Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 24.03.2008 o 12:51, bartek002 napisał:

SCII bedzie w 3d czy 2d

Niby 3D, ale takie udawane, bo pole walki nadal będzie jedynie zgrupowaniem równoległych płaszczyzn (żenua).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2008 o 11:21, Skywalker560 napisał:

> Mnie chodzilo o to ze nie wymienil 1 kombinacji (ze wzoru na ich ilosc powinno byc
3x2x1=6)
> Osobiscie chcialbym, zeby przywilej zakonczenia fabuly przypadl Zergom. Ot tak na
sam
> koniec jako deser. :)

Już tak było w Brood Warze ;). Teraz mogliby Terranie kończyć ;).


Też wolę widzieć Terran jako ostatnich. Zergów nie lubię! (może dlatego, że w jedynce nimi mi najgorzej szło? ;-))

Abomek --> wiem, zrozumiałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza kolejność według mnie to byłaby Zerg>Protoss>Terran. Wygląda jednak na to, że na początku chyba i tak dane będzie zagrać Terranami i Raynorem, jako takim wprowadzeniem do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O ile się nie mylę już w tym albo przyszłym tygodniu (dokładnie nie wiem, różne źródła podają inaczej) StarCraft-owi stuknie okrągłe dziesięć lat i w związku z tym mam nadzieję że Blizzard w ten dzień przygotuje coś naprawdę specjalnego dla fanów SC, wiem że to nie będzie coś tak wielkiego jak ujawnienie Zergów ale powinno być coś w rodzaju pokazania jeszcze nigdzie nie opublikowanych materiałów takich jak screeny, filmiki, informacje i ciekawostki oraz/albo wywiady z ludźmi którzy są w dużym stopniu związani z produkcją obu części SC-ów. Sam nie wiem czy to co napisałem zadowoliło by fanów ale na pewno lepsze to niż przemilczenie tej jakże ważnej rocznicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego co wcześniej mówiliście o gameplayu Zerga - nie ma jeszcze owego. Na oficjalnej stronie nawet nie ma opisanych wszystkich jednostek, a do ściągnięcia są tylko gameplaye Protossa i Terrana ( moje ulubione filmiki w tym momencie, zwłaszcza Terran z ich Thorem - moc!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy batch:

1. What upgrade type (assuming these are returning) is the Viking using? Vehicle or ship? (Or perhaps infantry?) (TheWarCenter.com)


The Viking is built from the Starport again and will use ship armor rather than vehicle armor.

2. What will Zerglings be able to do against new Jackal? (www.starcraftcz.com)

Attacking Jackals efficiently with Zerglings will take a bit of micromanagement, making sure that Zerglings are spread out or attacking from different directions. The Jackals hit points have also been reduced from 125 to 75 with a slight increase to their speed. This will make them more vulnerable to Zerglings if you can get them close to surround the Jackals.

3. If a unit is being produced at a Protoss building while it becomes unpowered, does it continue production or pause until re-powered? (Battle.net) Blazur

If a Protoss building becomes unpowered, all production including research at that building will pause until re-powered.

4. In lieu of the Nydus Worm, will the Zerg Overlord maintain its "Ventral Sacs" upgrade? Will the Ultralisk have any sort of unit carrying capacity? (starcraft.org)

Currently, the Overlord''s original Ventral Sacs ability has been taken out. With the introduction of the Nydus Worm, the Zerg will have more than enough mobility to keep their enemies on their toes. On that note, the Ultralisk will not be able to carry units.

5. To what degree will StarCraft II allow for remapping - limited remapping a la Warcraft III, or complete remapping of key bindings?
- Excalibur_Z (teamliquid.net)


We are planning to support key-mapping for StarCraft II. The extent of the ability for remapping keys is still to be determined. Even in current experimentations, we have found that there are often many issues with conflicting key bindings as there are very few open unmapped keys to be swapped in and out.

---End of Transmission---

20080326211834

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:05, KOREKTBG napisał:

Oglądałem trailer już zacieram rączki aby pograć w starcrafta ale mam pytanie kiedy ma
wyjść?


"When it''s done"
;- )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:21, Feno napisał:

> Oglądałem trailer już zacieram rączki aby pograć w starcrafta ale mam pytanie kiedy
ma
> wyjść?

"When it''s done"
;- )


No to miejmy nadzieję że jak najkrócej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.03.2008 o 15:38, Skywalker560 napisał:

Nie słuchałem dokładnie, ale da się wywnioskować z tego, że to jakiś film "The Last Hydralisk"
:P.


Taa i da się wywnioskować, że będzie on o jakimś wojowniku - Hyderce, a który ma się ukazać - "This Summer"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie SC2 mamy ważną aktualizację. Wprowadzono nową jednostkę Terran - Tauren Marine. Całkiem niezłe uzbrojenie i bardzo fajne animacje ruchu jednostki. Ale mogli się bardziej postarać, bo coś mi on tu lekko nie pasuje, szczególnie z murlokiem na karku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 11:02, GeoT napisał:

Na stronie SC2 mamy ważną aktualizację. Wprowadzono nową jednostkę Terran - Tauren Marine. Całkiem niezłe uzbrojenie i bardzo fajne animacje ruchu jednostki. Ale mogli się bardziej postarać, bo coś mi on tu lekko nie pasuje, szczególnie z murlokiem na karku :D


Bardzo możliwe, iż wkrótce zostanie ujawnione pojawienie się najemników w SCII... Jak podano na stronie nie jest jeszcze pewne czy murlok ma być tylko maskotką czy też właśnie kondotierem...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2008 o 11:02, GeoT napisał:

Na stronie SC2 mamy ważną aktualizację. Wprowadzono nową jednostkę Terran - Tauren Marine.
Całkiem niezłe uzbrojenie i bardzo fajne animacje ruchu jednostki. Ale mogli się bardziej
postarać, bo coś mi on tu lekko nie pasuje, szczególnie z murlokiem na karku :D

Uuuuu... To pojechali... Taureny w SC2? Gdyby nie te rogi, to by mi pasowało...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować