Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 19.03.2008 o 15:34, walgierz napisał:

> a wiecie z kad mozna starcrafta sciagnac bezplatnie i dobrze??

Gry się kupuje a nie ściąga. Piractwa nie tolerujemy na tym forum.


a zreszta to ON powinien dostac degrada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 23:58, Feno napisał:

Ale czy Blizz posunąłby się do takiego kroku jak "aktorka zastępcza"? Nie wiem, wydaje
mi się, że oni zbyt dbaja o takie szczegóły.
Tak czy inaczej, wierzę, ze zostaną użyte odpowiednie filtry i głos "dawnej" Kerrigan
powróci.


Na pewno. Blizzard dba o rzesze fanów, a jeśli ci zechcą starej Kerrigan, to na pewno taką dostaną. Osobiście bardziej ciekaw jestem w jakiej kolejności kampanie do Starcrafta 2 zostaną ułożone. Oby Protosi ostatni! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 12:55, Pluton napisał:

Osobiście bardziej ciekaw jestem w jakiej kolejności kampanie do Starcrafta 2 zostaną ułożone. Oby Protosi >ostatni! ;-)

>

W jedynce było:
Terran->Zerg -> Protoss
W BW:
Protoss->Terran->Zerg
Więc może w dwa być:
Zerg->Protoss->Terran
Terran->Protoss ->Zerg
Protoss->Zerg->Terran
Albo sobie obliczcie ze wzoru na kombinację bez powtórzeń xD.

Może być tak jak w jedynce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak Wam ale mnie się trailer Zergów bardzo nie podobał. A konkretnie "cinematiki" jakie tam były, bo filmy z rozgrywek miodzio. Ale te przerywniki filmowe na samym początku tak zalatywały WoWem, że aż zacząłem się zastanawiać czy przez pomyłkę nie ściągnęłem jakiegoś innego trailera. Tragiczne dosłownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

WoWem zalatuje, ale te planety i muzyka na początku - boskie. Szkoda jednak, że styl graficzny jest mocno z WarCrafta III/WoWa właśnie, a nie na przykład współczesnego pierwszego StarCrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.03.2008 o 23:28, Skywalker560 napisał:

(...) Ciekawe jest to, że przez te komplikacje pozycja Reapera słabnie i może
przez to wylecieć z gry. Szkoda też, że usunięto z gry Drop Pody, to był ciekawy pomysł,
może nic nowego, ale fajny był, chociaż realizacja mogłaby być lepsza. (...)


Ech, jak to jest, że co ciekawsze pomysły usuwają :?. Przecież jak tak dalej pójdzie, to po prostu powielą SC w 3D, a wiadomo, że kto stoi w miejscu, ten się cofa :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:08, KamileK92 napisał:

To sory, przeprszam! niewiedzialem!! <Bartekoo2> A jak byś mnie spotkal to co
najwyrzej spuścil byś wzrok i ominoł mnie łukiem...


jak ci tak przykro to napisz do moderatora bo patrz jaka range przez ciebie mam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 18:46, bartek002 napisał:

> To sory, przeprszam! niewiedzialem!! <Bartekoo2> A jak byś mnie spotkal
to co
> najwyrzej spuścil byś wzrok i ominoł mnie łukiem...

jak ci tak przykro to napisz do moderatora bo patrz jaka range przez ciebie mam!!


to było się tak nie bulwersowć!! a teraz to ja nie mam czasu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 16:24, Blackhand napisał:

Ech, jak to jest, że co ciekawsze pomysły usuwają :?. Przecież jak tak dalej pójdzie,
to po prostu powielą SC w 3D, a wiadomo, że kto stoi w miejscu, ten się cofa :/.

Moze to dobze, ze uzuna czesc pomyslow bo jeszcze by przecholowali i by z gry zroibl sie cyrk..
A SC to jest jedna z niewielu produkcji ktora nie musi sie rozwijac i sie nei cofnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.03.2008 o 16:24, Blackhand napisał:

Ech, jak to jest, że co ciekawsze pomysły usuwają :?. Przecież jak tak dalej pójdzie,
to po prostu powielą SC w 3D, a wiadomo, że kto stoi w miejscu, ten się cofa :/.

Medyków i Firebatów wycofali chyba głównie z tego powodu, żeby nie było zbyt wielu powtarzających się jednostek z jedynki. Ale całkiem nowy pomysł jak dropody - to już nieco dziwne posunięcie. Wprawdzie jakby żywce wzięte z Dawn of War, ale akurat dla mnie to nie wada ;) Zresztą to poszerzyłoby możliwości zastosowania marines.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie, że Blizzard cały czas wprowadza i wypróbowuje nowe pomysły. To co danego dnia jest aktualne, następnego aktualnym może już nie być. Twórcy sami podkreślają, że gra bezustannie przechodzi zmiany, a umiejętności i jednostki wylatują i powracają. Wszystko zależy od testów, dziś drop podów nie ma ale mogą powrócić jutro ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 14:08, Abomek42 napisał:

Zapomniales o Zerg->Terran->Protoss. :)


Z takiej kombinacji bardzo bym się cieszył. :-)
Ale nigdy Terranie nie byli górą. Nigdy do końca mam na myśli ;-) Sądzę więc, że twórcom będzie ich żal i zrobią
Zerg -> Protoss -> Terran

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie chodzilo o to ze nie wymienil 1 kombinacji (ze wzoru na ich ilosc powinno byc 3x2x1=6)
Osobiscie chcialbym, zeby przywilej zakonczenia fabuly przypadl Zergom. Ot tak na sam koniec jako deser. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 20:52, Abomek42 napisał:

Mnie chodzilo o to ze nie wymienil 1 kombinacji (ze wzoru na ich ilosc powinno byc 3x2x1=6)
Osobiscie chcialbym, zeby przywilej zakonczenia fabuly przypadl Zergom. Ot tak na sam
koniec jako deser. :)


deser to se zergi zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2008 o 20:52, Abomek42 napisał:

Mnie chodzilo o to ze nie wymienil 1 kombinacji (ze wzoru na ich ilosc powinno byc 3x2x1=6)
Osobiscie chcialbym, zeby przywilej zakonczenia fabuly przypadl Zergom. Ot tak na sam
koniec jako deser. :)


Już tak było w Brood Warze ;). Teraz mogliby Terranie kończyć ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować