Zaloguj się, aby obserwować  
Kuberman

Fallout Shelter - temat ogólny

23 postów w tym temacie

Dnia 16.08.2015 o 22:27, Narmo napisał:

Z ubraniem/uzbrojeniem jest łatwo. Ściągasz tylko ciuszek/broń z postaci i zakładasz
na nowo. Nie musisz mieć dużego zapasu pukawek/ubrań.


Owszem, da się ale czy warto tracić czas na takie babranie się? Taka sama sytuacja jest z wyprawami: niech mieszkaniec spędzi (przykładowo) 5 godzin na wyprawie. I muszę kombinować, bo mi nie zaliczy mieszkańca który jest od (przykładowo) 16 godzin, tylko muszę czekać kolejne pięć. Również miało wejść uproszczenie questów, a jeden jaki dostałem (na lunchboxa, więc trzeba zrobić) to "ugaś 24 pożary". 24 POŻARY? to rzadkie jak ch***ra. Jeszcze z dodatkowymi wydarzeniami losowymi. Przy okazji chciałbym napomknąć na temat nadprodukcji Stimpak''ów i RadAway. Uważam, że można to elegancko rozwiązać. W momencie, osiągnięcia limitu magazynowego, zamiast marnować wyprodukowane przedmioty, można by przekonwertować na kapsle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jest najważniesze dla biegaczy po pustkowiach? Endurance?
Jakie ubranie dawać strażnikom najlepiej? Takie które dają dużo do siły? Co w ogóle (oczywiście z wyjątkiem broni) daje największy bonus od obrony i walki z najeźdzcami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 12:33, Abi_Dalzim napisał:

Co jest najważniesze dla biegaczy po pustkowiach? Endurance?
Jakie ubranie dawać strażnikom najlepiej? Takie które dają dużo do siły? Co w ogóle (oczywiście
z wyjątkiem broni) daje największy bonus od obrony i walki z najeźdźcami?

Czytając po różnych forach i dyskusjach, każdy SPECIAL na coś wpływa. Pewnie na zasadzie jak w dużych Falloutach. E raczej nie wpłynie na skrócenie czasu podróży. Z tego co czytałem to I (prawdopodobnie) wpływa na potencjalne obrażenia krytyczne, S na same obrażenia, a L to ogólnie na wszystko. Dlatego staram się wysyłać ludków, co mają statystyki powyżej przeciętnej (czyli praktycznie każdy Mieszkaniec z lunchboxa), a w miarę rozwoju Krypty staram się robić uber-ów (wszystkie staty na max). Ponoć każdy stat ma swój wpływ na coś.
Co do strażników, to uważam (z doświadczenia I postów), że im wyższy poziom strażnika, tym wolniej życie schodzi, ale czy wdzianka dają coś innego poza buff-em statystyk to, szczerze powiedziawszy nie mam pojęcia. Możliwe, że to działa na zasadzie jak przy wypadach na pustkowie, ale to nic pewnego, bo nie widziałem konkretów. W każdym razie rekomendowałbym eksperymenty, i ewentualne szkolenia dla podwyższenia statystyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować