Zaloguj się, aby obserwować  
Ponet

Die By The Sword

9 postów w tym temacie

Ostatnio zacząłem przeglądać moją półkę ze starociami i znalazłem tę świetną gierę ,pograłem troche na arenie i tu jest moje pytanie czy da sie jakoś odblokować nowe areny i postacie np. ogra z 2 pałami który występuje na ostatnim szczeblu turniejowym?? albo kobolda z 2 toporkami? tudzież orka z mieczem? i jeszcze jedno moje pytanie otóż grając główny wątek (ten z ratowaniem panienki) w kopalni krasnoludów po zniszczeniu maszyny powinienem iść w miejsce w które owa maszyna celowała a gdzie uprzednio przejść nie mogłem bo mnie ten krasnolud sterujący tą maszyną zabijał ,więc powinienem tam iść i powinien być koniec levelu ,a tak nie jest dochodze krótkim korytarzem do ściany i to wszystko ,czy może jest to spowodowane tym że w niektórych momentach użyłem kodów (min. na nieśmiertelność)??? może mi ktoś pomóc??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

noo jak by przez neta sie dało pograć to wiesz do kogo gadać :)) a co do społeczności to chyba raczej niee Quake ani Fallout toto nie jest... ale poszukaj w googlach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

he he he pamiętam tą giere, machanie myszką (mieczem), pomysł ambitny ale nie do końca trafiony, jeśli to byłby kontroler Wii to moze byłby i przełom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O, właśnie - od czasów Die Bye the Sword nie było gry z tak "wolnym" systemem walki orężem. Pamiętam - na arenach dochodziłem do mistrzostwa - potrafiłem robić back''slashe itp. itd :) - za to nie odpowiadał jak w innych grach jeden klawisz - za to odpowiadały umiejętności...

Mam nadzieję, że Red Steel będzie podobny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2006 o 17:23, Ponet napisał:

grając główny wątek (ten z ratowaniem
panienki) w kopalni krasnoludów po zniszczeniu maszyny powinienem iść w miejsce w które owa
maszyna celowała a gdzie uprzednio przejść nie mogłem bo mnie ten krasnolud sterujący tą maszyną
zabijał ,więc powinienem tam iść i powinien być koniec levelu ,a tak nie jest dochodze krótkim
korytarzem do ściany i to wszystko ,czy może jest to spowodowane tym że w niektórych momentach
użyłem kodów (min. na nieśmiertelność)??? może mi ktoś pomóc??

Za pierwszym razem miałem taki sam problem, ale nie miałem żadnego poradnika i nie wiedziałem czy to błąd gry czy po prostu nie wiem co zrobić; męczyłem się z tym poziomem pewnie z kilkanaście godzin i nic. Może to być wina kodów, bo wtedy też je używałem. Za drugim przejściem gry (tym razem bez kodów) wszystko miałem już normalnie. Może spróbuj przejść bez kodów wcześniejszy poziom i samo się naprawi, chyba że chce ci się przechodzić grę jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z dobrego serca mógłby jakoś oryginalną (^^) wersję jakoś załatwić? Czy ktoś wie skąd można legalnie ściągnąć ową grę? GG: 263132. Tej gry nigdzie nie ma. Mam problem. Pomóżcie pisząc na gg. Z Góry dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 00:37, Colder napisał:

Czy ktoś z dobrego serca mógłby jakoś oryginalną (^^) wersję jakoś załatwić? Czy ktoś
wie skąd można legalnie ściągnąć ową grę? GG: 263132. Tej gry nigdzie nie ma. Mam problem.
Pomóżcie pisząc na gg. Z Góry dzięki.

na Allegro jest za kilka złotych, jest jeszcze na GameTap, ale ten serwis chyba nadal dla ludzi z Europy nie jest w pełni osiągalny, oraz tu http://www.gog.com/en/gamecard/die_by_the_sword_expansion
Najtaniej wyjdzie Ci na allegro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2009 o 00:37, Colder napisał:

Czy ktoś z dobrego serca mógłby jakoś oryginalną (^^) wersję jakoś załatwić? Czy ktoś
wie skąd można legalnie ściągnąć ową grę? GG: 263132. Tej gry nigdzie nie ma. Mam problem.
Pomóżcie pisząc na gg. Z Góry dzięki.

A jak nie na Allegro to ja bym poszukał nawet na Gry-online: kiedyś kupiłem tam używaną AVP2 i nie żałuję:)
Swoją drogą to mógłbyś też wyszukać w sieci w którym numerze Click!''a była ona jako pełniak( chyba to był numer 42) i zapytać u wydawcy, a nuż będziesz mógł kupić archiwalny numer pisma.
Sprawdź też tutaj:
http://www.bazarek.pl/produkt/45727/186534/die-by-the-sword-extra-klasyka.html
być może nie jest to pomyłka i naprawdę mają
Eh jak to dobrze mieć premierówkę i nie musieć tropić tej perełki po świecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować