Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W listopadzie PS4 przejdzie na ciemną stronę mocy, czyli nowa wersja PS4 zapowiedziana

13 postów w tym temacie

Mnie to akurat nie rusza.
Wolę moją standardową, poczciwą PS4, gra się dobrze, różnica jest dla wyjątkowych fanów marki Star Wars.
Ja się do nich nie zaliczam, więc nie będę zabierał 1 sztuki zapaleńcom ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowa wersja? Tzn. Slim? Nope, kolejna kolekcjonerka... :P Nawet ładna, ale zauważyłem, że wszystkie kolekcjonerskie edycje PS4 są leniwie zaprojektowane (no może oprócz tej z MGS V). Równie dobrze można kupić skina i nakleić za mniejsze pieniądze (czego jednak nie zrobiłbym PS4 i XBO, bo szkoda).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dizajn tego pada to jakaś totalna porażka - inspiracje inspiracjami, ale tam się praktycznie nic nie trzyma kupy... Chyba, że nie zauważam jakiegoś genialnego zamysłu w tym projekcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2015 o 12:31, Skelldon napisał:



IMHO wersje na XOne kolekcjonerki w temacie SW jest dużo ciekawsza. Jest stylizowana na R2D2 i dodatkowo ma specjalne dźwięki. Na gram.pl jeszcze nie pokazali, ale pewnie będzie w osobnej wiadomości. BTW DS4 wygląda strasznie tandetnie w tych kolorach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2015 o 15:32, oxygar napisał:

Fajnie gdyby przy uruchomieniu wydawała dźwięk aktywowanego miecza świetlnego albo dźwięku
R2D2.

Albo oddech Lorda Vadera ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ładnie to wygląda.
Gdyby ta edycja była dostępna, gdy kupowałem PS4 i cena nie byłaby wyższa to chętnie bym sobie taką zafundował.
Ale teraz to już moja PS4 jest zadomowiona i na takie cuda patrzę tylko jako ciekawostki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować