Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 09.04.2007 o 07:41, mk007 napisał:

sklep gram.pl się rozwija i oto chodzi, raczej nie jest zagrozony ze strony badziewskiego klubu
gracza cenega.


Z tymn się zgodzę. Mają taką cienką oferte w porównaniu do CDP. Ale mają też niezłe gierki m.i.n Oblivion. Najlepszy RPG 2006 , więc tu i tu są dobre gierki. Ale W EXTRA KLASYCE NEXT dobre gierki jakich niemam w Kolekcji Klasyki. Ale z nowu w Kolekcji Klasyki niema takichgierek w CDP więc oba sklepy są dość równe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.04.2007 o 07:45, Domon napisał:

Z tymn się zgodzę. Mają taką cienką oferte w porównaniu do CDP.

Ofertę to Cenega ma akurat bardziej różnorodną i wcale nie gorszą.

Dnia 09.04.2007 o 07:45, Domon napisał:

Ale W EXTRA KLASYCE NEXTdobre gierki jakich niemam w Kolekcji Klasyki. Ale z nowu
w Kolekcji Klasyki niema takich gierek w CDP więc oba sklepy są dość równe.

Nie zauważyłeś tego, że się powtórzyłeś? Jeśli chciałeś tym pokazać, że tu i tu są dobre gry, nie wyszło Ci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj premiere miały gry z Fajnej Ceny, w związku z tym mam pytanie. Czy będzie lada chwila dostępny packTQ+TQ:IT za te kilka zlotych mniej? Tak jak dostepny jest TQ w edycji premierowej i dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie, bo coś mnie bardzo zdziwiło.
Ponoć w niektórych sklepach sieci Biedronka pojawiły się egzemplarze gry Gothic 1 w kartonowych pudełkach z wPLN.. szczerze mówiąc nie wiem co mam o tym myśleć. Wznowiono produkcje kartonowych pudełek, a może znaleziono jakieś w magazynach i dolepiono naklejki z wPLN? Prosiłbym o jakieś wyjaśnienie na ten temat, bo ani w sklep.gram.pl ani nawet na allegro takich egzemplarzy gry już nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może biedronka robiła czystkę magazynów i wystawiła stare egzemplarze, które się nie sprzedały? Nie sądzę, żeby doklejali naklejki z wPLN-ami na własną rękę. Mieliby wtedy na karku CDProjekt. Nie ma już takich w sklepie gram.pl - bo wydano w NEK albo EKN(nie pamiętam). Nie ma na allegro - bo nikt najwyraźniej nie wystawił ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:17, Be-Yacz napisał:

mam pytanie do tych co zlozyli pre ordera na stalkera EK. tez macie ze pakują??

Mo skoro tak masz to tak pewnie jest. A ja STALKERA zamówię później bo na razie pieniędzy brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wysłali! jutro ten kto zamówił STALKERa to go dostanie. :) Jutro dostane STALKERa EK i Jade Empire. Ale fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że gdy 2-3 miesiące były takie egzemplarze na allegro, kosztowały po 200-300 zł (rzadka rzecz, to droga). Poza tym jestem pewien, że były tam wPLN. Gra kosztowała 9,99. Były też wydania kartonowe Spellforce itd..

Zaraz zaraz.. mówisz, że jeden z najrzadszych towarów wygrzebała z magazynu Biedronka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 12:55, WorldWar3PL napisał:

Zaraz zaraz.. mówisz, że jeden z najrzadszych towarów wygrzebała z magazynu Biedronka?


Nie znam się na marketingu, ale na to wygląda. Jak chcesz, to zawsze możesz iść do kierownika sklepu i spytać skąd mają ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :
Czy jak teraz zakupie Guild Wars to płace coś za dostawę ?
I czy jako adresat mogę podać swoje dane osobowe (jako niepełnoletni) i mi dostanę tą grę bez żadnych kłopotów ?

Z góry dziękuje za odpowiedź :] Szybko!!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2007 o 20:10, Super gość napisał:

Mam pytanie :
Czy jak teraz zakupie Guild Wars to płace coś za dostawę ?
I czy jako adresat mogę podać swoje dane osobowe (jako niepełnoletni) i mi dostanę tą grę bez
żadnych kłopotów ?

Z góry dziękuje za odpowiedź :] Szybko!!! :P


Myśle, że chodzi ci o to, że ktoś nieletni może odbierać przesyłki - częściowo tak i nie.
Tak jeśli zamawiamy przez kuriera(bleh - nawet moja 9 letnia siostra już mi odebrała :P)
Problemy już są kiedy używamy naszej Poczty Polskiej(jakieś 3-4 zł taniej ;\). Tutaj mogą dać albo nie - zależy od tej osoby która nam wystawia(jak jakaś miła pani będzie to może pozwoli). Często się zdarza, że opróżniają paczkę (fuu)...

Bardziej polecam kurier - on nie wnika w to ile masz latek(bez przesady :P), na dodatek doręczy zawsze (są przypadki uszkodzenia - ale mniej często niż w poczcie polskiej).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się ciesze że STALKER już jutro,a w najgorszym wypadku w czwartek. Tak mnie skręca w środku. Jestem happy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Dzięki, tak też myślałem i zamówiłem kuriera. Nie dość że może przyjść nawet 2 dni wcześniej to jeszcze do samego domku (nie trzeba się wybierać na pocztę) a cena 3 zł przy 100 nie robi jakiejś różnicy :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to jest odpowiedni wątek, ale mam problem techniczny ze sklepem. Otóż, gdy klikam w opis i nazwę obojętnie jakiej myszki, to zamiast opisu tej myszki pokazuje się opis ostatnio oglądanego produktu np. kierownicy. Czy zostanie to naprawione ew. czy to tylko chwilowy błąd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie co pracownika CDP, gra Stalker zwykła edycja jest możliwa do zamówienia jednak że jest także możliwość darmowej przesyłki z wykorzystaniem wplenow. Mogę wiedzieć czy to wykorzystanie będzie dożywotnie czy np za parę dni/tygodni trzeba już będzie płacić normalnie za przesyłkę zamawiając ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować