Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Patch 1.08 do Wiedźmina 3 już dostępny na wszystkich platformach

11 postów w tym temacie

Dnia 09.08.2015 o 16:41, GGrzechu123 napisał:

No ja nie wiem czy dostępny na wszystkich platformach, bo mi się pokazuje błąd w trakcie
pobierania patcha.

Pobierasz, więc dostępny jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 17:08, ChiiX napisał:

Ktoś wie czy "Najsliniejszy potwór na Skellige" czy jakoś tak już działa, czy wilkołek
dalej stoi jak ten kołek ?

Właśnie przed chwilą to zadanie ukończyłem, więc jak widać działa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Gracze mogą wykonać przewrót w przód tuż przed lądowaniem po skoku niwelując tym samym znaczną część obrażeń wynikającą z upadku." - dało się to robić od samego początku, więc nie kumam za bardzo jak to wprowadzono teraz... Jedyną różnicą jest teraz wpis o tym manewrze w samouczku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

A mogłeś wybrać czy mozna walczyć tylko z wilkołakiem czy z wszystkimi ?? Bo w poradniku czytałem że można a po paczu od razu sie na mnie wszyscy rzucili


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.08.2015 o 23:36, gumeczka napisał:

Spoiler

A mogłeś wybrać czy mozna walczyć tylko z wilkołakiem czy z wszystkimi ?? Bo w poradniku
czytałem że można a po paczu od razu sie na mnie wszyscy rzucili


Spoiler

Tak. Można było w dialogu albo wybrać opcję, że nie ma sensu z nimi gadać i masz zamiar ich zabić, albo zacząć wymieniać co dobrego zrobiłeś dla potworów i po podaniu dwóch przykładów wszyscy poza wilkołakiem uznawali, że jesteś "dobry" i z tobą nie walczyli. Może jest jeszcze taka możliwość, że po prostu w poprzednich zadaniach nie decydowałeś o tym, żeby pomóc danym potworom i dlatego nie było nawet opcji przekonania do siebie reszty, ale to tylko moje przypuszczenia.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.08.2015 o 12:22, Piotrek_K napisał:

Jak wyglada sprawa dzialania gry na PS4? Rzeczywiscie lepiej? Czy ostatnim zwyczajem
gorzej?

Jest lepiej, ale idealnie nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować