Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2010 o 19:20, Feallan napisał:

> No pewnie tak.. I trzeba się liczyć, że będą 3 części..

Nie 3 części. Podstawka i dwa dodatki. Jest różnica...

Podobno każda część ma być niezależna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 19:32, Cafel napisał:

Podobno każda część ma być niezależna.


Podobno, to Starcraft 2 ma mieć ponad 50 części by wyciągnąć od graczy jak najwięcej pieniędzy.

Niektórzy zachowują się, jakby nigdy nie spotkali się u Blizzarda z czymś takim jak "Expansion Set"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Blizzard dropped a bombshell at the 2008 Blizzcon today by announcing that StarCraft II, the highly-awaited sequel to the smash hit 1998 real-time strategy game, StarCraft, has been split into three. The company said that StarCraft II now consists of three different stand-alone titles--one for each faction campaign.

http://pc.ign.com/articles/918/918895p1.html Może nie najnowszy wywiad ale nie widziałem by coś się zmieniło wmaterii niezależności kampanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 19:38, luzac napisał:

Niektórzy zachowują się, jakby nigdy nie spotkali się u Blizzarda z czymś takim jak "Expansion
Set"...


Nie ośmieszaj się już.. Każdy wie, że Starcraft 2 to TRYLOGIA, czyli będą 3 CZĘŚCI i nie będzie EXPANSION SETów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:26, B1SH0P napisał:

Nie ośmieszaj się już.. Każdy wie, że Starcraft 2 to TRYLOGIA, czyli będą 3 CZĘŚCI i
nie będzie EXPANSION SETów

Ja nie wiedziałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:26, B1SH0P napisał:

Nie ośmieszaj się już.. Każdy wie, że Starcraft 2 to TRYLOGIA, czyli będą 3 CZĘŚCI i
nie będzie EXPANSION SETów


Mhm, pogadamy za dwa, trzy lata. Wtedy mi powiesz, czy się "ośmieszyłem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:42, luzac napisał:

Mhm, pogadamy za dwa, trzy lata. Wtedy mi powiesz, czy się "ośmieszyłem".


No tak.. Bo przecież specjalnie Blizzard będzie zmieniał plany, "Bo po co mamy robić trylogię i sprzedać 3 części za 190zł każda, skoro możemy zrobić expansion sety i zarobić o wiele mniej?!" A tu proszę link, jeżeli nie wiesz co oznacza słówko trylogia http://pl.wikipedia.org/wiki/Trylogia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zanim zaczniesz siać ferment na forum, to podaj wiarygodne źródło tych rewelacji. Bo z tego co powszechnie wiadomo SC2 ma przyjąć formułę podstawka i dwa dodatki, tak jak napisał to Revanchist.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:32, B1SH0P napisał:

Lol.. ^_^ To jak to tak interesować się SC i SC2 i tego nie wiedzieć? Da się tak? :-P

Wiedziałem, że gra jest rozbita na trzy. Ale pierwsze słyszę, że to mają być trzy stand-alony. Zakładałem, że wydadzą po prostu dwa dodatki. I pewnie drugi z nich będzie wymagał pierwszego. Inaczej byłby straszny bałagan z wersjami na bnecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 20:22, Cafel napisał:

Blizzard dropped a bombshell at the 2008 Blizzcon today by announcing that StarCraft
II, the highly-awaited sequel to the smash hit 1998 real-time strategy game, StarCraft,
has been split into three. The company said that StarCraft II now consists of three
different stand-alone titles
--one for each faction campaign.

http://pc.ign.com/articles/918/918895p1.html Może nie najnowszy wywiad ale nie widziałem
by coś się zmieniło wmaterii niezależności kampanii.


Odwidziało im się. Na początku miały być trzy niezależne części, ale ktoś odpowiedni się połapał, że to by była porażka, zważywszy na to, w jakich odstępach czasu mają wyjść kolejne części. Więc postanowili, że kampanie Protossów i Zergów to będą tylko i wyłącznie kampanie (ale obstawiam nowe jednostki dla każdej rasy, standardowo dla Blizzarda), w cenach dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szukam gramowiczów do wspólnej zabawy w necie. Czasami mam ochotę pograć w nierankingowym meczu na pełnym luzie :)
Mój nick: Gartak
pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Yay! Kolejny nerf Tossów ;f Ale przynajmniej wreszcie Zergów ruszyli... Szkoda, że tak mało: burrow to widzę baaaaaaaaaaardzo rzadko w ogóle. Jedynie Nydus poprawiony in plus.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2010 o 22:40, Feallan napisał:

Więc postanowili, że kampanie Protossów i Zergów to będą tylko i wyłącznie
kampanie (ale obstawiam nowe jednostki dla każdej rasy, standardowo dla Blizzarda), w
cenach dodatków.

No tylko, żeby nie mieli na myśli ceny dodatku do WoWa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2010 o 17:03, Revanchist napisał:

Wyszedł piąty patch do bety i tym razem Zergowie mieli nerfa, khieh.


Jak już pisałem: nerf attack speeda o 0.08s nie jest nerfem. Jedynie nydus dostał trochę w tyłek.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No Nydus dostał. Nadal jest najlepszym transporterem, ale przestał być niemalże całkowitym no brain. Kolejny nerf Tossa to komedia, ale może Blizz ma w tym jakiś plan, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciągle zmieniają Infektora, a ja mimo oglądnięcia wielu meczy (głównie z ligi platynowej) widziałem go na polu bitwy zaledwie jeden raz (i tylko dlatego, że ludzie oglądający te mecze chcieli zobaczyć różne "egzotyczne" jednostki).
Czy ktoś go używa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie. Po co używać Infestora? Zergem najpierw męczysz zerglingami i Roaches. Jeżeli tym nie wygrasz gry to idziesz w mutaliski. Jeżeli i to nie wystarczy (mało prawdopodobne) to przechodzisz na tier 3 i brood lordy. To działą zwłaszcza na Protossa, który nie masuje Void Rays.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować