Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 21.05.2007 o 10:17, tosz napisał:

po prostu wkurza mnie że zadaję pytanie po polsku a ktoś odpowiada mi po angielsku - nie każdy
zna języki obce


On po prostu zacytował informację z oficjalnego FAQ;) Ale skoro sprawa już się wyjaśniła, to nie ma się czym denerwować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy mnie jedynka nie interesowała(tzn. nawet w demo nie grałem), ale chyba zaczyna mnie dwójka kusić. To w końcu Blizzard i kultowa gra, należało by się wreszcie zapoznać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 09:59, Cherry69 napisał:

Blizzard już daje znać o swoim pośpiechu w tworzeniu gier. Wczoraj miał być Gameplay trailer,
a dzisiaj wciąż go nie ma

Już jest.Niestety transfer bardzo słabiutki.Na razie zasysam , ale jak pokaże się w takiej samej jakości w innym niejscu , to spróbuję z innego źródła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:09, KrzychW napisał:

Już jest.Niestety transfer bardzo słabiutki.Na razie zasysam , ale jak pokaże się w takiej
samej jakości w innym niejscu , to spróbuję z innego źródła.


Na gametrailers sa jakies filmiki z gameplayu (troszke slaba jakosc niestety)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 11:14, Ziomuś SmS napisał:

Nie mogliby tego gdzie indziej zamieścić :/


Nie narzekaj , jest już gdzieś indziej.:-)
Na gamershell.com jest dostępny w hi-res i waży około 450MB , oraz trochę gorszej jakości 268 MB.Miłego zasysania.Ja już ponad 100MB mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do daty wydania to przeczytałem news na jednym z polskich serwisów internetowych, że gra ma wyjść już w tym roku a dokładniej w Październiku ale wątpię by to się sprawdziło nie u Blizzarda :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 12:35, Araondoion napisał:

To jest fragment dłuższego filmu , który jest do ściągnięcia z oficjalnej strony i kilku innych adresów.Waży 449MB w rozdzielczości 1280/720.Mam już ten film i muszę przyznać , że na mnie robi bardzo pozytywne wrażenie.Całość bardzo przypomina starego StarCrafta , a na dodatek efekty graficzne są naprawdę niezłe.Zapowiada się dłuugie granie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na eu.starcraft2.com pojawiła się pełna wersja filmu, który do tej pory mogliśmy oglądać na GameTrailers. Co prawda do pobrania jest ok. 450 MB, ale wierzcie mi, że warto :) Dodane komentarze dodatkowo wzbogacają całość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:24, Szatanista napisał:

ciekawi mnie jaka będzie lub może w ogóle będzie czwatra rasa?


Albo jakaś mutacja obecnych, albo jakaś nowa, albo resztki Xel, w to ostatnie wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie czy w dwójce nadal będzie limit jednostek w jednym oddziale? Bo momentami mnie to denerwowało w "jedynce". Ale i tak bym nie narzekał, nawet przy limicie. Miło będzie znowu zagrać Zergami. For the Swarm! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje, ze nie bylo:
Fani gier z serii StarCraft nie mogli w miniony weekend narzekać na brak wrażeń. Firma Blizzard Entertainment, Inc. nie tylko zapowiedziała nową odsłonę cyklu, ale także udostępniła pierwsze obrazki oraz filmy. Przedstawiciele poważanego wśród PeCetowców producenta wzięli ponadto udział w specjalnej konferencji, która umożliwiła zebranym w Korei Południowej dziennikarzom uzyskanie odpowiedzi na nurtujące ich pytania. Poniżej znajdziecie najciekawsze informacje związane z nową grą, które ujrzały światło dzienne podczas wspomnianego wyżej spotkania.

- Produkcję drugiej odsłony cyklu StarCraft rozpoczęto tuż po zakończeniu prac nad dodatkiem do gry WarCraft III, czyli w 2003 roku.

- Grę tworzy czterdziestoosobowy zespół.

- StarCraft II jest już grywalna w trybie wieloosobowym wszystkimi frakcjami.

- Jedno z pytań dotyczyło prędkości rozgrywki w zademonstrowanych przez Blizzard Entertainment, Inc. materiałach filmowych. Fani gry nie byli specjalnie zadowoleni z faktu, że zmagania toczone są w znacznie wolniejszym tempie, niż w pierwowzorze. Twórcy nowego StarCrafta wyjaśnili, że produkt umożliwia zmianę szybkości gry, podobnie jak miało to miejsce w WarCraft III. Nie ma zatem powodów do obaw.

- Kampania dla jednego gracza będzie kontynuacją historii opowiedzianej w StarCraft oraz w StarCraft: Brood War. W drugiej odsłonie cyklu na pewno zobaczymy takich bohaterów, jak: Zeratul, Jim Raynor oraz Kerrigan.

- Autorzy potwierdzili, że w grze nie pojawi się czwarta frakcja – tak sugerowali Koreańczycy, którzy opublikowali w kwietniu plotki o drugiej części StarCrafta. W zmaganiach uczestniczyć będą wyłącznie Terranie, Protosi oraz Zergowie.

- Gra nie będzie mieć limitu jednostek.

- System zarządzania surowcami będzie zawierać pewne udoskonalenia, ale mimo to pozostanie bardzo podobny do rozwiązań z pierwszego StarCrafta.

- Pełna wersja gry będzie zawierać edytor map.

- Autorzy nie ustalili jeszcze wymagań sprzętowych, ale wiadomo już, że gra będzie wspierać systemy operacyjne Windows XP i Windows Vista oraz karty graficzne obsługujące Pixel Shader 2.0. Nie wiadomo na razie czy StarCraft II będzie korzystał z dobrodziejstw dziesiątej generacji bibliotek DirectX.

- Inicjatywa koncernu Microsoft w postaci usługi Live dla PeCetów nie sprawi, że Blizzard Entertainment, Inc. zmieni swoją strategię dotyczącą rozgrywek online – Battle.net pozostaje tu absolutnym priorytetem. Niestety, nie oznacza to, że internetowe potyczki w StarCraft II pozostaną darmowe. Obecni podczas konferencji przedstawiciele firmy nie chcieli jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy za rozgrywkę będą pobierane opłaty. To źle wróży...

- Nie ma żadnych planów stworzenia konwersji gry na konsole.

- Nie ustalono jeszcze daty premiery. Wydaje się wątpliwe, aby produkt zadebiutował w tym roku.

zrodlo: gry-online.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować