Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin 2, Dark Souls II i wiele innych ze wsteczną kompatybilnością.

22 postów w tym temacie

najlepiej dać wsteczna kompatybilność:) bo przecież ta nowa żałosna konsolka nie potrafi uciagnać nowych produkcji w 1080p :P a jak już uciągnie to 900p i ledwo 30fps ... wiec lepiej wciskać stare produkcie aby było w co grać:) Samo to świadczy ze na gamescomie Quantum Break było pokazywane na PC wiec świadczy juz to ze konsola pewnie nie może sobie zbytnio poradzić z płynnością w tej grze i muszą się sporo napocić aby jakoś zoptymalizować tą grę na Xone :lol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> najlepiej dać wsteczna kompatybilność:) bo przecież ta nowa żałosna konsolka nie potrafi
> uciagnać nowych produkcji w 1080p :P a jak już uciągnie to 900p i ledwo 30fps ...
> wiec lepiej wciskać stare produkcie aby było w co grać:) Samo to świadczy ze na gamescomie
> Quantum Break było pokazywane na PC wiec świadczy juz to ze konsola pewnie nie może
> sobie zbytnio poradzić z płynnością w tej grze i muszą się sporo napocić aby jakoś zoptymalizować
> tą grę na Xone :lol

Gdzie są moderatorzy, kiedy ich potrzebujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na Gamescomowej konferencji wyświetlili listę partnerów, którzy wspierają wsteczną kompatybilność i nie było na niej Rockstara, a RDR był dosyć wyczekiwaną pozycją

Ale wszyscy pozostali raczej są:
2K
Bandai Namco Games
Bethesda
Capcom
Codemasters
Deep Silver
Disney Interactive
Electronic Arts
Koei Tecmo Games
Majesco
Sega
Square Enix
Ubisoft
Warner Bros.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.08.2015 o 14:03, Blutoniumboy napisał:

Fakt faktem PC odjeżdza konsolom coraz bardziej z miesiąca na miesiąc.


Hmmm, POMYŚLMY dlaczego tak się dzieje...

Może dlatego, że specyfikacja konsol stoi w miejscu a w przypadku PCtów co roku wychodzi nowy, jeszcze potężniejszy sprzęt, który w dodatku nie jest ograniczony rozmiarem obudowy, wyborem producenta (Intel nie sprzedaje części do konsol), budżetem czy poborem prądu?

PS. Quantum Break było pokazywane na PC, bo każda gra, nawet konsolowe exy mają PCtowe buildy, w końcu powstają na PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> najlepiej dać wsteczna kompatybilność:) bo przecież ta nowa żałosna konsolka nie potrafi
> uciagnać nowych produkcji w 1080p :P a jak już uciągnie to 900p i ledwo 30fps ...
> wiec lepiej wciskać stare produkcie aby było w co grać:) Samo to świadczy ze na gamescomie
> Quantum Break było pokazywane na PC wiec świadczy juz to ze konsola pewnie nie może
> sobie zbytnio poradzić z płynnością w tej grze i muszą się sporo napocić aby jakoś zoptymalizować
> tą grę na Xone :lol

A co, ból dupy posiadaczu PlayStation? Niestety nie pograsz sobie w powyższe tytuły. No i ten argument, że nie 1080 tylko 900, kiedy ludzkie oko nie wyłapie żadnej różnicy, a przy wymagających grach te 900p ma lepszą płynnośc niż 1080 na P$4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ostatnio na Gamescomowej konferencji wyświetlili listę partnerów, którzy wspierają wsteczną
> kompatybilność i nie było na niej Rockstara, a RDR był dosyć wyczekiwaną pozycją
>
> Ale wszyscy pozostali raczej są:
> 2K
> Bandai Namco Games
> Bethesda
> Capcom
> Codemasters
> Deep Silver
> Disney Interactive
> Electronic Arts
> Koei Tecmo Games
> Majesco
> Sega
> Square Enix
> Ubisoft
> Warner Bros.
>
Bethesda, Skyrym na XONE? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[m-r]
> A co, ból dupy posiadaczu PlayStation? Niestety nie pograsz sobie w powyższe tytuły.
> No i ten argument, że nie 1080 tylko 900, kiedy ludzkie oko nie wyłapie żadnej różnicy,
> a przy wymagających grach te 900p ma lepszą płynnośc niż 1080 na P$4


nie jestem , nie byłem i nie będę posiadaczem PS4 , jestem tylko posiadaczem PC:) więc kolego nie wyjeżdżaj mi tu z jakimś PS4 , a ból dupy to chyba ty masz, polecam jakąś dobra maść.. po za tym PS4 ma lepsza płynność nic Xone bo ma silniejszy układ graficzny ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[m-r]
> nie jestem , nie byłem i nie będę posiadaczem PS4 , jestem tylko posiadaczem PC:) więc
> kolego nie wyjeżdżaj mi tu z jakimś PS4 , a ból dupy to chyba ty masz, polecam jakąś
> dobra maść.. po za tym PS4 ma lepsza płynność nic Xone bo ma silniejszy układ graficzny
> ..


Opanujcie się, zwolnijcie nieco = ) bo sami siebie nakręcacie. Trzeba stanąć obok i spojrzeć obiektywnie...

PS4 wygrywa na xOne - fakt, jeżeli chodzi o rozdzielczość i płynność
PC wygrywa z konsolkami - fakt, jeżeli chodzi o całokształt [grafika, moc, części itp.]
900p = 1080p - to tak jakby powiedzieć, że 5 zł jest takiej samej wartości co 4 zł...
Z tym ostatnim się nie zgodzę jestem grafikiem i cholerykiem jeżeli chodzi o rozdzielczość i szczegółowość, jeżeli nie ma dla Ciebie takiej dużej różnicy być może nie masz "bystrego oka" albo masz TV / monitor kiepski.

Moje zdanie na dziś = )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@marcin29L
@thewolter

Wojenki konsolowe proszę sobie prowadzić prywatnie, nie na tym forum. Obaj otrzymujecie ostrzeżenie za prowokację, rozpoczynanie wojenki konsolowej i słownictwo wobec siebie. Nie potraficie znieść myśli, ze ktoś może lubić coś innego, wasz problem. Ale tak jak mówiłem, nie na tym forum.

Skelldon
Nie widzę twojego nicka w skrzynce moderatorskiej, więc nie pofatygowałeś się, żeby kliknąć przycisk "zgłoś". A więc twój post niczego nie wnosi, ostrzeżenie za spam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze całą moją bibliotekę z X360 przeniosą. Fajnie by było, ale z drugiej strony to i tak wolałbym ją zostawić gdyby zachciało mi się starszych tytułów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie miodzio :D sporo ulubionych tytułów (szczególnie obie DarkSouls) i kilka z kupki wstydu. Fajnie będzie dziabnąć z kontrolerem XBO. Ostatnio chciałem zerknąć jak moja pionka w Dragon''s Dogma się spisuje i lekki szok przeżyłem. Powrót do bardzo dobrego kontrolera x360 był... dziwny. Będzie fajnie :D Kilka nowych tytułów i sporo starych, ogranych ale ciągle miodnych. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Skelldon
> Nie widzę twojego nicka w skrzynce moderatorskiej, więc nie pofatygowałeś się, żeby kliknąć
> przycisk "zgłoś". A więc twój post niczego nie wnosi, ostrzeżenie za spam

Wybacz, nie widziałem przycisku Zgłoś, bo komentuję ze strony "zwyczajnej", a nie forum (jeszcze na telefonie, co nie jest zbyt wygodne). Ale żeby od razu spam? No dobra, jak uważasz, już nie będę, nie sprzeciwiam się. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > najlepiej dać wsteczna kompatybilność:) bo przecież ta nowa żałosna konsolka nie
> potrafi
> > uciagnać nowych produkcji w 1080p :P a jak już uciągnie to 900p i ledwo 30fps
> ...
> > wiec lepiej wciskać stare produkcie aby było w co grać:) Samo to świadczy ze
> na gamescomie
> > Quantum Break było pokazywane na PC wiec świadczy juz to ze konsola pewnie nie
> może
> > sobie zbytnio poradzić z płynnością w tej grze i muszą się sporo napocić aby jakoś
> zoptymalizować
> > tą grę na Xone :lol
>
> A co, ból dupy posiadaczu PlayStation? Niestety nie pograsz sobie w powyższe tytuły.
> No i ten argument, że nie 1080 tylko 900, kiedy ludzkie oko nie wyłapie żadnej różnicy,
> a przy wymagających grach te 900p ma lepszą płynnośc niż 1080 na P$4

Kolego podaj miejsce gdzie udowodnili że oko nie wyłapie różnicy między 1080p a 900p. To tak samo jak oko nie widzi może więcej niż 24fps? Różnica jest spora. Jeżeli twierdzisz tak z doświadczenia radzę odpalić coś na 55 calach w FullHd a później w 900p. Różnica bardzo znaczna. Sprawdzane przy pomocy pc. Jako że tv obsługuje 4k sprawdziłem jak wyglada Crysis 3 w 900p (bo tyle ma mój monitor i chciałem zobaczyć jaka różnica będzie na tv), 1080p i 4k. Przy 4k kozacko to wyglada a gra już stara. Ilość detali po prostu powala. Generalnie widać różnice w rozdzielczości i to na każdej platformie. Do grania w 4k trzeba jeszcze poczekać z rok może dwa aż karty pokroju 970ti czyli prawie najwyższa będzie cigneła tytuł w 40fps (dla mnie minimum fps)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że mój poprzedni post na nic się zdał. Trudno. Ja mam czas. Ostrzeżenie za zbędne prowokacje.

Ostrzegam każdego, kto zacznie nakręcać wojenkę między konsolami/PC - przemyślcie to dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie przeciwnie. Uważam że konsole to wyrzucenie kasy w błoto. Gierki kosztują mnóstwo kasy(inna sprawa że na PC powoli już też) i słabe toto( Xbone to już wgl mój rower lepszy od tego jest) Tak więć PC>>>>>>>PS4>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Xbone(to ostatnie to wgl już żal kasy na to)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować