Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

>Niestety, nie oznacza to, że internetowe potyczki w StarCraft II pozostaną darmowe.

Dnia 21.05.2007 o 19:48, Araondoion napisał:

Obecni podczas konferencji przedstawiciele firmy nie chcieli jednoznacznie odpowiedzieć na
pytanie, czy za rozgrywkę będą pobierane opłaty. To źle wróży...


Zgadzam się to źle wróży ale to by była chyba przesada, oznaczało by to że Blizzard stał się zbyt zachłanny na pieniądze po WoW-ie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sorka za double posta ale no wybaczcie ale do dynamiki to ja żadnych zastrzeżeń nie mam. A co do Battle.net''u to jak zwykle będzie to darmowy serwer no już niech nie przesadzają to nie jest WoW!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mnie raczej zastanawia co bysmy dostali w zamian za placenie za BN, oczekiwalbym chyba hiper mega patchy i dodatkow do sciagniecia za to. Tylko jakos dziwnie tak placic za RTSa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

oglądnąłem dzisiaj filmik z gameplayu S2 i stwierdzam jedno. Nie spodziewajcie się, że to będzie nowa gra. to bedzie po porstu kontynuacja starego dobrego Starcrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:07, sathorn1 napisał:

oglądnąłem dzisiaj filmik z gameplayu S2 i stwierdzam jedno. Nie spodziewajcie się, że to będzie
nowa gra. to bedzie po porstu kontynuacja starego dobrego Starcrafta.


Jak dlamnie to bardzo dobrze, że tak właśnie jest. Przeglądajać screeny już sie bałem, zę jednak to nie będzie gra dla mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pooglądałem sobie filmiki na necie z SC2 i musze powiedzieć, że apetyt rośnie. Gra prezentuje się ciekawie i mam wrażenie, że nie będzie wymagać jakiegoś super mega kompa, żeby się dobrze grało. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:38, HumanGhost napisał:

/.../

No i dobrze , młodzi gracze którzy mają w miarę dobre komputery będą mogli sobie pograć w "tego" StarCrafta z lepszą grafiką jeśli ta stara im nie odpowiadała. Widać , że autorzy gry za bardzo grafiki nie udoskonalali ( chcieli zachować klimat i dobrze ) . Jednostki może i ładniej zrobione no , ale "kilka" lat po części pierwszej wypadałoby trochę to odświeżyć. Widok taki sami jednostki można rozpoznać z części pierwszej...Stary StarCraft w nowej oprawie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 00:04, sathorn1 napisał:

> Ja nie grałem w Starcrafta. W Starcrafta 2 też nie będę grał.

Bo jesteś noobem?


Nie, bo nie przypadł mi do gustu. Przez kolegę, który ciągle się tym podniecał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:58, Ecko09 napisał:


Nie, bo nie przypadł mi do gustu. Przez kolegę, który ciągle się tym podniecał.


A może trzeba było zobaczyć czemu się tak onanizował :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:53, Ziomuś SmS napisał:

A czy to źle???


Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie bardzo dobrze:) Bo i po co zmieniać coś co jest dobre? Pewnie dodadzą kilka nowych rzeczy, jakieś bajery, ale i tak w dużej mierze będzie to stary dobry Starcraft:) A to tylko świadczy na jego korzyść;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:59, Ziomuś SmS napisał:

>
> Nie, bo nie przypadł mi do gustu. Przez kolegę, który ciągle się tym podniecał.

A może trzeba było zobaczyć czemu się tak onanizował :P


Jest jakaś szansa, że będę grał w Starcraft 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 22:01, Rafal G napisał:

Nie wiem jak dla innych, ale dla mnie bardzo dobrze:) Bo i po co zmieniać coś co jest dobre?
Pewnie dodadzą kilka nowych rzeczy, jakieś bajery, ale i tak w dużej mierze będzie to stary
dobry Starcraft:) A to tylko świadczy na jego korzyść;)


Podzielam zdanie. Po co doskonalić to co już jest doskonałe? :D
Fakt, nowe graficzka przyda się trochę. Bardzo podobają mi się Zerglingi. Teraz wyglądają zabójczo. Achh... już nie mogę się doczekać jak będę zalewał nimi Protosskie bazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 22:03, Feno napisał:

Achh... już nie mogę się doczekać jak będę zalewał nimi Protosskie bazy.


Taa a ja nie mogę się doczekać jak twoje Zerglingi zmiotę Mothershipem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 19:48, Araondoion napisał:

- Jedno z pytań dotyczyło prędkości rozgrywki w zademonstrowanych przez Blizzard Entertainment,
Inc. materiałach filmowych. Fani gry nie byli specjalnie zadowoleni z faktu, że zmagania toczone
są w znacznie wolniejszym tempie, niż w pierwowzorze. Twórcy nowego StarCrafta wyjaśnili, że
produkt umożliwia zmianę szybkości gry, podobnie jak miało to miejsce w WarCraft III. Nie ma
zatem powodów do obaw.


Przecież w SC1 też była zmiana szybkości, bo na normal i slow to przecież nie ma sensu grać. A co do nawiązania do WC3 - przecież ta gra nie ma dynamiki SC...

Dnia 21.05.2007 o 19:48, Araondoion napisał:

- Gra nie będzie mieć limitu jednostek.


To moim zdaniem minus - koreańce zaleją nas masą poprzez szybkie klikanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2007 o 21:43, deih napisał:

> /.../
Widać , że autorzy gry
za bardzo grafiki nie udoskonalali ( chcieli zachować klimat i dobrze ). Widok
taki sami jednostki można rozpoznać z części pierwszej...Stary StarCraft w nowej oprawie ;).


No i bardzo dobrze, widać zastosowali ten sam ruch co twórcy C&C3, po co udziwniać skoro i tak było świetnie? Wystarczy nowa oprawa audio/video, dopracowana fabuła, może nieco zmodernizowany battle.net (żeby znowu nie zostali sami hardcorowcy) i odrobinę miłości (; a gra na pewno będzie sukcesem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bylem dzis w Empiku w Szczecinie. Na jednym komputerze byl wyswietlan filmik z nowego StarCrafta. Z ogromna ciekawoscia go ogladalem. Jednak cos mi sie nie zgadzalo, bo pod koniec filmiku z transportera wysiadala dziewczyna, ktora jak nic przypominala bohaterke gry, ktora miala wyjsc na konsole, ale nie wyszla. I po chwili sie dopiero okazalo, ze to nie byl filmik ze StarCraft II tylko z StarCraft: Ghost. Co do polonizacji StarCrafta II to mam nadzieje, ze bedzie wybor pomiedzy pelna polska wersja jezykowa, a oryginalna angielska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować