Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

13 minut z targowym demem Rise of the Tomb Raider

34 postów w tym temacie

Dnia 11.08.2015 o 11:48, Niflheim napisał:

Tak żenująco powierzchownego i efekciarskiego podejścia do "realizmu" jeszcze
w grach chyba nie widziałem.


Sorry, ale są gracze ( jak ja ) którym się to po prostu podoba. Tobie się nie podoba, nie kupuj, Twoja wola. Ja zakupię na pewno, bo przy jedynce bawiłem się bardzo dobrze i taka narracja mi nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ oczywiście, że to jest ułatwienie. Ja rozumiem takie rozwiązanie jeśli gra jest nastawiona na akcję i jest względnie długa. Wtedy nie chcę siedzieć na zagadce pół godziny, tylko ruszyć z akcją. Ale Tomb Raider jest (i powinien być) nastawiony na eksplorację. A więc tutaj wręcz powinienem siedzieć pół godziny nad jedną zagadką, a później powinni mi jeszcze dowalić 4 kolejne. :P A tutaj, z takimi ułatwieniami gra pęka w 6 godzin. Ekstra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 12:20, Rick napisał:

Ależ oczywiście, że to jest ułatwienie. Ja rozumiem takie rozwiązanie jeśli gra jest
nastawiona na akcję i jest względnie długa. Wtedy nie chcę siedzieć na zagadce pół godziny,
tylko ruszyć z akcją. Ale Tomb Raider jest (i powinien być) nastawiony na eksplorację.
A więc tutaj wręcz powinienem siedzieć pół godziny nad jedną zagadką, a później powinni
mi jeszcze dowalić 4 kolejne. :P A tutaj, z takimi ułatwieniami gra pęka w 6 godzin.
Ekstra...


Heh, dla mnie zagadki w Uncharted była czasami zbyt trudne i jestem wdzięczny za system podpowiedzi ;) Idealnie by było jakby można było to wyłączyć i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 12:19, lis_23 napisał:

Sorry, ale są gracze ( jak ja ) którym się to po prostu podoba. Tobie się nie podoba,
nie kupuj, Twoja wola. Ja zakupię na pewno, bo przy jedynce bawiłem się bardzo dobrze
i taka narracja mi nie przeszkadza.


Oj, ja wiem co trafia w gusta mas, chłopaki i dziewczęta z Crystal Dynamics najwyraźniej też wiedzą. ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2015 o 12:26, lis_23 napisał:

Heh, dla mnie zagadki w Uncharted była czasami zbyt trudne i jestem wdzięczny za system
podpowiedzi ;)

Nie wiem, trudno mi się wypowiedzieć. Grywam na pececie, a tam ciężko znaleźć Uncharted. ;)

>Idealnie by było jakby można było to wyłączyć i tyle.
Dokładnie. Przeciez można by zrobić poziomy trudności. Jesli ktoś nie chciałby robić zagadek, bo są dla niego za trudne, albo po prostu nie lubi, wziąłby sobie łatwiejszy poziom. Albo jeszcze lepsza opcja to zrobić jak w thiefie. Sam sobie ustalasz jakie chcesz miec ułatwienia, a jakie nie. Im większa dowolność dla gracza, tym lepiej. Wiadomo, że nie zadowoli się wszystkich, ale nie trzeba zbytnio kombinować, żeby zadowolić o wiele więcej osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 12:40, Rick napisał:


>Idealnie by było jakby można było to wyłączyć i tyle.
Dokładnie.

>

Dokładnie tak. To jest to co miałem na myśli, tylko opisałem to w zawoalowany sposób ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 14:00, doctorwho napisał:

Nawet mi się podobało, tylko czemu każde miejsce jakie Lara odwiedzi zamienia się w sterte
kamieni? :D


Żeby Drake nie mógł już tego zbadać ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Nawet mi się podobało, tylko czemu każde miejsce jakie Lara odwiedzi zamienia się
> w sterte
> > kamieni? :D
>
> Żeby Drake nie mógł już tego zbadać ;)))
Kurde czy zawsze musi byc nawiązanie do geja Drejka z Uncharted....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 11.08.2015 o 14:49, Blutoniumboy napisał:

Kurde czy zawsze musi byc nawiązanie do geja Drejka z Uncharted....


Indiana Jones już trochę za stary, więc został tylko Drake ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 14:49, Blutoniumboy napisał:

>
> Żeby Drake nie mógł już tego zbadać ;)))
Kurde czy zawsze musi byc nawiązanie do geja Drejka z Uncharted....


Po pierwsze to był żart. Po drugie, czy masz problem z gejami? Po trzecie, na końcu zdania pytającego, stawia się znak zapytania ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > >
> > > Żeby Drake nie mógł już tego zbadać ;)))
> > Kurde czy zawsze musi byc nawiązanie do geja Drejka z Uncharted....
>
> Po pierwsze to był żart. Po drugie, czy masz problem z gejami? Po trzecie, na końcu zdania
> pytającego, stawia się znak zapytania ;))
Raczej westchnąłem niz zapytałem tylko zapomniałem dopisac EEEEHHHHH...NIe mam nic do geji ale chcialem sprowokowac konsolową brać do dyskusji.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować