Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Czy w sklepie gram.pl będzie dostępna Edycja Specjalna Guild Wars:P? O ile wiem, kupując ja ma się dostęp do bonusowych przedmiotów do profesi z podstawowej części gry (i czy to też prawda)?.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bonusowe przedmioty są dostępne w normalnej edycji podstawki do Guild Wars,przynajmniej ja tak miałem ale niekupowałem na Gram.pl tylko w Empiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie odnośnie sklepu.
Gdy płacę przelewem bankowym/przekazem pocztowym to ja muszę sobie wydrukować ten druk przelewu?
Proszę o szybką i dobrą odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w najbliższym czasie można się spodziewać jakiejś dostawy od Razera do sklepu? Konkretnie chodzi mi o podkładkę Razer eXactMat + eXactRest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 22:27, mroczny mrok napisał:

Gdy płacę przelewem bankowym/przekazem pocztowym to ja muszę sobie wydrukować ten druk przelewu?


Możesz, ale nie musisz. Jest to tylko ułatwienie. Jeżeli nie dysponujesz np. drukarką lub z innego powodu nie chcesz nic drukować, wystarczy że w baku/na poczcie wypełnisz odpowiedniu druczek przelwu (będzie wyglądał bardzo podobnie jak ten na naszej stronie).

Co do samego miejsca dokonywania przelewów, w praktyce dokonywanie ich w bnaku wychodzi dużo szybciej niż na poczcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie sklep zeźlił w piątek. Wiem, że muszę poczekać przynajmniej do jutra, bo w weekend ''staff'' wypoczywa, słusznie zresztą, ileż można :)
Przeczytałem to -> http://www.gram.pl/news_8AngGe2_Jade_Empire_gotowe_do_wysylki.html
i stwierdziłem, ha!, ''łan kozie death'': odpali na moim sprzęcie to odpali, a jak nie, to nie.
Zamówiłem, ale coś się wykrzaczyło w 3,14. Stronka wyświetliła coś na kształt, że niestety (ciekawe) nastąpiła próba dokonania opłaty, czy coś w ten deseń, ale kiepsko się udała. Co ciekawe, próba nie nastąpiła, bo nie przekierowało na stronę banku. Anulować się nie da. Zmiana sposobu płatności powoduje wyświetlenie tylko dwu opcji. ''Masz problemy z płatnością?" Ano mam. Jak jasssna cholera :D Ale to detale. Zobaczymy co magicy jutro powiedzą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy już pytałem o to ale, nie dostałem odpowiedzi - tak, nie ani s*****.
Więc pytam jeszcze raz:
czy w tym roku w sklepie gram także będą dostępne koszulki z logo gram.pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.03.2007 o 23:52, balduran2 napisał:

Kiedy już pytałem o to ale, nie dostałem odpowiedzi - tak, nie ani s*****.

Raczej to trzecie.
Ma być zapytanie: Słucham? - jakby co. :D

Dnia 04.03.2007 o 23:52, balduran2 napisał:

Więc pytam jeszcze raz:
czy w tym roku w sklepie gram także będą dostępne koszulki z logo gram.pl?

Nie no, koszulka z logo gram.pl? Dla mnie to porażka.
Najlepiej zadźwoń do CDP, wtedy coś Ci powiedzą - bo wiadome jest, że na forum piszą kiedy chcą a mejle "znikają" po drodze. Telefon masz na stronie głównej gram.pl, na dole w dziale kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, czy zwrócił ktoś uwage na nową belke w statusie zamówienia?

Ciekawy jest napis "+produkty w 100% za wpln".

20070305140744

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 14:08, Mistic napisał:

Ciekawy jest napis "+produkty w 100% za wpln".

faktycznie ciekawe .... Czyżby wreszcie miała być opcja użycia większej ilości wPLNów ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 14:08, Mistic napisał:

Ciekawy jest napis "+produkty w 100% za wpln".


No cóż, to może oznaczać tylko jedno. Nowe promocje związane ściśle z wirtualnymi pieniędzmi.

Ciekaw jestem tylko, czy będą one ograniczone czasowo... I czy produkty z *wyższej* półki także *wliczą* się do promocji...

O ile belka nie kłamie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2007 o 14:08, Mistic napisał:

Hm, czy zwrócił ktoś uwage na nową belke w statusie zamówienia?

Ciekawy jest napis "+produkty w 100% za wpln".


Ja dawno nic nie zamawiałem ale bardzo dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zNa pewno strasznego powodu do narzekań nie masz :P Mi wisi 29 takich zamówień, ale ktoś wspominał, że w przyszlosci bedzie mozliwosc zmniejszania ilosc liczby takich zamowien na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:42, Mistic napisał:

zNa pewno strasznego powodu do narzekań nie masz :P Mi wisi 29 takich zamówień, ale ktoś wspominał,
że w przyszlosci bedzie mozliwosc zmniejszania ilosc liczby takich zamowien na koncie.


To rzeczywiście współczuję ;))
Ciekaw jestem , czy ciężko dodać przycisk "czyść nie zrealizowane zamówienia " lub po prostu "usuń to zamówienie ".
Albo powinny same znikać powiedzmy po miesiącu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 17:50, WorldWar3PL napisał:

Może powrót gry za złotówkę? 100% zniżki to to nie jest, ale w zaokrągleniu...

Byłoby miło.Od czasu powstania gram.pl , mam właściwie tyle samo wpln.To co dostałem na początku , uszczuplone o wydatki i zasilone po kupieniu nowych gier , to cały czas bardzo podobna kwota i przy obecnych zasadach nie mam szans na wydanie swojej kasy.Jakaś super promocja , od czasu do czasu , byłaby dobrym rozwiazaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli o mnie chodzi, sprawa miała się ciut inaczej - ~50 wPLN na początku, aktualnie 200 - w sam raz na dwie gry za złotówkę ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2007 o 18:28, WorldWar3PL napisał:

Jeśli o mnie chodzi, sprawa miała się ciut inaczej - ~50 wPLN na początku, aktualnie 200 -

Czyli problem jest podobny.Brak możliwości wydania odłożonych wpln na gry.Posiadanie kasy jako cel sam w sobie , to chyba troszkę za mało.Ogólnie ze sklepu gram.pl jestem bardzo zadowolony , ale(zawsze jest jakieś ale) kasa w kieszeni swędzi i fajnie byłoby coś z nią zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować