Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 12.11.2007 o 19:41, Diegoshadow napisał:

Dziękx. Ale CDProjekt sie nie popisał mimo wszystko :)

No problemo, a CDP - chcą dobrze a wychodzi jak zwykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, powtórze tu po raz trzecie ale 2x ignorowane :P
Dostałem wreszcie kod promocyjny na GW EotN za jedyne 75 zł.

Czy w wypadku uzycia kodu mogę posłużyć sie jeszcze wPLNmi?
Czy wpisanie i aktywowanie kodu na próbę uniemożliwia oddanie go komuś?

Mam nadzieję ze wreszcie dostane odpowiedź ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powtarzam temat i pytanie, czekam na odpowiedź. Nie ignorujcie mnie!! :D

W związku, ze mod zamknął temat, a nie uzyskałem wystarczajacej odpowiedzi, przenosze wątek tutaj...

BUM!!
Zobaczyłem dziś w necie, że na rynku amerykanskim krąży Gothic Universe. Trzy części serii zebrane w jednym. Stąd ten temat i moje pytanie. Już 22 listopada ma sie to pojawić w Niemczech, w Czechach na razie nie wiadomo. A u nas?

Czy CD-Projekt (czyt. gram.pl) planuje cos takiego wydać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: Czy jesli zlozylem zamowienie dzisiaj na przesylke kurierem to paczke otrzymam jutro czy pojutrze? I czy kurier Masterlinka kursuje takze w sobote czy tylko od poniedzialku do piatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam inne pytanie. Czy mogę jakoś dostać fakturę z zamówienia? W niektórych sklepach jest to możliwe, ale nie mogę znaleźć tu tej opcji. Chodzi mi o wydrukowanie dowodu zakupy, bo jest mi potrzebny w odzyskaniu konta w Guild Wars.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:30, Fixer RPG napisał:

Ja mam inne pytanie. Czy mogę jakoś dostać fakturę z zamówienia? W niektórych sklepach jest
to możliwe, ale nie mogę znaleźć tu tej opcji. Chodzi mi o wydrukowanie dowodu zakupy, bo jest
mi potrzebny w odzyskaniu konta w Guild Wars.. ;/


Do każdego zamówienia dostajesz fakturę. Ja tak miałem mimo iż nie wybierałem tej opcji, tak więc nie masz się o co martwić bo dostaniesz ją i tak i tak . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No wiem, ja dostałem (chyba?), ale gdzieś ją teraz zapodziałem i w niektórych sklepach jest możliwość wydrukowania na nowo.. A tutaj szukam, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:18, fifomaniak napisał:

Mam pytanie: Czy jesli zlozylem zamowienie dzisiaj na przesylke kurierem to paczke otrzymam
jutro czy pojutrze? I czy kurier Masterlinka kursuje takze w sobote czy tylko od poniedzialku
do piatku?


Jeśli złożyłeś zamówienie dziś, potwierdziłeś, i zdążą zapakować tobie tą przesyłkę i oddać do DPD ( nowa nazwa Masterlinka ) to jest 100% szansa, że jutro kurier do ciebie zawita.
DPD kursuje też w soboty ( tak sądzę ), lecz tylko w niektórych miastach w całej Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 12:38, Fixer RPG napisał:

No wiem, ja dostałem (chyba?), ale gdzieś ją teraz zapodziałem i w niektórych sklepach jest
możliwość wydrukowania na nowo.. A tutaj szukam, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć.

Ja nigdy nie biorę faktury, ale i tak ją dostaję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.11.2007 o 16:54, Zagul napisał:

> No wiem, ja dostałem (chyba?), ale gdzieś ją teraz zapodziałem i w niektórych sklepach
jest
> możliwość wydrukowania na nowo.. A tutaj szukam, szukam i nigdzie nie mogę znaleźć.
Ja nigdy nie biorę faktury, ale i tak ją dostaję.


Faktura jest takim swoistym potwierdzeniem zakupu - niektóre firmy dają paragon a tu akurat dostajesz fakturę... A co do wyboru opcji faktury - to jest opcja dla firm (wtedy musisz podać jeszcze NIP,a tak dostajesz fakturę dla konsumenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Markety ostatnio dość ciekawie traktują gry z gram.pl. Wiedźmin wyszedł dzień za wcześnie(nie żebym się obrażał) Crysis 2 dni wcześniej, nie jestem pewien jak z PES08 bo w sklepie gram.pl pisze 22 listopada, a jednocześnie jest już dostępny, w każdym bądź razie wczoraj w media też go rozpakowywali. Natomiast gry z tanich serii które miały wyjść 15 oczywiście jak zwykle opóźnione. szczerze mówiąc to nie przypominam sobie żeby któryś rzut tańszych serii był na czas w marketach czy empikach. O ile tanie serie to się tam przeżyje(mimo, że czasami to denerwuje gdy gra miała wyjść w piątek ale nie dostarczono jej na czas i można ją kupić dopiero w poniedziałek bo w weekend nie ma się dostępu do żadnego sensownego marketu), to już z premierami jest trochę gorzej, gdyż w takich wypadkach traci sens preorder, bo po co dopłacać lub marnować wPln gdy grę można dostać w tym samym czasie w sklepie.
Moglibyście coś zacząć z tym robić, bo nawet jeśli nie macie wpływu na markety itd. to przecież możecie opóźniać trochę dostawę gier do nich,przez markety typu MM gdzie można grę dostać szybciej i coraz częściej taniej(Wiedźmin 79,90) wasz internetowy sklep powoli traci rację bytu. Co z tego że macie wpln gdy zżera je opłata za przesyłkę a pojedynczych tanich tytułów to już w ogóle nie opłaca się kupować. A towary za wpln no cóż jest ich za mało i są za mało ciekawe by mogły coś zmienić.
Mam nadzieję, że zaczniecie coś z tym robić bo naprawdę lubię ten sklep i mam nadzieję, że będzie sie on dalej rozwijał i stanie się wreszcie naprawdę opłacalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darkwind21 dobrze piszesz...

jest jeszcze coś...

sklep gram.pl powoli podupada... moim zdaniem
spójrzcie na ceny... np. C&C 3: TW na gram.pl za 119,90 oczywiście ze zniżką za wPLN, a na ultima.pl za 109.90 ...
mało? looknijcie co ultima.pl sprzedaje http://www.ultima.pl/EPIC_PACK_Gears_of_War_PL_Unreal_Tournament_3_PL/i5208/
aż się prosi żeby kupić!
i właśnie w tym momencie zastanawiam się czy aby nie zrezygnować z zamówienia które złożyłem ( GoW i NFS:PS ) na gram.pl ... i kupić na ultima.pl tego EPIC PACK''a i NFS:PS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.11.2007 o 14:23, pirat333 napisał:

mam pytanie czy w sklepie gram.pl bedą jakieś zniżki na święta

Ja myślę, że na pewno będą zniżki, za użyciem wPLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no cóż... ja na razie anulowałem zamówienie na gram.pl na GoW i NFS:PS ....
powody są dwa...
pierwszy to EPIC PACK w ultima.pl a drugi to niezbyt dobre oceny PS jakie zebrała gierka od graczy...
sam też nie jestem zbyt zachwycony po zagraniu w demo, grafa owszem ładna, ale ten model zniszczeń, dziwny, sterowanie itp. czuję jakiś niedosyt
dla mnie seria NFS skończyła się na MW

na razie wstrzymuję się z zamawianiem czegokolwiek, premiera EPIC PACK''a i tak dopiero 29 listopada, a poza tym może, powtarzam MOŻE CDP odpowie jakoś na tą ofertę ultimy :]
a jeśli odpowiedzi nie będzie to cóż... CDP najprawdopodobniej straci klienta :P

P.S czemu w sklepie gram.pl nie ma jeszcze UT 3 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować