Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

W statusie zamowienia pisze ze gra TBC zostanie wyslana 15 2007 i narazie nic czyli gra nie zostala jeszcze wyslana. Czy o tej porze pracownicy CDP moga jeszcze wyslac ta gre czy zostanie wyslana jutro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 13:04, Franekimono napisał:

> Hmm jeśli nakład burning crusade jest juz wyczerpany to znaczy ze nie wszyscy zamawiajacy
preordery
> dostana? jak to jest? mam anulowac zamówienie czy czekac?

Sprawdz jaki masz status zamówienia, jeśli jest napisane że gra jest pakowana i zostanie dzisiaj
wysłana to nie patrz na to że nakład wyczerpany tylko czekaj na paczke w najbliższych dniach.
Po co ta panika.


Nie ma co wierzyć statutom ja mam: zostanie wysłane w dniu 15 stycznia 2007 a po tel wiem ze nie wysla bo niemaja bo juz sprzedali i wysłali komuś innemu. Oni sprzedaja 1 towar 10 klientom taka oto prawda o CDP, a kaske oddadza jak wypuszcza przelewy w czwartek bo wtedy to robią oszukuja i tyle obracaja kasa klientów a potem im łaskawie oddają to sprawa tylko dla Rzecznika Praw Konsumentów o czym jutro kochany CDP sie przekona na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego tematu ja mam paczka wyslana 12 stycznia a masterlink nadal nie ma tej paczki w swoim rejestrze.
A druga sprawa Co to ma by przy zamowieniu pre-orderu mialem gratis smycz burning crusade dzisiaj patrze na swoje zamowienie a tam nie ma smyczcy tylko TBC co to cholera jasna ma byc??
I jeszcze jedno po cholere macie ten system mailowy i telefon zeby do was dzwonic z problemem jezeli linia jest caly czas zajeta i nie odpowiadacie na maile??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 19:47, AnielNW napisał:

mala91 a kiedy zamowiles gre?


w dniu 21 X 06 zamówiłem TBC sztuk 2 , potem okazało się kilka dni temu że cudownie EK się pojawiła i można ja kupić. To zrobiłem drugie zamówienie 9 stycznia 07 , po czym zadzwoniłem na infolinie i zapytałem czy można to połączyć w 1 zamówienie co też Pani uczyniła. Dziś okazało się że nie dostane moich 2 sztuk BC zwykłych bo rozsyłają z data zamówienia a moja to 9 stycznia. i na pytanie co stało się z moimi zamówionym 11 października sztukami odpowiedź że sprzedane!!! więc co to ma znaczyć przecież ja nie zanulowałem zamówienia tylko je zmieniałem i dziś ani gier ani kasy bo łaskawie w czwartek najwcześniej będą robić przelewy. PYTANIE CO SIĘ STAŁO Z MOIMI ZWYKŁYMI 2 SZTUKAMI BC?????? KASĄ MOJĄ OBRACAJĄ OD TYGODNIA INFO ZERO Z ICH STRONY NORMALNE JAJA!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że od prawie miesąca czekam na odpowiedź na mojego maila z zapytaniem, pytam tutaj:
Nie korzystałam jeszcze ze Sklepu, więc mam problem- w pewnym momencie zamawiania gier... Pzy wyborze formy płatności, chcę wybrać przelew internetowy- i tu pojawia się problem- nie mam pojęcia, jaki przelew zaznacyć. Mam konto w ING Bank Śląski, ale nie mam pojęcia, jak sprawdzić, jaki to rodzaj przelewu?
Prosze o pomoc.

P.S. Gdyby zajrzał tu ktoś zajmujący się Sklepem, to mam apel- Usuńcie informację, "Jeśli masz pytania dotyczące dostawy czy sposobów płatności, kliknij tutaj."
LEKCEWAżYCIE maile i zwyczajnie nie odpowiadacie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tylko jedno pytanie

złożone Pn, 18.12.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 15 stycznia 2007

co to oznacza dla mnie ... bo szanowni panowie z wielce szanowanej tfu tfu Firmy CDP tfu! .. nie racza odpowiedziec.... ale peiniadze to pobrali w ciagu paru minut z mojego konta.

Bede mial ta paczke jutro czy nie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.01.2007 o 20:30, Doleclbn napisał:

Ja mam tylko jedno pytanie

złożone Pn, 18.12.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki , zostanie wysłane 15 stycznia
2007

co to oznacza dla mnie ... bo szanowni panowie z wielce szanowanej tfu tfu Firmy CDP tfu! ..
nie racza odpowiedziec.... ale peiniadze to pobrali w ciagu paru minut z mojego konta.

Bede mial ta paczke jutro czy nie ....



Nie chce robic fali ale sadze ze niedostaniesz :] bo pakowane i przygotawne i wyslane 15 dzisiaj jest 15 i nie ma textu wyslane wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"złożone Pn, 18.12.2006, pakowane i przygotowywane do wysyłki" tekst który mam teraz (wyparowała data 15 stycznia) jest wielce zastanawiający i niepokojący

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jajka:D od paru dni mialem napisane w zamówieniu na statusie przygotowane do pakowania, bedzie wyslane 15 stycznia, pare minut temu status mi zmienił na " pakowane i bedzie wyslane" BEZ PODANIA TERMINU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!kompromitacja...zrobili mnie w wałka w Nightfallem drugi raz się nie dam:D

Z drugiej strony ktos tu pisal iz granie (robienie questow) bezposrednio po premierze w outland nie bedzie za bardzo mozliwe ze wzgledu na najazd playerow, to chyba prawda....a moze sie tylko pocieszam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pisanie maili do CDP czy też próba dodzwonienia się doń mija się ostatnio z celem. W terminie od 19-12-2006 do dziś wysłałem kilka (około 10 ) maili (w sprawie niesczęsnego zamówienia za 300 zł zgubionego przez pocztę) z czego nie dostałem odpowiedź na 0,00 z nich !!! Rozmowy telefoniczne też nie wiele pomogły bo obiecane rozwiązanie (zwrot wpłaty) nie nastąpił ! Jestem WKURRR.. na maksa i jedyne gdzie mogę skutecznie nawiązać kontakt z CDP to właśnie poprzez FORUM (dlatego tu przelewam żale) - CDP PROSZĘ ODPISAĆ na moje maile i podać rozwiązanie problemu z zamówieniem FF00620610 wysłanym 09-12-2006 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I to jest nauczka że lepiej płacić przy odbiorze.Stracone 300 zł to poważna sumka.Jak to się będzie przeciągało to podaj ich do sądu.Tylko nie wiem kogo lepiej cdproject czy pocztę polską:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja wczoraj dzwoniłem od 10 do 16 (łącznie 46 prób połączeń) i po 16 udało mi się dodzwonić. Po 17 minutach rozmowy właściwie nic nie załatwiłem. Dzisiaj jest to samo :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 17:07, Master J napisał:

Powie mi ktoś czy na gram.pl można kupić obliviona.Bo bardzo spodobał mi się morrowind i chciałbym
spróbować jego następcę.


Nie ten wydawca ;]
Spróbuj u Cenegi :)

Evil Khan---> kasy na pewno nie stracisz, wszystko jest udokumentowane, więc po prostu musisz poczekać i dochodzić swoich praw. Pecha miałeś, jak to sie mówi shit happens...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.01.2007 o 16:47, Slave napisał:

Ja wczoraj dzwoniłem od 10 do 16 (łącznie 46 prób połączeń) i po 16 udało mi się dodzwonić.
Po 17 minutach rozmowy właściwie nic nie załatwiłem. Dzisiaj jest to samo :/

Wszystko przez premierę dodatku do WOWa - wszyscy pewno w tym temacie dzwonią... A ja jestem tylko ciekaw co z moim NWN2 ?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować