Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Historia świata Azeroth - część pierwsza

61 postów w tym temacie

Ciekawa historia:) Przyznam się, że choć kocham wszystko co z WarCraft''em związane to jeszcze nie miałem szczęścia poznać dobrze całej histori tego świata. Czekam na dalszą część:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Mejste

>Ale póki co nie będę zdradzał większych szczegółów...

A znasz jakies ? Bo z tego co mi wiadomo Blizz nigdy nie ujawnil co sie stalo pomiedzy FT i WoWem ze Horda i Sojusz sa w stanie wojny. Nawet na oficjalnej stronie WoWa ten chapter historii jesy "coming soon" od roku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetny tekst! Muszę przyznać, że naprawdę przyjemnie się go czytało! Z niecierpliwością czekam na drugą część i pisz więcej tekstów, stary druhu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.07.2006 o 12:10, Czulu napisał:

>Mejste

>Ale póki co nie będę zdradzał większych szczegółów...

A znasz jakies ? Bo z tego co mi wiadomo Blizz nigdy nie ujawnil co sie stalo pomiedzy FT i
WoWem ze Horda i Sojusz sa w stanie wojny. Nawet na oficjalnej stronie WoWa ten chapter historii
jesy "coming soon" od roku...


Chodziło mi o szczegóły dotyczące tego, co działo się po pokonaniu Płonącego Legionu na górze Hyjal. Z tym, o czym piszesz się zgadzam, bo póki co możemy jedynie przypuszczać co się działo przed WoWem.

Dnia 30.07.2006 o 12:10, Czulu napisał:

>Paweł007

>
>...pisz więcej tekstów, stary druhu;)

No proszę, kogo ja widzę... Kupe lat ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajnie, teraz czekam na następne części żeby dowiedzieć się czegoś więcej z wydarzeń przed W3 i FT :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, że swego czasu historie tego świata czytałem w instrukcj do gry na CD z grą (zajrzyjcie!! tam jest dobrze rozbudowana historia...)..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z przykrością muszę stwierdzić, że wstawki na temat histori Azeroth totalny niewypał - ciężko się to to czyta w przeciwieństwie do krótkich komentarzy na temat WarCraftów. To się gryzie - jedną część czytamy lekko, a zaraz za moment znów te bez ładu i składu wstawki historyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że takich maniaków w stylu Mejste;) będzie coraz więcej. Jestem fanem zarówno rozgrywki jak i fabuły Warcrafta i naprawdę się cieszę, że nie jestem w tym sam. Mejste rspct.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2006 o 23:00, s2nto napisał:

Z przykrością muszę stwierdzić, że wstawki na temat histori Azeroth totalny niewypał - ciężko
się to to czyta w przeciwieństwie do krótkich komentarzy na temat WarCraftów. To się gryzie
- jedną część czytamy lekko, a zaraz za moment znów te bez ładu i składu wstawki historyczne...


Wiesz, ciężko pisać o historii, która jest tak obszerna i tak pogmatwana by wyjaśnić ją w przejrzysty sposób...

>Do seraf7
>Mam nadzieję, że takich maniaków w stylu Mejste;) będzie coraz więcej. Jestem fanem zarówno rozgrywki jak i >fabuły Warcrafta i naprawdę się cieszę, że nie jestem w tym sam. Mejste rspct.

Tak prawdę mówiąc to nie jestem jakimś wielkim maniakiem WarCrafta ;P Po prostu staram się dobrze wykonywać swoją robotę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 19:03, Mejste napisał:

Wiesz, ciężko pisać o historii, która jest tak obszerna i tak pogmatwana by wyjaśnić ją w przejrzysty
sposób...


Ale chciałem podkreslić właśnie to iż drugą część Histori świata Azeroth czytało się o wiele łatwej aniżeli tą którą wcześniej skomentowałem.

Do tego również dołożyły się problemy z tekstem który nachodzi na obrazki przez co wszystko wygląda niechlujnie. Przynajmniej takie wrażenie odniosłem na przeglądrce FireFox.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.09.2006 o 21:10, s2nto napisał:

Do tego również dołożyły się problemy z tekstem który nachodzi na obrazki przez co wszystko
wygląda niechlujnie. Przynajmniej takie wrażenie odniosłem na przeglądrce FireFox.


Też używam firefoxa i raz jest tak, że się obrazki na tekst nakladaja, a raz jest poprawnie. Nie mam pojecia od czego to zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chwaląc się - znam historie Azeroth bardzo dobrze, :D
a jest ona bardzo duza, i aby przedstawić wszystkie historie, powiazania niektorych frakcji czy niektore postaci trzeba by to na naprawdę spory kawałek rozpisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować