Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 07.06.2007 o 15:06, daron90 napisał:

Witam. Czy jak kupujecie przedmiot w całości za wPLN to pojawia się on w koszyku?


Ja dałem na próbę i się mi nie pokazała. Dopiero się pojawiło podczas podsumowywania zakupu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy nie byłoby fajnie, gdyby można było kupić figurki z gier? Każdy chyba chciałby móc postawić sobie na biurku, monitorze czy w innym miejscu bobrze wykonaną postać z ulubionej gry. A najlepiej to by było, gdyby można było zapłacić za to wPLN. Co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto co przyszykował dla nas CD Projekt w ramach Wielkiej wakacyjnej wyprzedaży na PC:

Jak dla mnie słabo. Te gry już można było kupić po niższych cenach

20070609145016

20070609145021

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.06.2007 o 14:14, daron90 napisał:

Czy nie byłoby fajnie, gdyby można było kupić figurki z gier? Każdy chyba chciałby móc postawić
sobie na biurku, monitorze czy w innym miejscu bobrze wykonaną postać z ulubionej gry. A najlepiej
to by było, gdyby można było zapłacić za to wPLN. Co o tym myślicie?


Moim zdaniem pomysł bardzo dobry. Bardzo podobają mi się figurki z jakichś gier, przeważnie są one trudno dostępne i troche drogie, za wpln napewno bym kupił jakąś..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście nic zaskakującego to samo co noworoczna wysprzedaż. Tym bardziej, że na Allegro czy na wirusie niektóre produkty można kupić taniej :-]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy nie wiesz może jak będzie wyglądała ta promocja? Tzn. czy będzie można kupować w MM, Saturnie itp. (tak jak w noworocznej promocji), czy tylko w sklepie gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 15:18, ko?nik napisał:

A czy nie wiesz może jak będzie wyglądała ta promocja? Tzn. czy będzie można kupować w MM,
Saturnie itp. (tak jak w noworocznej promocji), czy tylko w sklepie gram.pl?


Ja mam tylko tyle informacji co i Wy - to znaczy to co przedstawiłem. Nic więcej nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Ja mam małą prośbę do CDP, aby zmienili w dziale "inne" książki piszę "D&D" na "Forgotten Realms", bo D&D to jest system gry(oparty na świecie Forgottena) a Forgotten Realms to właśnie książki,które są w ofercie gramu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak sobie przeglądałem ostatnio produkty za wPLN tak z ciekawości...No i wchodzę na album Gothica 3, atu m piszę iż mam za mało wPLN, aby go zamówić - no to wchodzę na konto, będąc pewnym iż na to mnie stać, no i tak - mam 106 wPLN - co jest grane?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie
Jesli w zamowieniiu mam ponizszy komunikat

Zamówienia niewysłane

* zamówienie nr US00070743: złożone Nd, 10.06.2007, oczekiwanie na weryfikację płatności. Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie.


To co teraz zrobic?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 11:45, Zebek napisał:

Pytanie
Jesli w zamowieniiu mam ponizszy komunikat

Zamówienia niewysłane

* zamówienie nr US00070743: złożone Nd, 10.06.2007, oczekiwanie na weryfikację płatności.
Masz problem z płatnością? Spróbuj ponownie.


To co teraz zrobic?????


Może poczekaj trochę ;-) Bo muszą zweryfikować płatność :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.06.2007 o 11:55, Zebek napisał:

czy moze cos jeszcze trzeba zrobic???

a zamawiałeś w weekend? jak ja dokonywałem przy swoim zamówieniu wpłaty przelewem na konto, w piątek po południu, to dopiero chyba w poniedziałek, albo wtorek było pokazane, że wszystko jest opłacone i paczka w drodze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2007 o 14:50, Markus89 napisał:

A oto co przyszykował dla nas CD Projekt w ramach Wielkiej wakacyjnej wyprzedaży na PC:

Jak dla mnie słabo. Te gry już można było kupić po niższych cenach


W jakim czasopiśmie była ta reklama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować