Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2007 o 21:47, awesome napisał:

A ja mam takie pytanie. Czy jeżeli zrobię zakupy, poważne zakupy za kwotę ponad 600zł (same
gry) czy można liczyć na jakieś indywidualne promocje albo jakieś gratisy w związku z taką
kwotą?

Nie. Tylko jeśli zamówienie jest na ponad 150zł (albo jakiś produkt ma taką opcję), to za wysyłkę możesz płacić w wpln.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, zamówiłem w sklepie gram.pl sześć gier z serii EKN. I mam problem.
Doszły do mnie na mejla dwie wiadomości z potwierdzeniem. Zamówienie już wcześniej potwierdziłem, a gdy koiknąłem drugą wiadomość, by potwierdzić, przeniosło mnie na stronę zamówienia, gdzie pisało: "Zamówienie zostało już wcześniej potwierdzone". Czy to znaczy, że dostanę jedną paczkę, a nie, jak się obawiałem, dwie?:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 19:01, mero700 napisał:

hejka czy bedzie tu można kupić gre Wiedźmin

O czym ty mówisz ... Do premiery Wiedźmina jeszcze trochę zostało ... Wyskoczyłeś z tym pytaniem jak filip z konopi. Ale na pewno będzie można kupić bo CD-Projekt jest wydawcą ... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem: chce pobrać fragment książki "Piknik na skraju drogi" ze sklepu i wyskakuje mi takie błąd (screen) . Co z tym zrobić?

20070526215536

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2007 o 21:55, kalin 123 napisał:

Mam problem: chce pobrać fragment książki "Piknik na skraju drogi" ze sklepu i wyskakuje mi
takie błąd (screen) . Co z tym zrobić?



no trzeba sie dowiedziec czy będzie w sprzedaży aby zacząć oszczędzać i jednio jest pewne jedna wersja juz jest moja jako ze bęzie to najlepsza gra rpg polskiej produkcji juz sie niemogę doczekać kiedy wyjdzie i jedno jest pewne polak potrafi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej!

Ostatnio kupiłem sobie MTW2 i jak ten głupi nie sprawdziłem jaką wersję biorę - i wziąłem polskojęzyczną :(

Jako fan anglojęzycznych gier i wyznawca filozofii "ucz sie języka poprzez grę" wolałbym angielską wersję. I stąd moje pytanie - czy jest jakaś łatka, która by konwertowała mi MTW2 z powrotem na angielski? Bo z tego co widzę, to przetłumaczone są tylko teksty (dźwięk pozostał oryginalny).

No, a poza tym (nie chcąc obrażać CDProjektu, bo bardzo ich szanuje i naprawdę dziękuję za tłumaczenia gier - może akurat ja nie chce tłumaczeń, ale mimo wszystko respekt) to lokalizacja MTW2 jest zrobiona, hmmm, ciut po partyzancku (są takie kwiatki jak "objectives"(cele) jako "obiekty" czy "winded"(zmęczony) jako "wystraszony"; no i te zdrobnienia - kościółek, miasteczko - chyba lepiej - i mniej cukierkowo - brzmi mały kościół i małe miasto ;) )

PS. Przepraszam za repost, ale nie chce mi sie od nowa pisać:P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam mala prosbe do CD Projektu
Jesli ma byc jakas promocja na gry do PC to prosze ja zrobic przed 1 czerwca

I drugie pytanie jak sprawy sie maja z wydaniem BG innych klasykow . 2 mieisace temu pisaliscie ze rozmowy moga sie w kazdym momencie zakonczyc ale tez moga trwac dalej. Mozecie napisac jak wyglada to aktualnie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 17:01, Sephirath napisał:

Trudno, nie zachowam tego dla siebie - http://www.gram.pl/felieton.asp?id=1478 - czy to ma
być właśnie taki sklep z gadgetami stricte za wPLNy? Bo się niedawno o to pytałem :)


A gdzie w ogóle się pojawiają te informacje, bo jakoś nie mogę ich znaleźć. Ale właśnie najlepiej, by było, gdyby to były właśnie gadżety. Trzeba jakoś się uzbroić przez zjazdem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy zauważyliście że Guild Wars w Sklepie Gram podrożało z bodajże 59 zł aż do 99 zł.
W tej chwili, to się nawet nie opłaca u niech kupować tej gry - nawet w Empiku teraz jest taniej, bodajże 89 zł.
Możliwe że cena ta podskoczyła z powodu jakiejś "promocji", która jutro ma byś w Sklepie Gram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:29, balduran2 napisał:

Czy zauważyliście że Guild Wars w Sklepie Gram podrożało z bodajże 59 zł aż do 99 zł.
W tej chwili, to się nawet nie opłaca u niech kupować tej gry - nawet w Empiku teraz jest taniej,
bodajże 89 zł.
Możliwe że cena ta podskoczyła z powodu jakiejś "promocji", która jutro ma byś w Sklepie Gram.


możliwe, ja po cichu liczę na to co ma być jutro i na gry za wPLN, ale to jest chyba nierealne :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Byłem ostatnio w Empiku arkadia i tam GW było za 6 dych. Tam chyba też kończą z tą promocją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2007 o 22:32, syriusz.b napisał:

możliwe, ja po cichu liczę na to co ma być jutro i na gry za wPLN, ale to jest chyba nierealne

Też po cichu na to liczę, ale faktycznie to jest chyba nie możliwe.
Poczekam do jutra - zobaczę co to będzie, jeśli jakaś lipa to kupuję GW w innym sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować