/prośbę (niepotrzebne skreślić): zróbcie jakąś promocje/wyprzedaż/okazje dla ludzi, którzy grają nie tylko na PC. Chodzi mi tu o gry na PS2, PSP, czy Xbox360 (o to głównie mi chodzi :p). Gears of War w cenie 240 ( a nawet te po zniżce z wPLN 220) jest dla mnie ceną zaporową, ale już za 180 był bym wstanie kupić tą grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt. Sam nie jestem konsolowcem, ale myśląc o innych przydała by się taka promocja. 240 zł z grę? Dla mnie to lekka przesada (dlatego jestem PeCetowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:41, BzyQacz napisał:

Nie liczyłbym na to, bo dopiero promocja większa była.


no wiem ale pracownicy CDP przebokiwali cos o promocji starszych tytulow :) ale jak wydam hajsy na allegro to potem bede zalowal :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:46, BzyQacz napisał:

Oczywiście, jeśli taka promocja w końcu się pojawi :) Gratuluję awansu.


wlasnie :P. AWANS :P!! :)

zycie to sztuka wyboru :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się. Sztuka... Mam nadzieję, że będziesz pamiętał, że to dzięki odpostowaniu BzyQacz''owi dostałeś ten awans :P. Żartuję, oczywiście. Tak na marginesie dodam, że jako Przodownik napisałem 749 postów... Hehe, życzę cierpiliwości, chociaż ja dostałem jeszcze degrad z Brygadzisty na Przodownika, ale to nieważne. Wszystko wróciło do normy i znowu cieszę się ze swojego nowego-starego statusu :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2007 o 19:57, BzyQacz napisał:

Zgadzam się. Sztuka... Mam nadzieję, że będziesz pamiętał, że to dzięki odpostowaniu BzyQacz''owi
dostałeś ten awans :P. Żartuję, oczywiście. Tak na marginesie dodam, że jako Przodownik napisałem
749 postów... Hehe, życzę cierpiliwości, chociaż ja dostałem jeszcze degrad z Brygadzisty na
Przodownika, ale to nieważne. Wszystko wróciło do normy i znowu cieszę się ze swojego nowego-starego
statusu :).

ja juz mialem 2 degrady :) co prawda uwazam ze jeden mi sie nienalezal ale dostalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja też miałem 2 degrady... Pierwszy sam nie wiem za co i za jakie "ale", a drugi uważam za nie potrzebny i niesprawiedliwy, ale to chyba nie temat na takie pisanie :). EOT.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować