Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2006 o 15:20, Koleś napisał:

10 wPLN kazdy dostaje na start, ot wielka tajemnica.

Do kogo to ma być skierowane? Bo jeżeli odpowiadasz na dany post klikasz przy nim odpowiedź (co napewno wiesz), a jeżeli dopiero odkryłeś to nie jest nowosć:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 15:24, speedraid napisał:

Do kogo to ma być skierowane? Bo jeżeli odpowiadasz na dany post klikasz przy nim odpowiedź
(co napewno wiesz), a jeżeli dopiero odkryłeś to nie jest nowosć:D


Posta Prażyny, o tym, że ma 10 wPLN na koncie i nie wie skąd nie znajdował się na poprzedniej stronie wątku, więc post dałem ot tak sobie, ale dziękuje, za tak niezbędną instrukcję korzystania z forum. Naprawdę mi się to przyda, wcześniej nie widziałem takiej opcji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko - w środę wieczorkiem złożyłem zamówienie na W3 złotą edycję, data wysyłki była ustalona na 11 sierpnia (czyli dziś). Kiedy mam się spodziewać w takim wypadku wysyłki paczki ? Już wysłałem pytanie do działu obsługi klienta, ale oni odpowiedzą najwcześniej w poniedziałek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 18:26, Fagno napisał:

Mam pytanko - w środę wieczorkiem złożyłem zamówienie na W3 złotą edycję, data wysyłki była
ustalona na 11 sierpnia (czyli dziś). Kiedy mam się spodziewać w takim wypadku wysyłki paczki
? Już wysłałem pytanie do działu obsługi klienta, ale oni odpowiedzą najwcześniej w poniedziałek
:(


Po wysłaniu zamówienia, czas oczekiwania zależy już tylko od wybranej przez Ciebie metody dostawy. Aby obliczyć którego dnia możesz spodziewać się paczki:
1) sprawdź w dziale MOJE ZAMÓWIENIA w sklepie gram.pl (link na górze strony głównej sklepu) kiedy paczka została wysłana z naszego sklepu.
2) do daty wysłania paczki z naszego sklepu dodaj ilość dni potrzebnych na dostawę paczki (czas dostawy). Czas dostawy zależy od sposobu dostawy jaki wybrałeś - w wypadku przesyłki kurierskiej jest to z reguły następny dzień roboczy; w wypadku poczty są to maksimum trzy dni robocze.

Po więcej informacji zapraszam do działu POMOC w sklepie:
"Czas realizacji (kiedy otrzymam przesyłkę?)" - http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=19

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 19:19, Destro napisał:

Po wysłaniu zamówienia, czas oczekiwania zależy już tylko od wybranej przez Ciebie metody dostawy.
Aby obliczyć którego dnia możesz spodziewać się paczki:
1) sprawdź w dziale MOJE ZAMÓWIENIA w sklepie gram.pl (link na górze strony głównej sklepu)
kiedy paczka została wysłana z naszego sklepu.
2) do daty wysłania paczki z naszego sklepu dodaj ilość dni potrzebnych na dostawę paczki (czas
dostawy). Czas dostawy zależy od sposobu dostawy jaki wybrałeś - w wypadku przesyłki kurierskiej
jest to z reguły następny dzień roboczy; w wypadku poczty są to maksimum trzy dni robocze.


Po więcej informacji zapraszam do działu POMOC w sklepie:
"Czas realizacji (kiedy otrzymam przesyłkę?)" - http://www.gram.pl/sklep_pomoc_art.asp?pid=19


przepraszam, chyba nie jasno napisałem :D moja przesyłka NIE ZOSTAŁA wysłana, a powinna - na tym polega cały problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Skracja cytaty:D A odnośnie pytania to skąd wiesz, że nie została wysłana?? Bo tak pisze w twoich zamówieniach?? Może nie zostały zaktualizowane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 19:32, pimpor napisał:

Skracja cytaty:D A odnośnie pytania to skąd wiesz, że nie została wysłana?? Bo tak pisze w
twoich zamówieniach?? Może nie zostały zaktualizowane:D


"Status Twojego zamówienia: pakowane i przygotowywane do wysyłki" - stąd wiem
no to świetnie jeśli nie zostały zaktualizowane, bo muszę wiedzieć kiedy się mogę spodziewać paczki (co prawda pocztą mają 3 dni na to, ale mimo wszystko muszę wiedzieć)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właściwie wydaje mi się, że (o ile nie mieszkasz w wawie) to paczka wcześniej jak we wtorek nie przyjdzie. No ewentualnie w poniedziałek, ale nie nastawiałbym się na twoim miejscu:) A jak już dostaniesz to możemy razem pograć na necie:) Ta gra mi się nigdy nie znudzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no mam nadzieję że w poniedziałek, mój kumpel z bloku też w to gra (co prawda tylko na mapce Jurrasic Park), a ja wolałbym zagrac jakieś na.. walanki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 19:28, Fagno napisał:

przepraszam, chyba nie jasno napisałem :D moja przesyłka NIE ZOSTAŁA wysłana, a powinna - na
tym polega cały problem


Niestety w takim wypadku odpowiedź możesz uzyskać wyłącznie kontaktując się z Działem Obsługi Klienta sklepu gram.pl. Czyli dopiero w poniedziałek :(

Jeśli sprawa jest dla Ciebie bardzo pilna, najlepiej zrobisz dzwoniąc z samego rana, zaraz po weekendzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2006 o 20:08, Destro napisał:

Niestety w takim wypadku odpowiedź możesz uzyskać wyłącznie kontaktując się z Działem Obsługi
Klienta sklepu gram.pl. Czyli dopiero w poniedziałek :(

Jeśli sprawa jest dla Ciebie bardzo pilna, najlepiej zrobisz dzwoniąc z samego rana, zaraz
po weekendzie.


dzięki za szybką odpowiedź, nie jest ot aż tak pilne choć dziwi mnie fakt że przez cały dzień osoby odpowiedzialne za wysyłkę nie zdążyly lub osoby odpowiedzialne za aktualizację stronki nie zauważyły tego... mam wciąż cichą nadzieję że gra została wysłana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie, a czy można by było wprowadzić opcję informowania e-mailem o wysyłce paczki, tzn. że dzisiaj wysłano pakunek? Bo zwłaszcza jak zamawia się towar którego narazie nie ma w sklepie, to nie widzi się zbytnio zaglądać ciągle do "Moich Zamówień" w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:20, lurynowicz napisał:

Słuchajcie, a czy można by było wprowadzić opcję informowania e-mailem o wysyłce paczki, tzn.
że dzisiaj wysłano pakunek? Bo zwłaszcza jak zamawia się towar którego narazie nie ma w sklepie,
to nie widzi się zbytnio zaglądać ciągle do "Moich Zamówień" w sklepie.


Ale wysyłka zamówienia jest jak najbardziej potwierdzana mailem. Jeśli użytkownik wybrał przesyłkę kurierską, dodatkowo w mailu załączamy numer trackingowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2006 o 20:54, Destro napisał:

Ale wysyłka zamówienia jest jak najbardziej potwierdzana mailem. Jeśli użytkownik wybrał przesyłkę
kurierską, dodatkowo w mailu załączamy numer trackingowy.

Hmm... to ciekawe, bo zamówiłem gry w środę, a wysłano je w czwartek, pomimo tego nie dostałem e-maila. Być może jakiś malutki haczyk się wkradł, nie wiem sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź czy wiadomość nie została wrzucona automatycznie do folderu spam:D Mi czasami z innych forów wiadomości zostają kwalifikowane jako spam i musze ich szukać tam gdzie powinny same śmieci lecieć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Złożyłem zamówienie na grę SpellForce 10 sieprnia. Wczoraj, czyli 11 sierpnia przesyłka została wysłana, a niżej pisze "Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 14 sierpnia 2006" - oco w tym chodzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2006 o 13:09, Seqiu napisał:

Złożyłem zamówienie na grę SpellForce 10 sieprnia. Wczoraj, czyli 11 sierpnia przesyłka została
wysłana, a niżej pisze "Data realizacji (wysyłki) zamówienia: 14 sierpnia 2006" - oco w tym
chodzi ?


mam dokładnie to samo, z tym że ja nawet nie jestem pewny czy paczka została wysłana (mam to z grą Warcraft 3)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować