Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PS Plus: Vote to Play startuje w najbliższy czwartek

8 postów w tym temacie

Super inicjatywa! teraz z góry wiem, że w PS Plus będą same gnioty i nie będę musiał wydawać hajsu na abonament we wrześniu! Eh...generalnie pomysł popieram, ale cały czas PS odstaje daleko w tyle z grami na abonament...chwilami żałuję, że nie kupiłem X1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Biorac pod uwage jakie gnioty wygrywaly na Steamie w trakcie wyprzedazy przeroznych to nie bylbym taki pewny. Licze jednak, ze sie pomyle i rzeczywiscie Grow Home wygra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

matko boska ale syf dramat dali by kilzone albo bastion thief czy cos anie ten crap dramat i ps plus idzie do góry nie wiem jak wy ale ja wysiadam z braku czasu na multi nie widzę sensu płacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.08.2015 o 20:31, BS15 napisał:

matko boska ale syf dramat dali by kilzone albo bastion thief czy cos anie ten crap dramat
i ps plus idzie do góry nie wiem jak wy ale ja wysiadam z braku czasu na multi nie widzę
sensu płacić


Zaraz, a Bastion to nie jest przypadkiem taki przykład "gniota", bo indie? Ludzie przeczą swoim słowom w jednym zdaniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> matko boska ale syf dramat dali by kilzone albo bastion thief czy cos anie ten crap dramat
> i ps plus idzie do góry nie wiem jak wy ale ja wysiadam z braku czasu na multi nie widzę
> sensu płacić
Thief już był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować