Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2007 o 21:25, Galadin napisał:

Mnie się wydaje, że to będzie ten drugi film z tąd: http://blizzplanet.com/news/1370/

Świetny filmik.Jeżeli będzie do obejrzenia w dobrej jakości , to uczta dla oczu zapewniona.Nieźle wygląda stosowanie przez Battlecruisery , Yamato Gun , o atomówkach nie wspominając.Jednak najciekawszy i wywołujący lekką zgrozę , był aplauz widowni po uderzeniu nuklearnym.Widać wszystkim bardzo się podobało.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta specjaliści byli nieźli :D Najpierw robią się niewidzialni ,a potem nakierowywują atomówki na cel :D
I po myśleć ,że mogliby zostać przy życiu gdyby nie zerglingi ,które wyszły z podziemi bo jakiś huk je obudził :D

GG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przydałyby się jakies informacje na temat wymagań, gra nie wymaga komentarza, to był i zapewne będzie hit, jak zawsze, czasy mojej młodości... ech...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 09:49, Rambowski napisał:

Hmm moze ktos mowil ale gra chyba bedzie obsliguwala DX 10 czyli trzeba miec niezla karte


Gdzieś czytałem, że ma obsługiwać DX 10 ale ma działać też ze słabszymi kartami na DX9.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym,aby w grze właściwej i filmikach utrzymali ten swojski i genialny klimat SC,a także stworzyli muzykę bardziej pasującą do SC,nie zaś monumentalne chóry jak w Star Wars i WarCrafcie III.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ho Ho jak w Stracrafcie ma być DX10 to sobie porównajmy Część pierwszą i drugą jak wyjdzie Starcraft 2 to chyba nie poznam tej gry że to ona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Madafaka, co się porobiło. Dożyłem tego dnia, gdzie gra, która zmieniła moje życie na dobre doczeka się kontynuacji. Trzeba teraz tylko odkładać kasę na kompa i... znów te noce nie przespane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 16:40, Feno napisał:

Madafaka, co się porobiło. Dożyłem tego dnia, gdzie gra, która zmieniła moje życie na dobre
doczeka się kontynuacji. Trzeba teraz tylko odkładać kasę na kompa i... znów te noce nie przespane.



Odkładać kasę na kompa? Wątpie...Jeśli nic nie zmienią, nie bedzie miało wiekszych wymagan niz nowe C&C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 11:48, Olamagato napisał:

Ciekawe czy utrzymają ten klimat kosmicznego horroru na starcie..?
Bo czołówka jedynki miała stuprocentowy klimat z Obcego.

Jak na razie Blizzardowi wszystko wychodziło , więc można mieć przynajmniej nadzieję , że i tym razem nie będzie inaczej.Gdyby SC2 miał klimat z Jedynki , a na dodatek świetną grafikę , to dopiero byłoby coś.Filmik z gry wygląda nieźle.Podobno ma być niewiele zmian w porównaniu do poprzedniej części , więc nadzieje nie są bezpodstawne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy konsolowcy mówią że by zagrali w kontynuację Starcrafta no i tu PC ma swoje zalety bo ta gra wyjdzie tylko i wyłącznie na PC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość konsolowców (w Polsce bynajmniej) i tak posiada PC (który pociągnie StarCrafta 2), więc problemu nie widzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.05.2007 o 18:13, Gracz 23 napisał:

Niektórzy konsolowcy mówią że by zagrali w kontynuację Starcrafta no i tu PC ma swoje zalety
bo ta gra wyjdzie tylko i wyłącznie na PC


A niech się pocałują w ...nos,bo oni np. będą mieć Star Wars:Force Unleashed,a my nie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować