Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

dla czego nie można kupic czegoś w sklepie gram za wszystkie swoje wPLN?jak np. gothic 3 może być za maksymalnie 30 wPLN.dla czego nie można za więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...
Po wprowadzeniu wPLN wcale nie kupuję więcej gier, więc dla mnie są same zniżki. W dodatku można nimi zapłacić za dostawę, co jest niektórym bardzo na rękę. A mogę wiedzieć na czym te zniżki Cenegi polegają?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Piszą" 40 zł na gry", co po części jest prawdą, ponieważ możesz te WPLN wydać na gry dzięki czemu w gram.pl kupujesz grę taniej. Bez WPLN kupujesz gry po "normalnej" cenie, więc dalej nie widze gdzie tu naciąganie ? Mnie też bardzo interesuje jakie zniżki ma Cenega ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie po części. "40 zł na gry" = Nie wydasz ich na nic innego. Te 40 zł pójdzie tylko i wyłącznie na gry, więc jest to cała prawda. Powiesz nam w końcu jakie zniżki ma Cenega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...

I gdzie tu porównanie do CDP? CDP tez daje zniżki tego rodzaju. W dodatku pakuje pełno dodatków do pudełek, a gry z Cenegi mają tylko broszurkę i płytę. A to, że ze 100 do 85, to żaden argument. Czym różni się danie zniżki o 15 złotych ze 100, od wydania gry w cenie 85 złotych? A porównywać tu za bardzo nie ma co, bo gra grze nierówna, a CDp i Cenega nie mogą wydać takiej samej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Promocja Cenegi, na razie jest tylko czysto wirtualna, ponieważ klub gracza cenega od dawien dawna jest w fazie: " niedługo ruszy". Tak więc wszystkie promocje cenegi typu : kupony na pizze, wynień pkt na sprzęt i tak dalej to na razie bajka. Ponadto ceny jakie ma cenega to śmiech na sali. CDP szybko obniża ceny gier ( czasem nawet za szybko :)) albo daje chociaż zniżki w postaci WPLN nawet na tytuły premierowe. Cenega natomiast od czasu premiery ( ciągle o tym mówie :)) nie zmniejszyła ceny Civilization IV, że o GTA nie wspomnę. Nie wiem więc jak można porównywać promocje CDP i Cenegi, bo na razie dzieli je różnica klas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2007 o 10:45, hehe napisał:

Promocja Cenegi, na razie jest tylko czysto wirtualna, ponieważ klub gracza cenega od dawien
dawna jest w fazie: " niedługo ruszy". Tak więc wszystkie promocje cenegi typu : kupony na
pizze, wynień pkt na sprzęt i tak dalej to na razie bajka. Ponadto ceny jakie ma cenega to
śmiech na sali. CDP szybko obniża ceny gier ( czasem nawet za szybko :)) albo daje chociaż
zniżki w postaci WPLN nawet na tytuły premierowe. Cenega natomiast od czasu premiery ( ciągle
o tym mówie :)) nie zmniejszyła ceny Civilization IV, że o GTA nie wspomnę. Nie wiem więc jak
można porównywać promocje CDP i Cenegi, bo na razie dzieli je różnica klas :D


Dokładnie potwierdzam. Albo chociażby przykład gier twórców painkillera. Kosztował on jak każdy wie 20 zł, a już kolejna gra Infernal którą rozprowadza Cenega w naszym kraju kosztuje jak się nie myle 70 zł. Śmiech na sali, CDP pozostanie liderem to oczywiste ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 21:31, Nivellen89 napisał:

Moje pytanie brzmi czy podczas zamawiania produktów
w sklepie Gram mogę wybrać jako formę zapłaty "za pobraniem"?


Oczywiście że można - już kiedyś tak zamawiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.04.2007 o 22:31, Radek15 napisał:

Mam pytanie. Ile wynosi przesyłka pocztą za pobraniem? To bardzo ważne, najlepiej widziane
szybkie i zwięzłe odpowiedzi.


Z tego co pamiętam to chyba 13 zł. Ale sprawdź dobrze, w pomocy sklepu jest napisany cennik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować