Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dlaczego w Battlefroncie nie ma kampanii? Mało kto by w nią zagrał

19 postów w tym temacie

Mają rację. Ja w każdym Battlefieldzie czy Medal of Honor zacząłem kampanię ale w żadnej części z tych serii jej nie skończyłem. Po zasmakowaniu multiplayera nie ma się ochoty grać w oskryptowane scenki, a siekanie setek tępych botów nie satysfakcjonuje. Bardzo dobrze, że skupili się na multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie brak dobrego singla to jest powód, dla którego przestałem kupować gry FPS :P
I dzięki informacji, że nowy Battlefront nie będzie miał kampanii wiem, żeby tego nie kupować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety ale ludzie nie grają w singla jak jest slaby. Jakby zrobili dobrego singla to co innego. Niestety maja u mnie minus ze chociaż nie próbowali. Wiec juz widac ze gra nastawiona na fanów siekanki w Multi a fani SW kupią ale dlugo nie pograją jezeli nie grają w mutli regularnie. Niestety ja podziekuje bo jak nie ma Multi to cena gry na pc max 79zl konsola 179zl a obstawiam 120i 250. Jakos przezyje mimo ze jestem fanem sw ale za przygotowanie kilku mapek nie ma opcji tyle zaplacic dodatkowo bula tyle za prawa do marki i nie chca zrobić singla żeby jeszcze się więcej gry sprzedalo...? Ktos ma albo za dużo kasy albo zaalo rozumu. W Multi jest spoko ale nie ma z rej gry nic artystycznego w singlu można wprowadzić emocje z dobra fabula a nie tylko strzelanie do botow ale cóż takie mamy czasy czekam na tego niezapowiedzianego uncharteda w swiece sw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Boże, co za brednie. Zrobili badania na podstawie jakiś FPSowych tasiemców, które już od dawna nudzą nawet zagorzałych fanów i robią projekcję tych wyników na grę w świecie SW. Każdy bardziej ogarnięty człowiek jest w stanie zauważyć, jak fani SW są spragnieni dobrych gier z dobrą fabułą w tym uniwersum. SW posiada kultowe postacie i niesamowity potencjał fabularny i znacząco różni się, od na szybko wykreowanych wątków i bohaterów z np. gier z serii Battlefield. Ja nie wiem za co płacą analitykom, którzy płodzą takie badania..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Po prostu na premierę TOR-a dali niedorobiony produkt i za mało serwerów. Jak ludzie odeszli, to ci wielce serwery dodali i zrobiły się pustki. Gdyby EA dało twórcom 2-3 miesiące i więcej serwerów na start, do dziś TOR byłby abonamentowy. Niepreferowany model? Tak, ale kiedy gra jest tego warta, to ludzie chętnie płacą. Patrzcie, WoW czy FF14.

EA po prostu teraz rzuca argumentami z tyłka, by ukryć swojego epic faila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Robią beznadziejne single, a potem się dziwią, że nikt w nie nie gra... Czy w dzisiejszych czasach wychodzą jeszcze jakieś dobre singlowe strzelanki? Czy tylko multi i multi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze chociażby wolfenstein nowy byl genialny w singlu. Pamiętam to wzruszenie na końcu gry. Taka seria Halo gameplay jak i fabula prosta a miodna a tera jej kontynuacja ciekawi. A właśnie św ma takie uniwersum ze grzechem jest nie opowiedzieć historii. Takie republic commando 2 bralbym w ciemno a teraz jej akcenty w halo 5 bd na szczescie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co za bzdury. Widać, że pan Moore raczej stara się usprawiedliwić decyzje firmy niż wykazać ich przyczyny.
Nie znam osoby, która choć nie spróbowałaby singla jeśli taki w grze jest (obok jakiegoś wypasionego multi). Ale jeśli ten tryb single jest zrobiony na odwal się, to jasne, że ludzie po godzinie, dwóch go zlewają.
Gdyby Battlefront miał sensowną kampanię singlową, to byłbym w stanie wysupłać na niego nawet i 250 zamiast 150 zł. A tak to po prostu sobie odpuszczę, bo na grzyba mi gra wyłącznie multi?

A co do SW:TOR to błagam... Wykręcanie się, że świat się zmienił i nagle ludzie przestali płacić za gry MMO jest IMHO po prostu niedorzeczne. Od premiery gry było doskonale wiadomo, że gra po prostu nie oferuje zawartości, która mogłaby usprawiedliwić abonament. Cała para poszła w gwizdek typu udźwiękowienie dialogów a sama kampania była bardziej zrobiona jak "single player z opcjonalnymi kolegami". TOR nie był rasowym MMO więc ludzie nie chcieli płacić. Dlatego przerobiono go na FTP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tego nie kupię. Zasadniczo to fpsów nie tykam nawet 10 metrowym kijem przez szmatę mając założone gumowe rękawiczki i maskę gazową. No chyba, że to team fortress 2 albo cs:go, to raz na jakiś czas jak mnie znajomi namówią to moszna pogroć.
Niemniej jednak fpsy zawsze kojarzą się z taką durną, nudną, pozbawioną głębi rzezią. Odpadam po chwili.
Ale to star wars. Dawno nie było jakiejś gry na poziomie w tym świecie. To mógłbym kupić, sprawdzić z czym to się je, gdyby był ciekawy singiel. Bo multi też nie trafię. Serio, nawet grając z kimś odpadam max po 2 godzinach. Jakoś mam poczucie ogromnie straconego czasu. Nonstop grasz na tych samych mapach, biegając i strzelając bez celu do innych ludzi. Żadnego usprawiedliwienia, głębszej akcji, fabuły, ciekawych postaci. Nic co mogłoby mnie do tego motywować.
Nawet w moim ulubionym gatunku gier jakim są strategie, multi nie ruszam. Na nerwy działa mi obecność innych ludzi W MOIM ŚWIECIE. Każdą grę traktuję jako mój osobisty zestaw Perky Pat. Nikt ma mnie nie poganiać, że już jego tura. Nie chcę czuć żadnego stresu, że jakiś koreaniec z nadludzką szybkością stawia budynki. Że ktoś tam używa czitów zdejmując mnie szybciej niż ja go nawet zobaczę.
Muszę chyba być jakimś wyjątkowym wyjątkiem. Ew. hipsterem. Nigdy chyba nie pojmę jak moszna groć w multi, moby, mmo, arpgi (wiedźminy etc...).

W skrócie moszna powiedzieć, że moje podstawowe wymagania wyglądają tak:
Nie ma singla, to nie grom.
Jest singiel - ano prącie bardzo, grom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję, właśnie znów mi przypomniano dlaczego nie przepadam za grami ani za EA jako "twórcą" gier! Tak marnować SW. Niech jeszcze na podstawie tych ich badań i zebranych danych wykastrują grę z mieczy świetlnych... przecież to już niemodne i niezgodne z duchem czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To właśnie brak trybu single player powoduje, że jako fan uniwersum Star Wars nie zakupię tej gry, gdyż po prostu nie gram w multi i tyle.
Jakoś w Bad Company 2 dało się zrobić dobrą kampanię, więc i tutaj by się dało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2015 o 12:40, Martimat napisał:

Dziękuję, właśnie znów mi przypomniano dlaczego nie przepadam za grami ani za EA jako
"twórcą" gier! Tak marnować SW. Niech jeszcze na podstawie tych ich badań i zebranych
danych wykastrują grę z mieczy świetlnych... przecież to już niemodne i niezgodne z duchem
czasu.

Pragnę tylko przypomnieć, że poprzednie Bartlefronty kampanii singlowej nie miały (to, co tam się nazywało singlem to były potyczki z botami). Ale hejtujcie EA dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2015 o 12:45, lis_23 napisał:

Jakoś w Bad Company 2 dało się zrobić dobrą kampanię, więc i tutaj by się dało.


Na kampanię w Battlefroncie bym się nie obraził, ale nie będę specjalnie narzekał, jeśli jej nie będzie. Kampanii w BF3 nie ukończyłem, bo mnie po prostu znużyła, wspomnianą przez Ciebie kampanię w BC2 ukończyłem raz i nigdy więcej do niej nie wróciłem. To może nie zabrzmi za dobrze, ale najlepszymi częściami kampanii w BC 1 i 2 były dla mnie ich zajawki.

Patrząc na to, co się dzieje w świecie gier ostatnimi laty, wolę, by twórcy skupili się na jednym elemencie produkcji, a nie łapali kilka... tych... no... pliszek za ich ogonki. Czy jakoś tak. Jeśli robią grę multi - niech to będzie multi i tyle. Bez silenia się na singla. Jeśli robią singla, niech odpuszczą sobie multi. Szkoda czasu, środków i wysiłku na takie rozdrabnianie się. Naprawdę wolę świetne multi bez singla, niż średnie multi i SP w jednym tytule.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.08.2015 o 12:59, boruto napisał:

Kiedys jeszcze pamiętam taki fear! To byl miód!:)

FEAR? Tylko na początku było ciekawie. Potem to już aby jak najszybciej do końca. Mało gram w FPS-y, ale najelpszy singiel to ma chyba Spec Ops: The line.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować