Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zmienia wzór okładki Quantum Break

17 postów w tym temacie

> czeka ktoś na to w ogóle?

No. Ja. Twój argument jest inwalidą. :P

> Czuję, że wyjdzie taki potworek jak Order 1886 z PS4.

Tym potworkiem w stajni Microsoftu jest już Ryse. Gra, o której mowa w newsie jest autorstwa Remedy, a oni nie robią złych gier (Max Payne i Alan Wake, god damn it!). Zresztą gameplay zapowiada się dobrze, więc musieliby nieźle spieprzyć sprawę, żeby spaść do poziomu The Order.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2015 o 03:10, Skelldon napisał:

Alan Wake

Nie mówię, że to nie może się podobać klimatem, albo czymś podobnym.
Ale to świecenie latarką i zastrzel. Na mój gust to cienkie było ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czuję, że wyjdzie taki potworek jak Order 1886 z PS4.

Order to dobra gra. Więc oby właśnie wyszło jak z Order bo na razie z pokazu na pokaz coraz gorzej jest. Trochę błędy Alana Wake mi to przypomina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.08.2015 o 03:10, Skelldon napisał:

Remedy, a oni nie robią złych gier (Max Payne i Alan Wake, god damn it!). Zresztą gameplay


Proszę Cię. Alan Wake to była tragiczna gra. Fakt, klimat miała boski ale zmarnowany cały potencjał i całą reszte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba wyjdzie troszkę dłuższe niż the order. Jak ktos narzeka patrząc na trailery ze gameplay kiepski czy nudny czy potworowaty to jest albo kaleka albo spaczony ze po stronie MS nic nie może być dobre bo wygląda CIEKAWIEJ niż te z uncharted4 nie ladniej graficznie nie lepsze gameplayowo bo to się oceni po premierach ale sam motyw jest CIEKAWSZY. Ludzie ogarnijcie sie. A ryse przeszedłem na PC to 10h gry bylo i ladna grafika i fajnie zrobione zakończenie ale ogólnie żeby dotrwać do końcówki to ziewanie troszkę :/ za grafikę 9/10 za gameplay 5/10 za ostatnie 3 minuty gry 8/10. Tyle w temacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

up, mów sobie co chcesz ja się mogę założyć, że U4 będzie miało średnią ocen podobną do dwójki (96%) no w najgorszym wypadku do trójki (93%) i zdobędzie również spore grono fanów.
Co do QB to raczej to gra roku nie będzie, gameplayowo może być tak jak w Alanie czyli trochę nudnawo, ogólnie raczej wydaje mi się że będzie to bardzo dobra produkcja, ale czegoś jej zabraknie żeby wskoczyć na ten najwyższy poziom więc obstawiam takie 84%, musiałby się stać cud zeby gra pokonała Uncharted. Naughty Dog obecnie jest jednak lepszym studiem (chyba w ogóle najlepszym na świecie)
Jakby jednak nie patrzeć to póki co wielka niewiadoma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.08.2015 o 07:17, LaplaceNoMa napisał:

> Alan Wake
Nie mówię, że to nie może się podobać klimatem, albo czymś podobnym.
Ale to świecenie latarką i zastrzel. Na mój gust to cienkie było ;p


No przeszedłem Alana i nie był zły ale nie trafił do mnie nawet fabularnie i z założenia latarka nie byla wybitna. W tym widac znacznie więcej możliwości i ciekawiej zrobione uniwersum z tymi wylomami czasu wszędzie a ostatnio trudno o dobre sci-fi a jak jeszcze serial będzie to może fabula sie ladnie rozwinie kto wie. Ale osobiście czekam na grę nie na serial. Ten filmik z pokazu z 5 razy obejrzałem i jeszcze musze dodac ze efekty dźwiękowe robią robotę tych mocy. Ale z prezentacji to i tak najlepszy byl max payne opowiadający o grze wspomnienia wracają haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może miec i 100% ale nie oszukuj siebie ze nie jest CIEKAWSZE z założenia otwórzcie umysly, szerokie spojrzenie z góry nie z obozu błagam :D tak na przyszlosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Kafar
Nie no, ja rozumiem, że o gustach się nie dyskutuje, ale serio po stwierdzeniu, że The Order jest dobry napisałeś, że Alan Wake jest tragiczny? Litości. ;P Nie mówię, że AW jest jakiś wybitny czy coś, ale jak wspomniałem wyżej - nie jest zły. I na pewno o niebo lepszy od tego pięknego, lecz beznadziejnego Orderu. Mam jednak nadzieję, że Quantum Break będzie czerpał bardziej z Maksa Payne''a (co już widać), niż z "symulatora kolesia z latarką".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Może miec i 100% ale nie oszukuj siebie ze nie jest CIEKAWSZE z założenia otwórzcie umysly,

Dnia 16.08.2015 o 12:18, boruto napisał:

szerokie spojrzenie z góry nie z obozu błagam :D tak na przyszlosc



Niby co takiego oryginalnego ma QB? W Timeshifta nigdy nie grałeś?
Spowolnienie czasu to już temat wałkowany parę razy, co prawda tutaj jest więcej możliwości spowalniania (czyli jak w timeshift), ale nie wiem czy to czasem nie okaze się minusem. Gra wygląda dość banalnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować