Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

A ja dizś zamówiłek kurierem GW i pisze mi "potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 24 kwietnia 2007". Zrozumiałem, że 24 kwietnia mi to wyślą, ale kiedy dojdzie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 23:21, Riverex napisał:

oczekuje na wysyłkę w dniu 24 kwietnia
2007". Zrozumiałem, że 24 kwietnia mi to wyślą, ale kiedy dojdzie?


To wszystko zależy,
od tego na przykład gdzie Ty mieszkasz? Ale myślę że najpóźniej do piątku paczka powinna do Ciebie dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.04.2007 o 23:21, Riverex napisał:

A ja dizś zamówiłek kurierem GW i pisze mi "potwierdzone. oczekuje na wysyłkę w dniu 24 kwietnia
2007". Zrozumiałem, że 24 kwietnia mi to wyślą, ale kiedy dojdzie? Z góry dzięki za odpowiedź.

Powinno dojśc na 25 kwietnia, skoro dziś ma być wysłane. Ale tak jak mówił balduran2 - to zależy kiedy dotrze do magazynów w twoim mieście i o ile one są. Odwiedź stronę Masterlinka i sprawdź czy ich agencja istnieje w twoim mieście. Jak nie to poczekasz znacznie dłużej na jej otrzymanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklpie gram .pl brakuję mi tego ze za przesyłki kurierskie , czy poczte nie można płacić wpl:(

Ale nie chodzi mi o premiery tylko o takie tytuły juz starsze jak platyna , extraklasyka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:16, Ryan Kam napisał:

W sklpie gram .pl brakuję mi tego ze za przesyłki kurierskie , czy poczte nie można płacić
wpl:(

Ale nie chodzi mi o premiery tylko o takie tytuły juz starsze jak platyna , extraklasyka .


Mam ten sam problem...Warszawiacy sobie ogą podjechać i mają a friko ;/ A ja muszę płacić 7.50 albo 15zł ;/
P.S. Wie ktoś do kiedy jest promocja na Guild Wars???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:20, Oskar24 napisał:

Mam ten sam problem...Warszawiacy sobie ogą podjechać i mają a friko ;/ A ja muszę płacić 7.50
albo 15zł ;/
P.S. Wie ktoś do kiedy jest promocja na Guild Wars???


sklep jest sklepem internetowym i wszyscy płacą za przesyłkę - również osoby z Warszawy
co do promocji GW - trwa ona do końca kwietnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 09:49, Mileena napisał:

sklep jest sklepem internetowym i wszyscy płacą za przesyłkę - również osoby z Warszawy
co do promocji GW - trwa ona do końca kwietnia


Ale przecież można odebrać osobiście...:D
P.S. No i dobrze, że do końca kwietnia...bo złożyłem zamówienie, ale jeszcze nie potwierdziłem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 09:54, Oskar24 napisał:

Ale przecież można odebrać osobiście...:D


W tej chwili sklep gram.pl nie umożliwia osobistego odbierania paczek. Aktualnie prowadzimy tylko i wyłącznie sprzedaż wysyłkową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.04.2007 o 10:05, Venom napisał:

W tej chwili sklep gram.pl nie umożliwia osobistego odbierania paczek. Aktualnie prowadzimy
tylko i wyłącznie sprzedaż wysyłkową.


Ooo...To sory, zwracam honor ;)
P.S. A wiadomo czy to CDP wyda Assasin''a Cred?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:10, Oskar24 napisał:

P.S. A wiadomo czy to CDP wyda Assasin''a Cred?

Assassin''s Creed wyda Cenega. Potwierdzoene w najnowszym CDA ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 10:10, Oskar24 napisał:


> W tej chwili sklep gram.pl nie umożliwia osobistego odbierania paczek. Aktualnie prowadzimy

> tylko i wyłącznie sprzedaż wysyłkową.

Ooo...To sory, zwracam honor ;)
P.S. A wiadomo czy to CDP wyda Assasin''a Cred?


pisze się Assassin''s Creed, a z tego co mi wiadomo to Cenega wyda tą grę, chyba że jestem w błędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.04.2007 o 08:21, Gol Galad napisał:

Odwiedź stronę Masterlinka
i sprawdź czy ich agencja istnieje w twoim mieście. Jak nie to poczekasz znacznie dłużej na
jej otrzymanie...


Termin dostarczenia przesyłki kurierskiej jest niezależny od miejsca zamieszkania. Wszystkie przesyłki kurierskie są nadawane z datą dostarczenia na następny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HMM co z pre orderem lotro ? premiera miala miejsce wczoraj(mozna juz kupic np:w empiku od 23 kwietnia)a gram.pl do tej pory nie wyslalo? premiera 24 kwietania a klienci cd projektu otzrymaja gre w maju po dlugim weekendzie ???
Planujecie jakies zadusc uczynienie za nie wywiazanie sie z zobowiazan ?Jakis mail albo oficjalna informacja dlaczego jest poslizg ?Czy dalsze lekcewazenie klientow ?Chyba ze to nowa kampania majaca na celu przyciagnac nowych klientow ?Zamow u nas otrzymasz pare dni pozniej niz inni, haslo reklamowe :badz ostatni ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 08:44, Mistic napisał:

http://www.gram.pl/news_9w3eGu3_Lord_of_the_Rings_Online_informacje_o_wysylce_jutro.html

Poczekaj troche to swoje cholerne wyjaśnienie dostaniesz ^^



Tylko ze taka informacja powinna byc troszke wczesniej i wymieniona kolo zamowionego produktu lub wyslana mailem. Pozatym jesli rzeczywiscie wysylka bedzie w piatek to jest duze ryzyko nie otzrymania gry w sobote masterlink bardzo nie lubi dostarczac przesylek na czas do tego dochodzi dlugi weekend wiec perpektywy nie sa za kolorowe.A marketing lezy w cda/gram.pl lotro to chyba bedzie tak czy siak najlpiej sprzedajacy sie produkt w ciagu najblizszych dni i takie potraktowanie sprawy mnie po prostu dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:30, Riverex napisał:

W jakich godzinach mogę się spodziewać kuriera? Czy te godziny są w ogóle... określone?


Nie jestem pewien, ale chyba od 9 do 17 :P Mi zawsze przyjeżdża o 15:30 :D A co zamówiłeś?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.04.2007 o 11:31, Oskar24 napisał:

Nie jestem pewien, ale chyba od 9 do 17 :P Mi zawsze przyjeżdża o 15:30 :D A co zamówiłeś?;>

GW Nightfall. Zamierzam sobie jeszcze dziś popykać, więc mam nadzieję, że przyjdzie szybko. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować