Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sklep: Zamów StarCraft II: Legacy of the Void - Preorder Pack!

12 postów w tym temacie

Czy są jakieś przecieki odnośnie tego kiedy wystartuje pre-order pełnej gry? Ja akurat jestem zainteresowany fizyczną edycją kolekcjonerską. Przypuszczam, że Blizzard nie ograniczy się w tej kwestii jedynie do wersji cyfrowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, ja także czekam na EK.
Mam nadzieję, że pre-ordery będę już niedługo bo np w sklepach zachodnich już można zamawiać od jakiegoś czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już nawet sklepy sprzedają dostęp do bety. Gdyby tylko cena dodatku u was była znana, a sam kod działał również z CE to prawdopodobnie rozważyłbym zakup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 11:20, Shinigami napisał:

Już nawet sklepy sprzedają dostęp do bety. Gdyby tylko cena dodatku u was była znana,
a sam kod działał również z CE to prawdopodobnie rozważyłbym zakup.


Cześć, takiego typu pre-order to standardowe działanie wydawców. Dostęp do beta testów w tej formie traktuje jako bonu. W większości polskich sklepów cena dodatku nie jest jeszcze znana ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już niedługo: zapłać za wejście do sklepu, wykup 1-minutowy bilet na rozmowę ze sprzedawcą, w sklepie zarezerwuj swój unikalny kod na grę (za dodatkową opłatą), a następnie wykorzystaj kod do kupna pre-ordera wersji beta gry, która zapewni możliwość zakupu pełnej wersji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.08.2015 o 17:58, pstarczynowski napisał:

Cześć, takiego typu pre-order to standardowe działanie wydawców.


Pewnie i tak, do tej pory jednak zawsze towarzyszyło to kupnie gry, nie pakietu ze zniżką na tytuł który jak napisałeś nie ma jeszcze u was ustalonej ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zachodu na ten preorder pack - za 20 zł dostajemy jedynie możliwość pogrania w multi przeciw człowiekowi. Nie ma możliwości grania jedynie przeciw SI. Także nie mamy dostępu do 3 misji z prologu - te dopiero po zamówieniu pełnopłatnego preordera.

Zamiast marnowania 20 zł pograj sobie w mapki z Legacy of the Void z salonu gier np. przeciw SI. Ja jestem mocno zawiedziony zmianami. Wszyscy tylko teraz Rushują - a przyjemność grania prawie żadna. Szkoda, że nie dali mozliwośći wyboru między klasycznym systemem przychodu surowców/ilości robotnikow a tym nowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować