Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Raz mnie wkurzyło, bo listonosz nie mógł mi gry wsadzić do skrzynki tylko se pojechał na główną pocztę. A tam świry kazały mi zapłacić za gothica 2 59 zł. Gdybym jej nie powiedział mamusi by portwel sie miękki zrobił. Ale ważne że gra jest. PS: Nie mam nic do cd projekt, poprostu se histryjke opowiedam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.01.2007 o 15:54, kulfonito napisał:

Mam pytanie. Czy gry spod znaku EA wydawane przez CDP można zarejestrować na gram.pl?

Dnia 26.01.2007 o 15:54, kulfonito napisał:

ko?nik
Wszystkie gry wydawane przez CDP można rejestrować na gram.pl.


ko?nik zamawiałeś u nich gry EA?
Bo ja zamawiałem i w środku nie ma karty rejestracyjnej, a bez niej gry zarejestrować się nie da.
Wniosek prosty - gier EA nie można rejestrować na gram.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 13:50, Venom napisał:

> Mam pytanie - jak zamówię dwa produkty to zostaną one wysłane jedną przesyłką?

Jedno zamówienie = jedna przesyłka = jednorazowa opłata za koszty przesyłki.

Zajrzyj na http://sklep.gram.pl/pomoc/


Dziękuję, ale jakoś nie znalazłem wzmianki o tym w dziale pomocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 13:50, Venom napisał:

> Mam pytanie - jak zamówię dwa produkty to zostaną one wysłane jedną przesyłką?

Jedno zamówienie = jedna przesyłka = jednorazowa opłata za koszty przesyłki.

Zajrzyj na http://sklep.gram.pl/pomoc/


chya, że zamawiasz dwa takie same produkty to dostaniesz dwa za jednym razem np. Składasz zamówienie na dwa nwn-y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:25, michu96 napisał:

Mam pytanie otórz :

Jak moge zapłacić przy składaniu zamówienia ?! (Gdzie)


Zapłacisz przy odbieraniu przesyłki lub przez pobranie z konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 15:44, master matrox napisał:

Moje pytanie do CDP:
Kiedy w magazynie będą dostępne pady Speed-Link Strike 2?


Pytanie nieaktualne, wczoraj była drobna dostawa i kilka sztuk Strike 2 było i jest :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2007 o 21:55, Rider of Rohan napisał:

Ja rowniez mam zapytanie:

Czy sklep.gram.pl realizuje wysylki za granice? Jesli tak, to jak zlozyc takie zamowienie?



Wysyłka tylko na terenie Polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy podczas kupna gier w "Używkach" przechodzi na mnie rejestracja danej gry? (tzn. czy znajdzie się ona w moich zarejestrowanych grach?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2007 o 22:43, Dark Demon napisał:

Czy podczas kupna gier w "Używkach" przechodzi na mnie rejestracja danej gry? (tzn. czy znajdzie
się ona w moich zarejestrowanych grach?)


Jeśli tylko kupując grę dostaniesz od jej właściciela kartę rejestracyjną to tak. Jednak możliwe, że nawet mając ją, zarejestrujesz grę, lecz nie dostaniesz WPLNów jeśli ktoś wcześniej tą grę zarejestrował już na swoim koncie. Wtedy gra zostanie dodana do twojej listy zarejestrowanych tytułów, lecz nie dostaniesz wirtualnej gotówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gra EA też przychodzą w czasie? Opłaca się zamuwić przesyłką kurierską? A jeśli w identycznym czasie wyśle dwa zamuiwienia to dostanę w jednej paczce? Czy jak zamuwie we poniedziałek to dostanę w środe? A gdybym zamuwiłdzisaj to dostałbym we wtorek? gramk.pl wyrabia się z czasem zamuwień? Jak zamuwie w gram.pl napszykład EU:Mroczne wieki to będe miał jakiś z tego korzyści oprócz niskiej ceny? Czym się różni EU:Mroczne wieki Edycja Premierowa od zwłykłej edycji, bo ta premierowa jest tańsza od zwłykłej a z tego co wiem ma bogatszą zawartość. I jeszcze jedno, czy w Krakowie jest magazyn tej firmy kuriejejskiej co wspułpracuje z gram.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prepraszam że dwa posty pod rząd ale powiedzcie mi wszystko co powinienem wiedzieć na temat zamueień płatności i przesyłki, bo chociaż na forum jestem już przodownikiem to, to będzie moje pierwsze zamuwienie w sklepie gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli złożysz 2 zamówienia, to otrzymasz 2 przesyłki i będziesz musiał zapłacić 2 razy za koszty przesyłki, więc najlepiej jest dodać do koszyka kilka produktów i zamówić je jako 1 zamówienie. Po złożeniu zamówienia powinieneś się nastawić na to, że zostanie ono wysłane w następnym dniu roboczym. Jeżeli złożysz zamówienie w weekend, to zostanie ono wysłane w poniedziałek. Zamówienie wysłane kurierem powinno do Ciebie dotrzeć w następnym dniu roboczym, więc jeżeli zależy Ci na czasie to opłaca się wybrać taką metodę dostawy.
EU: Mroczne wieki (edycja premierowa) nie jest już dostępna w sklepie gram.pl, więc nie wiem, czy to pytanie jest nadal aktualne. Firma kurierska Masterlink ma oddział w Krakowie - szczegóły znajdziesz tutaj: http://masterlink.pl/oddzialy.asp?id=31
Więcej informacji znajduje się w dziale pomocy sklepu gram.pl: http://www.gram.pl/sklep_pomoc.asp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować