Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

No dobrze. Zdecydowałem się na kupno Medieval II: Total War - Edycja Kolekcjonerska, ale mam jeszcze jedno pytanie. Otóż w sklepie pisze, że zamawiając teraz otrzymuję dostawę za wirtualne PLN, natomiast przy zamawianiu łączny koszt przesyłki wynosi tyle co przesyłka + gra. A więc mam pytanie ile zapłacę przy odbiorze?

20070514165219

20070514165248

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W nowym CDA na okładce Cover DVD ( z tyłu) jest takie info - "specjalnie dla czytelników CD-Action super oferta na zakup gier z serii eXtra Klasyka Next!
Wejdź na stronę http://sklep.gram.pl/CDAXKN i podaj kod promocyjny...."
Tylko problem jest taki, że przy próbie wejścia na stronę pojawia się
"Błąd 404 - strona nie istnieje!
Za chwilę zostaniesz przekierowany na stronę główną naszego seriwsu.

Więc się pytam o co biega?
PS. literówka wyskakuje na tej stronie przy okazji - seriwsu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy gdy teraz mi przysługuje bezpłatna przesyłka gry Spellforce 2: Władca Smoków, ponieważ mam zarejestrowaną Czas Mrocznych Wojen, to to będzie mi też przysługiwało w późniejszym czasie( no może gdzieś w sierpniu) ?

kordzio1
No coś musi być nie tak, pewnie jeszcze nie uruchomili. Jako normalny kod promocyjny ten kod nie działa, chociaż próbowałem wsadzić niektóre gry z nowych XKN ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:18, Gol Galad napisał:

Czy gdy teraz mi przysługuje bezpłatna przesyłka gry Spellforce 2: Władca Smoków, ponieważ
mam zarejestrowaną Czas Mrocznych Wojen, to to będzie mi też przysługiwało w późniejszym czasie(
no może gdzieś w sierpniu) ?

nie - to dotyczy zamówienia przepremierowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko może-nie-na-temat. Chciałbym zamówić Morrowinda, ale nie wiem czy po zakupie ZE będę mógł najpierw zagrać w podstawkę?? Bo SAGA Gothic mnie tak wrobiła, że zamiast trzech gier dostałem teoretycznie dwie:/ Wszak dodatek zmienia koszty umiejętności, wzmacnia potwory itp. To jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2007 o 21:18, Gol Galad napisał:

kordzio1
No coś musi być nie tak, pewnie jeszcze nie uruchomili. Jako normalny kod promocyjny ten kod
nie działa, chociaż próbowałem wsadzić niektóre gry z nowych XKN ;/

Też próbowałem, wysłąłem dziś zapytanie do obsługi klienta i czekam licząc an to, że jednak mi ktoś odpowie jutro czy pojutrze, gdybym nie kupił dziś CDA to bym zamówił, natomiast jak kupiłem, wiem, że ma byc jakaś promocja, to zamierzam czekać z zamówieniem, aż się dowiem o co chodzi i może skorzystać z tego.
A kodu normalnie przy zamówieniu też próbowałem użyć - no i ni działa :) więc czekam na aktywację, lub odp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A kupiłeś sobie żeton ??? Najpierw trzeba kupić żeton za 10 wPLN, a później zaznaczyć, że za przesyłkę płacisz żetonem :) a i jeszcze jedno:) jeśli EK Medivala kosztuje mniej niż 150 zł dodaj na chwilę coś co będzie kosztować więcej niż 150 zł i kup żeton :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 00:26, Bambadil napisał:

A kupiłeś sobie żeton ??? Najpierw trzeba kupić żeton za 10 wPLN, a później zaznaczyć, że za
przesyłkę płacisz żetonem :)

Przepraszam za problem, skapnełem się wcześniej, ale dzięki za pomoc :-)

Dnia 16.05.2007 o 00:26, Bambadil napisał:

a i jeszcze jedno:) jeśli EK Medivala kosztuje mniej niż 150 zł
dodaj na chwilę coś co będzie kosztować więcej niż 150 zł i kup żeton :)

Paczuszka już jest pakowana, więc nie ma szans, ale i tak jestem zadowolony z zakupu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o kod promocyjny to za pewne zostanie on uruchomiony, gdy będzie premiera nowych gier w XKN.
Tak mi się wydaje bo innej teorii nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 08:17, Carl92 napisał:

Jeśli chodzi o kod promocyjny to za pewne zostanie on uruchomiony, gdy będzie premiera nowych
gier w XKN.
Tak mi się wydaje bo innej teorii nie mam:)

Albo dziś bo wczoraj ktoś zapomniał wstawić stronkę na serwer.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta opcja z zapomnieniem jest bardziej logiczna, bo gdyby miało to nastąpić dopiero w dniu premiery, to chyba powinni napisać, że nastąpi to dopiero wtedy, a tak wiadomo, że lud może narzekać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 14:53, Bambadil napisał:

Chodziło mi o to, że dodaj coś co będzie kosztowało ponad 150 zł, kup żeton i usuń ten przedmiot
:):):)


Czyli rozumiem, że tak można oszukiwać i mieć darmową dostawę. Dobry pomysł, ale ja i tak miałbym darmową dostawę, bo Medieval II EK daje tą możliwość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 14:53, Bambadil napisał:

Chodziło mi o to, że dodaj coś co będzie kosztowało ponad 150 zł, kup żeton i usuń ten przedmiot
:):):)

A mi chodziło o to że już nie da się tak robić. Próbowałem :) ostatnio...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 17:51, darkwind21 napisał:

Możliwe, że ten kod zacznie działać dopiero po premierze nowych tytułów.

DOBRA KOD DZIAŁA. Tylko trzeba wiedzieć jak ich użyć. Wystarczy wrzućić do koszyka grę (lub kilka z NEK) i wpisać kod w pole "MAM KOD PROMOCYJNY". Cena każdej gry z NXK zmieni się z 15,99 na 13,99 ito bez użycia wPLNów :)
Średnia ta promocja ale lepszy rydz ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2007 o 18:12, Evil Khan napisał:

> Możliwe, że ten kod zacznie działać dopiero po premierze nowych tytułów.
DOBRA KOD DZIAŁA. Tylko trzeba wiedzieć jak ich użyć. Wystarczy wrzućić do koszyka grę (lub
kilka z NEK) i wpisać kod w pole "MAM KOD PROMOCYJNY". Cena każdej gry z NXK zmieni się z 15,99
na 13,99 ito bez użycia wPLNów :)
Średnia ta promocja ale lepszy rydz ... ;)

:)
to widać dopiero niedawno to zrobili, bo próbowałem już wcześniej i wtedy kod nie działał, a dodam tylko, że w koszyku miałem same gry z EKN :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować