Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Czy wy przepraszam sobie jaja robicie ludzi ze sklepu? Nie dość, że drogo u was jak nigdzie to tą wyprzedaż za wpln kompletnie rozwaliliście. Czemu nie ma ofert 100% wpln? To samo co w sklepie...może parę groszy taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 18:33, KOREKTBG napisał:

Jeżeli dobrze zrozumiałem jak chodzi o sklep to jeśli dziś złożyłem zamówienie to we
wtorek dostane przesyłke


Sklep realizuje zamówienia w dni robocze tzn., że jeśli dzisiaj zamówiłeś to jutro zostanie paczuszka wysłana i jeśli jest to kurier we wtorek prawdopodobnie do południa będziesz miał paczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.02.2009 o 03:37, Sth`Devilish napisał:

No no, karty prepaid do World of WarCraft na gram.pl teraz za jedyne... 124,90 zł! Wychodzi
to o kilka złotych drożej + koszt wysyłki niż płatność kartą. A już myślałem, że prepaid
stał się chwilowo bardziej opłacalny, ze względu na wysoki kurs Euro :/ Tym samym gram.pl
pozbyło się kolejnego klienta i szansy na zarobienie, bo miałem właśnie zamówić WotLK
+ PP, ale teraz o ile na wirtusie nie będzie podwyżki, to wyjdzie mnie to razem aż o
40 zł więcej niż u konkurencji (plus ten wałek o wPLN, czuje się oszukany przez ten sklep,
na co tyle tego gromadziłem, skoro teraz nawet po ich wykorzystaniu ceny są nadal skandalicznie
wysokie?).

No i jeszcze ten bezczelny dopisek "Jeżeli do swojego koszyka dodasz jeszcze produkty
za 245,20 zł, nie zapłacisz za koszt dostawy przesyłki"... No taa, ciekaw jestem jak
dużo Polaków stać na robienie tego typu zakupów za 500 zł?

Jak dla mnie właśnie przestaliście być konkurencyjnym sklepem, powodzenia przy zdzieraniu
z uczciwych graczy ostatnich groszy *sarkazm*.

Zgodzę się z tobą i ciekaw jestem czy ktoś wyda 500zł na to .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:08, Davw napisał:

> Jeżeli dobrze zrozumiałem jak chodzi o sklep to jeśli dziś złożyłem zamówienie to
we
> wtorek dostane przesyłke

Sklep realizuje zamówienia w dni robocze tzn., że jeśli dzisiaj zamówiłeś to jutro zostanie
paczuszka wysłana i jeśli jest to kurier we wtorek prawdopodobnie do południa będziesz
miał paczkę.


No to teraz muszę iść po kaskę:P:P:P do banku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że opakowanie w którym dostałem grę było naprawdę solidnie zapakowane że rozrywając trochę naderwałem opakowanie gry:( ale mówi się trudno liczy się środek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdziwiła mnie[podczas składania zamówienia] cena przsyłki pocztowej-tańsza tylko o złotówkę i w dodatku trzeba na nią czekać dłużej i rzecz można by że już teraz tanie przesyłki w sklepie gram.pl przeszły do historii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2009 o 16:48, rafekx 12 napisał:

Zdziwiła mnie[podczas składania zamówienia] cena przsyłki pocztowej-tańsza tylko o złotówkę
i w dodatku trzeba na nią czekać dłużej i rzecz można by że już teraz tanie przesyłki
w sklepie gram.pl przeszły do historii...


No, nie o to chodzi. Jest po prostu tak, że Poczta Polska jest droga, a jak, na przykład jakiś sklep ma jakąś podpisaną umowę z jakąś firma kurierską, to zawsze jest u nich taniej, niż zwyczajnie i przez to taka mała różnica cen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie było to wałkowane sto razy, ale nie mogę znaleźć...
Czemu do zamówienia z pre-orderem Medal of Honor 10th Anniversary nie mogę dodać John Woo presents Stranglehold? Wyświetla mi się komunikat pokazany na screenie...

20090325112234

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Myślę, że szybciej dostaniesz odpowiedź jak zadasz pytanie akne w konsulacie.
ps. zakładam, że sprawdziłeś dostepność gry? Tzn, że są one w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 12:14, Budo napisał:

Myślę, że szybciej dostaniesz odpowiedź jak zadasz pytanie akne w konsulacie.

Chyba tak zrobię.

Dnia 25.03.2009 o 12:14, Budo napisał:

ps. zakładam, że sprawdziłeś dostepność gry? Tzn, że są one w sklepie.

Tak, wszystko jest dostępne.
PS Co najlepsze: SEGA Rally bez problemu może znajdować się w koszyku wraz z MOH-em ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 11:22, xbit71 napisał:

Pewnie było to wałkowane sto razy, ale nie mogę znaleźć...
Czemu do zamówienia z pre-orderem Medal of Honor 10th Anniversary nie mogę dodać
John Woo presents Stranglehold? Wyświetla mi się komunikat pokazany na screenie...

No bo ten produkt jest niedostępny. Czyli nie mają go na magazynie. Pewnie pod tym produktem jest napis "dostępność za 7-14 dni" Po tym czasie będziesz go mógł dodać do koszyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mhm. W piątek w zeszłym tygodniu otrzymałem potwierdzenie wysłania 5 już zamówienia z tego sklepu. Z 4 poprzednich doszły do mnie tylko 2. Obecnie mamy czwartek, co oznacza, że paczka dojdzie najwcześniej jutro. Pomimo wymownego "do 3 dni roboczych". Czy ja jestem przerażliwiony, czy też ktoś sobie robi jaja? - . - Chcę tylko otrzymać ową paczkę i kończę chyba interesy z tymi ludźmi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 18:04, Cahir14 napisał:

kończę chyba interesy z tymi ludźmi...

Masz pecha. Albo dość dziwne miejsce zamieszkania:P Do mnie przychodzą punktualnie, czyli po trzech dniach roboczych(czasami szybciej, tzn dwa dni). Narzekać nie mam na co, a drobne pośliźniecie się nawet o kilka dni mogę darować bo wystarczy popatrzeć jak wygląda poczta polska.
btw kurierem czy priorytet wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2009 o 18:18, Forgotten napisał:

> kończę chyba interesy z tymi ludźmi...
Masz pecha. Albo dość dziwne miejsce zamieszkania:P Do mnie przychodzą punktualnie, czyli
po trzech dniach roboczych(czasami szybciej, tzn dwa dni). Narzekać nie mam na co, a
drobne pośliźniecie się nawet o kilka dni mogę darować bo wystarczy popatrzeć jak wygląda
poczta polska.
btw kurierem czy priorytet wybierasz?


No cóż, dzisiaj otrzymałem odpowiedź na mój wczorajszy mail w tej sprawie - jak się okazało, sklep otrzymał od poczty paczkę z powrotem, nie wiedzieć czemu... Poprosili mnie o potwierdzenie danych, a z tego co się orientuje to sprawa przesunie się dalej dopiero po weekendzie. Pwnd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż - rozwój sprawy?
Reakcja działu obsługi klienta była całkiem szybka, i już w poniedziałek została wysłana druga paczka z tą samą zawartością, która miała dojść w środę-czwartek. Obecnie, jak suponuję, mamy piątek. I przesyłki ani śladu.
Czy ja mam dalej traktować tu kogoś poważnie...? 6 zamówienie i 4, które do mnie nie dotarło... Ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie gry Kompania Braci: Chwała Bohaterom, chciałem zamówić grę z odbiorem osobistym, jednak nie mogę znaleźć tej opcji, czy to jakiś błąd, czy specjalna promocja gry polegająca na zapłaceniu o 20zł mniej sprowadza się do tego, że i tak zapłacę te 20zł za przesyłkę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 16:39, CatInABag napisał:

Mam pytanie odnośnie gry Kompania Braci: Chwała Bohaterom, chciałem zamówić grę z odbiorem
osobistym, jednak nie mogę znaleźć tej opcji, czy to jakiś błąd, czy specjalna promocja
gry polegająca na zapłaceniu o 20zł mniej sprowadza się do tego, że i tak zapłacę te
20zł za przesyłkę...?


Sprawdziłem przed momentem i nie znalazłem opcji odbioru osobistego. Być może jest to spowodowane tym, że gra jest w pre-orderze i dopiero po premierze będzie można ją kupić z możliwością odbioru w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować