Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Mam takie pytanie:
Gdy zamówię sobie STALKER''A, razem zakupionym żetonem z wPLN w sklepie gram.pl i będzie czas wysyłki to będę mógł anulować zamówienie np; z powodu braku pieniędzy czy to jest możliwe i wznowienie go później w tej samej ofercie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 12:10, Carl92 napisał:

Mam takie pytanie:
Gdy zamówię sobie STALKER''A, razem zakupionym żetonem z wPLN w sklepie gram.pl i będzie czas
wysyłki to będę mógł anulować zamówienie np; z powodu braku pieniędzy czy to jest możliwe i
wznowienie go później w tej samej ofercie?


Możesz anulować zmówienie w dowolnym momencie przed skierowaniem go do realizacji - czyli przed momentem przekazania danych o zamówieniu do magazynu. W przypadku zamówień typu pre-order, jakim jest STALKER, masz sporo czasu do anulowania zmówienia. Na 5 dni przed planowaną wysyłką paczek dostaniesz od nas maila z prośbą o potwierdzenie swojego zamówienia - możesz go nie potwierdzać, wtedy zmówienie zostanie automatycznie anulowane.

Jeśli chodzi o wznowienie to niestety nie ma takiej możliwości. Jeśli anulujesz zamówienie a skończy się promocja (np. bonus w postaci książki do STALKER''a) to nie będziesz mógł z niej skorzystać mimo, że wcześniej miałeś takie zmówienie.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2007 o 15:50, Carl92 napisał:

Właśnie mi chodzi o ten żeton z wPLN czy to będzie cały czas aktywna ta promocja?


Wraz z anulowaniem zamówienia żeton wróci na Twoje konto. Jednak w przypadku STALKERA dostawa za żeton i książka są dostępne tylko w pre orderze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jeżeli w moim zamówieniu będzie gra w pre-oderze to czy będę musiał czekac na resztę tytułów aż nastąpi premiera ww. gry? Czy tytuły ktore miały juz premierę zostana wysłane a za pre-oder będę musiał zapłacic dodatkowo za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie:
Czy jeżeli w moim zamówieniu będzie gra w pre-oderze to czy będę musiał czekac na resztę tytułów aż nastąpi premiera ww. gry? Czy tytuły ktore miały juz premierę zostana wysłane a za pre-oder będę musiał zapłacic dodatkowo za przesyłkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:40, Zebek napisał:

wg. mnie beda czekali az wszystko uzbieraja i dopiero wtedy ci to wszystko wysla


Hmm no to w takim razie sprawa wyglądała by nieciekawie ;( bo oprucz swoich zamówień muszę też dodac pare gier dla kolegów... ja w sumie bym poczekał, ale oni nie byli by zadowoleni z takiego obrotu sprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:43, Marko Pele napisał:

> wg. mnie beda czekali az wszystko uzbieraja i dopiero wtedy ci to wszystko wysla

Hmm no to w takim razie sprawa wyglądała by nieciekawie ;( bo oprucz swoich zamówień muszę
też dodac pare gier dla kolegów... ja w sumie bym poczekał, ale oni nie byli by zadowoleni
z takiego obrotu sprawy.

Jeśli chcesz zamówić gry dostępne i pre-ordery oraz zależy Ci, aby gry dostępne teraz dostać bez czekania na premiery gier w pre-orderze, to proponuję złożyć oddzielne zamówienie na produkty dostępne a oddzielne zamówienie/zamówienia na pre-ordery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.03.2007 o 18:49, Destro napisał:

chcesz zamówić gry dostępne i pre-ordery oraz zależy Ci, aby gry dostępne teraz dostać bez
czekania na premiery gier w pre-orderze to złóż oddzielne zamówienie z rzeczami dostępnymi
teraz a oddzielne zamówienie/zamówienia na pre-ordery.


Tak z tym że odpowiadająca forma płatności dla mnie jest ''''przy dobiorze''''. Jężeli zrobil bym tak jak piszesz to na przesyłkę zapłacił bym łącznie 25,80 zł, a za te pieniądze mógłbym zamówic dodatkowo jeszcze jedna grę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A do pomocy w sklepie gram.pl zajrzałeś? Eh, samemu poszukać trudno, łatwiej spytać i niech ktoś sam dla ciebie szuka...

Płatność z góry (karta płatnicza lub przelew) - za towar płacisz przy składaniu zamówienia.

Jeśli wybierzesz kuriera zapłacisz 14,90 zł
Jeśli wybierzesz pocztę-polską zapłacisz 7,90 zł

Płatność przy odbiorze (gotówka) - za towar płacisz przy odbiorze paczki.

Jeśli wybierzesz kuriera zapłacisz 15,90 zł
Jeśli wybierzesz pocztę-polską zapłacisz 12,90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dal mnie w gadżetach jest za biednie. Chcąc zamówić koszulkę mam do wyboru S i jeden kolor. CZAS NA BUNT i POWIEW ŚWIEŻOŚCI I POMYSŁOW>>>>/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować