Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Teraz już tak, ale kilka miesięcy temu nie było możliwości odbioru osobistego z gramu ;] A jeśli chodzi o odbiór z sortowni to zawsze miałem nadzieję, że "a nóż widelec tym razem przyjedzie na czas"...byłem mały i głupi ;p Przy okazji przypomniała mi się pewna "historia" ;]
Kiedyś sąsiad czekał też na jakąś paczkę (nie z gram.pl i miał płacić przy odbiorze, a ja już miałem zapłacone...), sąsiad akurat się spieszył i nawet nie sprawdził od kogo dostał paczkę, zapłacił 160zł. i wyszedł. Później przyszedł do mnie i powiedział, że ma moją paczkę o.O Po swoją musiał gdzieś jechać -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, czy dobrze zrobiłem zamawiając grę na gram.pl z opcją dostawy przez Masterlink / DPD. :]

Przesyłka nadana wczoraj, dziś jej nie ma. List przewozowy którego nr dostałem od gram.pl NIE ISTNIEJE w systemie DPD i nie wiedzą, gdzie jest przesyłka. Po prostu przepadła jak kamień w wodę. Ani Warszawa, ani oddział w Poznaniu, ani nawet kurierzy przydzieleni do mojej dzielnicy nic nie wiedzą. Jakby nigdy nie istniała.

Oczywiście do gram.pl nie można się dodzwonić, próbowałem przez ostatnią godzinę.
To chyba moje ostatnie zamówienie w waszym sklepie. Wolę już eMpik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie zamawialem na gram.pl, ale chce teraz Empire: total war zamowic. I mam pytanie czy warto, czy sie opłaca i czy szybka wysylka jest za przelewem??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 14:24, Lukasz924 napisał:

jeszcze nie zamawialem na gram.pl, ale chce teraz Empire: total war zamowic. I mam pytanie
czy warto, czy sie opłaca i czy szybka wysylka jest za przelewem??


Jeżeli mają tobie wysłać tak, jak mi, to lepiej kup w sklepie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 14:24, Lukasz924 napisał:

jeszcze nie zamawialem na gram.pl, ale chce teraz Empire: total war zamowic. I mam pytanie
czy warto, czy sie opłaca i czy szybka wysylka jest za przelewem??


Poza okresem świątecznym wysyłki są szybkie- ja tylko przy jednym na jakieś 6 zamówień musiałem czekać dłużej niż krótko ;]

Aha, zawsze brałem wyysłkę pocztą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Siema. Czy jak np. kupię kartę pre-paid online do WoWa i będę musiał przelać pieniądze, to czy mogę to zrobić na poczcie lub w agencji opłat? I jak wtedy postępować?

Bo karty płatniczej nie mam, a na rodziców nie ma co liczyć ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz na poczcie lub w banku lub w innych miejscach do przelewania pieniędzy...

Podchodzisz do kogoś z pracowników danej placówki i prosisz o kartkę do przelewów (chyba że ową masz to nie), wypełniasz i podchodzisz do "kasy" i tam dajesz pani/panu karteczkę i pieniądze.. Czekasz chwilę póki nie wbiją tegoi w komputer, jak skończą dadzą Ci kwitek i ewentualnie resztę... I tyle.. Później możesz iść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy kiedykolwiek były pre ordery gier na nintendo DS? Jak by były to mym sobie kupił GTA china town wars i do tego Lost planet: colonies. Może by jeszcze w marcu doszły inne gry do extra klasyki i też bym sobie co wybrał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 09:59, Zabuza95 napisał:

Możesz na poczcie lub w banku lub w innych miejscach do przelewania pieniędzy...

Podchodzisz do kogoś z pracowników danej placówki i prosisz o kartkę do przelewów (chyba
że ową masz to nie), wypełniasz i podchodzisz do "kasy" i tam dajesz pani/panu karteczkę
i pieniądze.. Czekasz chwilę póki nie wbiją tegoi w komputer, jak skończą dadzą Ci kwitek
i ewentualnie resztę... I tyle.. Później możesz iść ;)


To to wiem, ale jak oznaczyć przelew, żeby wiedzieli, że to ja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.01.2009 o 15:19, Zabuza95 napisał:

Tam na tej kartce przecież jest takie pole do wypełnienia kto przysłał...

Okej, a jakim tytułem nadać przelew? No bo np. jak kupowałem przez allegro u firmy pre-paid no to dostawałem maila z instrukcją i nazwą przelewu jaką mam wpisać na tej kartce.

I w ogóle np. do Cenegi/ Gramu wysyła się właśnie tak samo jak na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tego to Ci nie powiem bo nie wiem... Ja dawałem najczęściej nazwę przedmiotu i nick ale to było allegro... Na gram.pl może być inaczej więc nie chcę źle powiedzieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

spróbuj zalogować się, dodać coś co tam chcesz do koszyka, nie sprawdzaj czy się tam znajduje tylko najpierw wyloguj się. następnie zaloguj ponownie i wtedy sprawdź, czy jest coś w koszyku. mi pomogło na taki problem jak i Ty teraz masz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z wPLN bo zamiast wpisać jakąś kwotę to pojawia mi się tabelka i trzeba jakiś ''kod promocyjny'' podać tylko ja nie wiem o jaki kod chodzi?? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.01.2009 o 14:08, Everett McGill napisał:

Zastanawiam się, czy dobrze zrobiłem zamawiając grę na gram.pl z opcją dostawy przez
Masterlink / DPD. :]

Przesyłka nadana wczoraj, dziś jej nie ma. List przewozowy którego nr dostałem od gram.pl
NIE ISTNIEJE w systemie DPD i nie wiedzą, gdzie jest przesyłka. Po prostu przepadła jak
kamień w wodę. Ani Warszawa, ani oddział w Poznaniu, ani nawet kurierzy przydzieleni
do mojej dzielnicy nic nie wiedzą. Jakby nigdy nie istniała.

Oczywiście do gram.pl nie można się dodzwonić, próbowałem przez ostatnią godzinę.
To chyba moje ostatnie zamówienie w waszym sklepie. Wolę już eMpik.



Ja zamawiałem grę z gram.pl masterlinkiem i przyszła na drugi dzień,...nie wiem czemu Ci się tak zdarzyło/.. a dodzwonić się jest naprawdę trudno a na emaile często nie odpisują....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja powtórze pytanie, bo mam problem z wPLN i zamiast wpisać jakąś kwotę to pojawia mi się tabelka i trzeba jakiś ''kod promocyjny'' podać tylko ja nie wiem o jaki kod chodzi?? Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zamówić grę i wybrać odbiór osobisty w sklepie w Centrum, ale nie mam takiej opcji - pokazuje się tylko przesyłka kurierem.

Czy to jakiś błąd czy już nie współpracujecie z tym sklepie w metrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli zamówiłem pre-order Fear 2 którego premiera na świecie jest 10 natomiast w Polsce 13 jednak pisze że planowana wysyłka jest na 12 czy jeżeli zamówię kurierem mogę się spodziewac gry już w piątek 13 ? czy może jeszcze wcześniej ze względu na pre-order ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2009 o 18:14, Backside napisał:

Chciałem zamówić grę i wybrać odbiór osobisty w sklepie w Centrum, ale nie mam takiej
opcji - pokazuje się tylko przesyłka kurierem.

Czy to jakiś błąd czy już nie współpracujecie z tym sklepie w metrze?


Ok, już doczytałem na stronie sklepu ;)

Informujemy, iż w związku z przebudową systemu składania zamówień, możliwość zamawiania produktów z odbiorem osobistym zostaje zawieszona do 9 lutego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować