Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Brothers: A Tale of Two Sons z nowym zwiastunem

8 postów w tym temacie

> O fajnie, nowy trailer Brothers... Nie obejrzę go nawet jakby mieli mi zapłacić. Ci,
> którzy już grali mogą się domyślać czemu. ;P

Nie rozumiem. Grałeś i nie obejrzysz, czy nie grałeś i nie obejrzysz? Jeśli to pierwsze to nadal nie rozumiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ależ to wycie na początku trailera dramatyczne. Już myślałem, że cały filmik tak będzie wyła. A sama gra nie wygląda na nic nadzwyczajnego, ale widocznie musi być niezła skoro kilka 10-tek dostała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ależ to wycie na początku trailera dramatyczne. Już myślałem, że cały filmik tak będzie
> wyła. A sama gra nie wygląda na nic nadzwyczajnego, ale widocznie musi być niezła skoro
> kilka 10-tek dostała :)

Gra jest prosta, ale ma bardzo ciekawy system sterowania (sterujesz braćmi jednocześnie). Opowiadana historia jest naprawdę wciągająca i potrafi poruszyć. Rozgrywka jest bardzo intensywna i ma mało powtarzających się schematów. Generalnie bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > O fajnie, nowy trailer Brothers... Nie obejrzę go nawet jakby mieli mi zapłacić.
> Ci,
> > którzy już grali mogą się domyślać czemu. ;P
>
> Nie rozumiem. Grałeś i nie obejrzysz, czy nie grałeś i nie obejrzysz? Jeśli to pierwsze
> to nadal nie rozumiem.
"Ci, którzy już grali mogą się domyślać czemu" grałeś? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie rozumiem. Grałeś i nie obejrzysz, czy nie grałeś i nie obejrzysz? Jeśli to pierwsze
> to nadal nie rozumiem.

No właśnie, tak jak kolega wyżej odnoszę wrażenie, że w to nie grałeś. Więc spieszę z wyjaśnieniem: Tak, grałem, a końcówka sprawiła, że zmiękłem, jak płatki kukurydziane w gorącym mleku. Dlatego wolę nie tykać powyższego trailera, bo jeszcze bym sobie mózg uszkodził... albo coś. :P Jak faktycznie nie grałeś to bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem skąd, ale ubzdurałem sobie kiedyś, że ta gra ma co-opa. Ogarnałem kogoś do grania, a tu zonk. I tak gra czeka od tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować