Zaloguj się, aby obserwować  
Ksar666

Sklep gram.pl

3124 postów w tym temacie

Dnia 26.11.2006 o 18:14, Adam k. napisał:

> Siemka czy mozna kupic kilka gier na jedno zamówienie??
Tak można kupić ile się chce w jednym zamówieniu.:)


Nie tak do końca ile się chce, ale na ile Cię stać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chcę dokonać wymiany mojego gothica 3 bo pękł.... kliknełem na wymień wpisałem adne no i tam dalej pisze : Status zgłoszenia: niepotwierdzone... a jak wchodze na poczte to mam maila... pisze : W celu potwierdzenie zamówienia kliknij link poniżej:
http://www.gram.pl/gwarancjaxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx......(no tosz maila nie podam :P)ale jak wciskam to mi wyskakuja ta sama strona co wczwesniej i dalej pisze niepotwierdzone...co mam zrobic zeby potwierzdic??

prosze o szybka odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie, dlaczego pozycje takie jak CoH edycja specjalna nadal widnieją w sklepie, przecież było powiedziane, że nakład nie będzie wznawiany/powiększany, rozumiem takie postepowanie w przypadku np. EK Gothica 3, wszak ta gra była dostępna w "zwykłych" sklepach i mogą się trafić jakies zwroty, ale z CoH?

Druga sprawa, dlaczego znikneły czasowe promocje na rózne gry? Wtedy można było jakiś tytuł kupić taniej, a tak fposiadanie wPLN na koncie służy tylko wlasnej satysfakcji, przeciez niemożliwością jest ich wydanie poprzez zwykłe zakupy w sklepie, po zarejestrowaniu kupionej na gram.pl gry, dostajemy więcej wPLNów niż wykorzystalismy przy zakupie, takie błędne koło. Cóz idea wPLN zaczyna mocno blednąć i bez nowych pomysłów moze być kiepskawo.

Większośc osob zapewne "magazynuje" wPLN i nie ma ich na co w sklepie wydać :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:20, boogie85 napisał:

Większośc osob zapewne "magazynuje" wPLN i nie ma ich na co w sklepie wydać :/


Dokładnie, a dodatkowo niekiedy daje się kupić niektóre gry po takiej samej cenie jak na gram.pl w innych sklepach przez co wtedy nie tracimy żadnych wPLNów co ciągle powiększa nasze konto...

Mam nadzieję, że na święta znajdziemy wiele promocji, które pozwolą się pozbyć części wPLNów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.12.2006 o 21:26, Markus89 napisał:

> Większośc osob zapewne "magazynuje" wPLN i nie ma ich na co w sklepie wydać :/

Dokładnie, a dodatkowo niekiedy daje się kupić niektóre gry po takiej samej cenie jak na gram.pl
w innych sklepach przez co wtedy nie tracimy żadnych wPLNów co ciągle powiększa nasze konto...

Mam nadzieję, że na święta znajdziemy wiele promocji, które pozwolą się pozbyć części wPLNów.


Niektórzy robia i tak, ja natomiast gry CDP kupuję praktycznie tylko na gram.pl, a wPLN mimo wszystko pod dostatkiem :/

Jeszcze jedna rzecz mi się przypomniała, na rocznicę gram.pl poleciała zapowiedź o specjalnych promocjach dla stalych klientów sklepu (zapewne przesyłana via mail), nie wiem może te kilkanaście gier zakupionych na stronce nie kwalifikuje mnie do miana stałego klienta. W związku z tym pytam się innych osób robiących w sklepie zakupy, czy ktokolwiek dostał jakąś specjalna ofertę? Coś mi się wydaje, że były to czcze przchwałki CDP.

Niby teraz mamy pakiety mikołajkowe, ale i one nie robią jakiegoś większego wrażenia, no może jedynie Guild Wars, ale w tej cenie grę ta mozna kupić też w innych sklepach. Poza tym, na litość promocje starszych tytułów w czasie wydania największych premier :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam dylemat, nie wiem, którego Joystick''a wybrać. Mam do wyboru dwa za 80 zł z czymś w sklepie gram.pl (są tylko dwa takie). Który jest lepszy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.12.2006 o 15:45, piero92 napisał:

Czy, aby kupić grę należy mieć wypełnione w moim profilu "Mój adres" czy podaje się te informacje
podczas zamawiania??


Podajesz podczas zamawiania, dane z profilu mozesz potem szybko przekopiowac do odpowiednich rubryk, ale nie jest to konieczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem się zapytać, czy w najbliższym czasie pojawią się jeszcze jakieś "promocje" w sklepie gram.pl (trwające do 24. XII)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.12.2006 o 14:49, piero92 napisał:

Jak kupic żeton, potrzebny do zapłacaenia za przesyłkę wPLN??

Można to zrobić w dwóch przypadkach:
- W zamówieniu znajduje się przynajmniej jedna gra która posiada możliwość dokupienia żetonu.Wtedy,przy oknie z wyborem płatność będziesz miał dodatkowe okno z możliwością zakupu żetonu.

- Twoje zamówienie przekracza sumę 150 zł. Wtedy opcja kupna żetonu również się pojawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.12.2006 o 09:52, HumanGhost napisał:

Jeśli nie ma jej w sklepie to nie ma chyba takiej możliwości. To tak jakbyś chciał w sklepie
kupić coś czego nie ma. ;-)



No cóż, ja kupiłem coś czego nie było :) w sklepie były tylko 2 i 3 część pewnej książki, gdy zapytałem o dostawę (chciałem część 1) powiedzieli mi, że nie będzie... Ide do stoiska, zamawiam, za 2 tygodnie przychodze, płacę, mam coś czego nie było w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.12.2006 o 09:11, HumanGhost napisał:

Eeee... Hmm? Tak jakby nie ta kwestia. ;-)
Jak ją kupiłes to już była. ;-)


Ops mój błąd, w złym miejscu wstawiłem ''płacę'' :) Bo połowe zapłaciłem przed dostarczeniem. Czyli kupiłem pół książki której nie było w sklepie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować