Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV już w planach Blizzarda?

43 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2015 o 16:30, Drazszyrllort napisał:

>Najlepsze jest to ze teraz histeryzujecie, a jak bedzie premiera
> to sami bedziecie lupac i sie podniecac. Zaiste dziwni ludzie w tym naszym kraju.

Mów za siebie


Mowie za was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 16:41, TigerXP napisał:

Mowie za was :)

Kupiłem D2 razem z dodatkiem miesiąc po wyjściu. Starcrafta 2 i D3 nie posiadam i nie zamierzam. Jeśli kolejne części tych gier będa utrzymane w tej samej stylistyce także ich nie kupię. Fajnie sie mylic co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na SC2 narzekałem przed premierą i jeszcze bardziej po premierze.
Do WarCrafta 4 podchodzę raczej, że na pewno go spieprzą i tylko zostawiam miejsce na miłe zaskoczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 16:17, TigerXP napisał:

Takiej ilosci płaczu, jeków i narzekania to juz dawno nie widzialem na tym forum. Idziecie
chlopaki na rekard, serio. Najlepsze jest to ze teraz histeryzujecie, a jak bedzie premiera
to sami bedziecie lupac i sie podniecac. Zaiste dziwni ludzie w tym naszym kraju.


Nie, tak postępują tylko gracze WoW przy okazji każdego dodatku.

A to odniesienie się do narodowości sobie daruj, typowe to dla ludzi narzekających na ludzi narzekających w polskim internecie. Jak mniemam nie znasz angielskiego i nie widzisz co piszą ludzie na innych forach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie licz na to. Obecny Blizzard nie jest tym samym Blizzardem, który robił dawne gierki. Brakuje chociażby Billa Ropera, po którego odejściu kolejne części Wara, Stara i Diablo nie były już tym samym, a on sam nie potrafi zrobić dobrej gry, itp. itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 16:44, Drazszyrllort napisał:

Kupiłem D2 razem z dodatkiem miesiąc po wyjściu. Starcrafta 2 i D3 nie posiadam i nie
zamierzam. Jeśli kolejne części tych gier będa utrzymane w tej samej stylistyce także
ich nie kupię.


Acha, czyli nie grales z zadna nowa produkcje Blizza ale twierdzisz ze sie skonczyl. No to pogratulowac :)

Dnia 13.08.2015 o 16:44, Drazszyrllort napisał:

Fajnie sie mylic co?


Ty chyba wiesz to najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2015 o 17:24, Niflheim napisał:

Nie, tak postępują tylko gracze WoW przy okazji każdego dodatku.

>
Nie zauwazylem, chyba nie jestem w temacie.

Dnia 13.08.2015 o 17:24, Niflheim napisał:

A to odniesienie się do narodowości sobie daruj, typowe to dla ludzi narzekających na
ludzi narzekających w polskim internecie. Jak mniemam nie znasz angielskiego i nie widzisz
co piszą ludzie na innych forach.


Nie znam angielskiego, nosze biale skarpety do sandałów, a z reklamówka biedronki sie praktycznie nie rozstaje. To wiem sam, ale myslalem ze taki domorosly psycholog forumowy jak Ty powie mi cos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 18:38, TigerXP napisał:

Acha, czyli nie grales z zadna nowa produkcje Blizza ale twierdzisz ze sie skonczyl.
No to pogratulowac :)

Wiesz ze do Diablo 3 jest darmowy trial i grałem w niego? Chyba nie wypowiadał bym sie na temat gry o której nie mam bladego pojęcia

Dnia 13.08.2015 o 18:38, TigerXP napisał:

Ty chyba wiesz to najlepiej.

Niestety w tej dziedzinie to Ty rozdajesz karty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2015 o 18:45, Drazszyrllort napisał:

Wiesz ze do Diablo 3 jest darmowy trial i grałem w niego? Chyba nie wypowiadał bym sie
na temat gry o której nie mam bladego pojęcia


No to faktycznie pograłes, to juz w zasadzie jestes pro graczem w dziedzinie diabla.

Dnia 13.08.2015 o 18:45, Drazszyrllort napisał:

Niestety w tej dziedzinie to Ty rozdajesz karty


Obawiam sie ze do Ciebie brakuje mi jeszcze kilka dlugosci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam nie wdawać się w dziecinne przepychanki, bo potem można dostać rykoszetem. Masz przycisk do zgłaszania trolli - nie karm, wciskaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.08.2015 o 18:41, TigerXP napisał:

Nie zauwazylem, chyba nie jestem w temacie.


lol, sam nie gram już w WoW, ale przecież wiecznie narzekający gracze powracający do tej gry to już legenda.

Dnia 13.08.2015 o 18:41, TigerXP napisał:

Nie znam angielskiego, nosze biale skarpety do sandałów, a z reklamówka biedronki sie
praktycznie nie rozstaje. To wiem sam, ale myslalem ze taki domorosly psycholog forumowy
jak Ty powie mi cos wiecej.


Tyle też mogę wynieść z twoich wypowiedzi, ułatwiasz mi diagnozę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Warcraft 4!! I niech podziela fabułę jak w sc, albo niech nie dzielą, ale niech fabuła będzie równie długa na parę dodatków. Blizzard raczej mnie nie zawiedzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kartoteka taka, że najmniej degrad -2 powinien polecieć, ale dam ci szanse z uwagi na to, że od poprzedniego trochę czasu minęło. Ostrzeżenie za słownictwo - pierwsze i ostatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.08.2015 o 19:33, Niflheim napisał:

lol, sam nie gram już w WoW, ale przecież wiecznie narzekający gracze powracający do
tej gry to już legenda.


Nie no racja. Z takimi argumentami nie da sie dyskutowac. Wystarczy skrobnac "to juz legenda", ewentualnie "wszyscy o tym wiedza" i bajka z miejsca staje sie faktem.
Zaiste zawsze bylem pelen podziwu dla ludzi ktorzy marnuja swoj czas na forum na wylewanie smutkow i zali. Naprawde nie macie nic lepszego do roboty.
Pomijam juz fakt ze o nowym projekcie kompletnie nic jeszcze nie wiadomo, a wy juz po nim jedziecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2015 o 01:12, TigerXP napisał:

Nie no racja. Z takimi argumentami nie da sie dyskutowac. Wystarczy skrobnac "to juz
legenda", ewentualnie "wszyscy o tym wiedza" i bajka z miejsca staje sie faktem.


A teraz ochłoń i zastanów się jeszcze raz czy aby na pewno gdziekowiek napisałem, że każdy fakt, żart czy anegdota z dziedziny fanów gier komputerowych powinien być wszystkim znany. A potem jeszcze raz i tak do skutku, nie zniechęcaj się.

Dnia 14.08.2015 o 01:12, TigerXP napisał:

Zaiste zawsze bylem pelen podziwu dla ludzi ktorzy marnuja swoj czas na forum na wylewanie
smutkow i zali. Naprawde nie macie nic lepszego do roboty.


Ja natomiast bardziej podziwiam tzw. "narzekaczy na narzekaczy" jak ty, udających wielce oświeconych. Twoja wypowiedź nie wniosła do tematu absolutnie nic, pokręciłeś tylko noskiem, że ludzie narzekają i jaki ten kraj jest pełen dziwnych ludzi - to jest dopiero strata czasu.

Dnia 14.08.2015 o 01:12, TigerXP napisał:

Pomijam juz fakt ze o nowym projekcie kompletnie nic jeszcze nie wiadomo, a wy juz po
nim jedziecie.


Na podstawie dokonań Blizzarda z ostatnich lat można wysnuć pewne przypuszczenia. O tym tutaj była mowa, ale nie zawracaj sobie głowy czytaniem tych wypowiedzi pełnych krytyki, negatywności i polskiego jadu - i tak wiesz lepiej od nas, że będziemy w tego przypuszczalnego WarCrafta 4 łupać i się podniecać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 14.08.2015 o 01:50, Niflheim napisał:

A teraz ochłoń i zastanów się jeszcze raz czy aby na pewno gdziekowiek napisałem, że
każdy fakt, żart czy anegdota z dziedziny fanów gier komputerowych powinien być wszystkim
znany. A potem jeszcze raz i tak do skutku, nie zniechęcaj się.


A teraz Ty ochlon i pokaz gdzie ja napisalem ze "że każdy fakt, żart czy anegdota...." he?

Dnia 14.08.2015 o 01:50, Niflheim napisał:

Ja natomiast bardziej podziwiam tzw. "narzekaczy na narzekaczy" jak ty, udających wielce
oświeconych. Twoja wypowiedź nie wniosła do tematu absolutnie nic, pokręciłeś tylko noskiem,
że ludzie narzekają i jaki ten kraj jest pełen dziwnych ludzi - to jest dopiero strata
czasu.


Ladne odbicie pileczki, co prawda nic odkrywczego nie napisales. Ale w sumie niczego lepszego sie nie spodziewalem.

Dnia 14.08.2015 o 01:50, Niflheim napisał:


i tak wiesz lepiej od nas


No i nie mozna bylo tak odrazu? Skoro w koncu zrozumiales cos tak oczywistego to chyba mozemy skonczyc dyskusje. Huh a myslalem ze dzisiaj nie zasne :)


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po co dyskutujecie z tym fanboyem? Pamiętam jego wypowiedzi od dawna, dla niego Blizzard to bożek. Nie ma szans mu przegadać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować