Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 18:22, xbit71 napisał:

Czy jeśli zamówię 5 gier razem z preorderem, to czy gry te przyszłyby w jednej paczce (tak
właśnie chcę),
czyli po premierze tego 6. tytułu (preordera)?

Dojdzie w jednej paczce, a paczka zostanie wysłana w chwili, gdy wszystkie produkty będą dostępne. Dodam, że składając zamówienie, rezerwujesz sobie egzemplarz i może wystąpić taka sytuacja, że w zamówieniu (nie w koszyku!) będziesz miał jakąś grę, a w sklep.gram.pl będziesz miał napisane Dostępność: brak, ale egzemplarz i tak będziesz miał zarezerwowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2007 o 19:23, Gol Galad napisał:

No to zależy, czy możliwe będzie złożenie tego wszystkiego w całość(kurier z wielką paką :P).
Trzeba by się dowiedzieć, czy są jakieś limity w ilości gier jednej przesyłce...

Chyba nie ma limitu. Raz zamówiłem 12 gier, przy czym 4 z nich były większych rozmiarów od standardowego DVDboxa. Spakowali mi to w jeden duży karton, a niektóre większe gry popakowane były w dodatkowe.
Niestety ten duży karton był mocno pokiereszowany, podarty, pogięty, poszarpany i dziurawy w niektórych miejscach, szczególnie w rogach, mimo że paczkę dowoził kurier, ale na szczęście i jakimś cudem gierki były w stanie idealnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A nie wiesz przypadkiem co ile są uzupełniane braki w magazynie? Bo czaję się na zestaw Gothic II i Noc Kruka do konkursu, ale tej drugiej brakuje :( Mam nadzieję, że jak najszybciej, przy okazji zamówiłbym Medieval''a :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 13:30, Lesz3yk napisał:

A nie wiesz przypadkiem co ile są uzupełniane braki w magazynie? Bo czaję się na zestaw Gothic
II i Noc Kruka do konkursu, ale tej drugiej brakuje :( Mam nadzieję, że jak najszybciej, przy
okazji zamówiłbym Medieval''a :D.

Nie wiem, to zależy od tytułów. Z tego co wiem, to gierki Blizzarda tłoczone są za granicą, więc różne tytuły różnie są uzupełniane. Zapytaj się kogoś z CDP/gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 18:17, Taschon napisał:

Nie wiem, to zależy od tytułów. Z tego co wiem, to gierki Blizzarda tłoczone są za granicą,
więc różne tytuły różnie są uzupełniane. Zapytaj się kogoś z CDP/gram.pl

Chciałbym dodać "np." przed "Blizzarda". Żeby ktoś nie pomyślał, że posądzam Blizzarda o spłodzenie Gothica.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP : czy planujecie jakąś zniżkę z okazji dnia dziecka na serię Scooby ? Planuję bratu kupić 4 brakujące tytuły ale dość drogo jest póki co...
I drugie pytanie - kiedyś była jakaś promocja ze scooby - za 4 zarejestrowane dostawało się figurkę bodajże czy coś tam. Jest to jescze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem paczkę z gram - a w niej gratis HOMEWORLD 2 - albo miły prezent albo drobna pomyłka ;)
Tak czy inaczej dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 17:46, Evil Khan napisał:

Właśnie dostałem paczkę z gram - a w niej gratis HOMEWORLD 2 - albo miły prezent albo drobna pomyłka ;)
Tak czy inaczej dziękuję :)


Nie jesteś pierwszym, który się na to "skarży". Widocznie zalega im w magazynach. Niemniej jednak miły prezent dla niczego nie spodziewającego się gracza. Zastanawiam się, czy też w najbliższym czasie jakiegoś zamówienia nie zrobić, może dla mnie jeszcze starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 18:31, Klimos napisał:

> Właśnie dostałem paczkę z gram - a w niej gratis HOMEWORLD 2 - albo miły prezent albo
drobna pomyłka ;)
> Tak czy inaczej dziękuję :)

Nie jesteś pierwszym, który się na to "skarży". Widocznie zalega im w magazynach. Niemniej
jednak miły prezent dla niczego nie spodziewającego się gracza. Zastanawiam się, czy też w
najbliższym czasie jakiegoś zamówienia nie zrobić, może dla mnie jeszcze starczy.


Ciekawe, na wirtusie do zamówienia powyżej 30 zł dodają Homeworlda2 za 8,90, a tutaj za darmo.Ja dzisiaj zamówiłem paczuszkę może i ja zostanę przyjemnie zaskoczony(nie żebym coś insynułował;))

A przy okazji wiadomo już coś na temat tego "Wirtualne Pieniądze wykorzystane w tym zamówieniu: (zniżka uzyskana dzięki wPLN + produkty za 100% wPLN)" przy zamówieniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Pamiętam że kiedyś w sklepie gram.pl można było nabyć smycz z logiem gram.pl. Czy jest ona jeszcze dostępna ? Szukałem ale nie znalazłem :( Proszę o odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 13:13, kolektor napisał:

Mam pytanko. Pamiętam że kiedyś w sklepie gram.pl można było nabyć smycz z logiem gram.pl.
Czy jest ona jeszcze dostępna ? Szukałem ale nie znalazłem :( Proszę o odpowiedź ;)


Wygląda na to że albo sklep nie wyświetla tego towaru, albo rzeczywiście nie ma go w sprzedaży. Sam miałem sobie taką sprezentować, ale widać chyba nie będzie mi to narazie dane ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 13:34, Marko Pele napisał:

> Mam pytanko. Pamiętam że kiedyś w sklepie gram.pl można było nabyć smycz z logiem gram.pl.

> Czy jest ona jeszcze dostępna ? Szukałem ale nie znalazłem :( Proszę o odpowiedź ;)

Wygląda na to że albo sklep nie wyświetla tego towaru, albo rzeczywiście nie ma go w sprzedaży.
Sam miałem sobie taką sprezentować, ale widać chyba nie będzie mi to narazie dane ;p


Niestety smycze "wyszł" ;) Ale wkrótce będzie ten towar ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 13:45, Mileena napisał:

Niestety smycze "wyszł" ;) Ale wkrótce będzie ten towar ponownie.

A propos smyczy gram.pl - moglibyście dać promocję - za zakup powyżej 150 zł smycz gratis. Przecież to gadżet reklamowy a takie winny być darmowe (długopisy itp. mini gadżety). Ot taki pomysł przy dniu dziecka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 13:45, Mileena napisał:

Niestety smycze "wyszł" ;) Ale wkrótce będzie ten towar ponownie.

Popieram poprzedników. Taka promocja na dzień dziecka ;D Nie koniecznie dodawać ale zmniejszyć cenę np. do 5 zł w dnach od np. 1 czerwca do 7 czerwca.
A możesz podać tak ''na oko'' kiedy będą dostępne ? Bo jak dostanę od rodziców kasę na dzień dziecka to chce coś kupić w sklepie i przy okazji kupiłbym smycz - nie będę przecież później specjalnie dla smyczy składał zamówienia ... ;D
I na serio- zastanówcie się nad taka promocją ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja do was tylko jedno słowo D Z I Ę K I!

Jesteście wspaniali! Nie dość, że otrzymałem swoje nowy gry z XKN dwa dni przed premierą to jeszcze dostałem Homeworlda 2 jako bonus - totalnie za darmo ;]. Przesyłka też totalnie świetna, szybka, ekspresowa! Sklep gram.pl otrzymał właśnie kolejnego stałego kilenta... ;] Oby tak dalej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2007 o 14:25, Adamzzz napisał:

Ja do was tylko jedno słowo D Z I Ę K I!

Jesteście wspaniali! Nie dość, że otrzymałem swoje nowy gry z XKN dwa dni przed premierą to
jeszcze dostałem Homeworlda 2 jako bonus - totalnie za darmo ;]. Przesyłka też totalnie świetna,
szybka, ekspresowa! Sklep gram.pl otrzymał właśnie kolejnego stałego kilenta... ;] Oby tak
dalej!



Homeworlda 2 dostałeś bo nikt nie chciał kupić a tak chociaż się go pozbędą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja to zawsze mam pecha, dopiero co sprawiłem ze przelewik z kasa przyszedł, mykam na zakupy. Myslę sobie zamówię kilka gier i wreszcie dorwę pre-release Nightfalla, tja klikam na stonke a tam piekny napis Nakład wyczerpany. Nie no wscieknę się. Nie będę nic zamawiał :/ Przeklęty złośliwy los ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować