Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warcraft IV już w planach Blizzarda?

43 postów w tym temacie

Dnia 13.08.2015 o 14:43, Drazszyrllort napisał:

Blizzard się skończył

Na czym?. Na kill''em all ? =.=

@Temat
Niech dają Warcrafta IV! Odbiór byłby potężny. Choć ja bym go z chęcią widział w brudnych, paskudnych i mrocznych kolorach. Takie ala Uruk-Hai... Na jakimś nie wiem... nowym silniku ?? :P Ale o czym ja marzę... Zejdź na ziemie Brave....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2015 o 02:24, TigerXP napisał:

A teraz Ty ochlon i pokaz gdzie ja napisalem ze "że każdy fakt, żart czy anegdota...."
he?


O tutaj:

"Z takimi argumentami nie da sie dyskutowac. Wystarczy skrobnac "to juz legenda", ewentualnie "wszyscy o tym wiedza" i bajka z miejsca staje sie faktem."

A "legendę" z wiecznie narzekającymi graczami WoW wracającymi do gry jak bumerang możesz sobie sam zweryfikować, od postów na forach do liczby subskrybentów. No, chyba że, jak Kazak sugeruje, jesteś fanbojem Blizzarda, co w sumie wiele by tutaj wyjaśniało.

Dnia 14.08.2015 o 02:24, TigerXP napisał:

Ladne odbicie pileczki, co prawda nic odkrywczego nie napisales. Ale w sumie niczego
lepszego sie nie spodziewalem.


Oczywiście, że nie napisałem nic odkrywczego, nie było takiej potrzeby - wszystko jest tutaj podane jak na tacy i wszyscy widzą twoje posty, moją rolą było tylko podsumowanie. ;P

Dnia 14.08.2015 o 02:24, TigerXP napisał:

No i nie mozna bylo tak odrazu? Skoro w koncu zrozumiales cos tak oczywistego to chyba
mozemy skonczyc dyskusje. Huh a myslalem ze dzisiaj nie zasne :)


Hehe, no śmieszne. A tutaj jest właściwa część wypowiedzi, na którą nie odpisałeś, bo wygodniej ci było odpowiedzieć szczeniacką ironią żeby tylko móc czymś odpisać - "Na podstawie dokonań Blizzarda z ostatnich lat można wysnuć pewne przypuszczenia".

W każdym razie - widzę do czego sprowadzasz rozmowę, więc się ulatniam, szkoda mi na ciebie czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja poproszę o drugi dodatek do Diablo 3 a następnie WarCraft IV... najchętniej też z dwoma dodatkami :)
Tylko żeby nie były wydawane co 3 lata jak ze StarCraftem II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować