Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

W niedługim czasie ma dojść do resetu bety, przez co usunięte zostaną wszystkie konta i dane graczy. Ma to symulować warunki po premierze gry. Oto komunikat:

In the near future, we will be doing a full reset of the beta database. This reset will wipe the following information for all players:

* Character and identifier
* Friends list
* Profile
* League placement
* Ladder rank

Due to the amount of people currently participating in the beta, this database reset will allow us to monitor and test conditions similar to a game release (albeit smaller). We want to thank everyone for their patience and continued help and support in testing StarCraft II.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.03.2010 o 17:43, Revanchist napisał:

W niedługim czasie ma dojść do resetu bety, przez co usunięte zostaną wszystkie konta
i dane graczy. Ma to symulować warunki po premierze gry. Oto komunikat:


Właściwie dało się to przewidzieć - trochę ciężko budować sensowne rankingi nieustannie modyfikując grę. A i testy rządzą się swoimi prawami. Ciekawe, gdzie wyląduję po resecie, gdy rozegrać trzeba będzie nowe mecze kwalifikacyjne. Osobiście w tej pierwszej dziesiątce natrafiłem na jakieś zagęszczenie noobów, bo wygrałem 9/10 spotkań i system zaliczył mnie do platynowej ligi... Jak na moje mikroskopijne umiejętności jest to absurdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2010 o 12:46, ww3pl napisał:

P.S. Nienawidzę Was (obrazek)


Dostałeś się przy najnowszym rzucie? Właśnie dostałem mailem kod typu "to share with a friend" i w razie potrzeby mogę Cię wspomóc.

PS. Jakiś dwudziesty raz próbuje dodać tego posta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 01:32, Matteos napisał:

Dostałeś się przy najnowszym rzucie? Właśnie dostałem mailem kod typu "to share with a friend"


A to ciekawe. Chłopaki, a może któryś z was wspomoże biednego Luzaca gdybyście naprawdę nie mieli komu dać tego klucza. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem się, niestety - choć specjalnie dorejestrowałem jeszcze D2 + LoD.

Gdybyś był taki fajny i mógł podesłać kod na ircopp [at] wp.pl

... aż kupiłbym Ci kilogram pomarańczy. Albo małży.
Ale, znając życie, pewnie nie chcesz - w takim razie mam nadzieję, że wystarczy szczere ''dziękuję, idę z radości poturlać się pod biurkiem''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To ja napiszę tylko tyle, co poprzednicy. Jeśli jakaś dobra dusza ma dodatkowy klucz, a nie ma komu go podarować, to ja bardzo chętnie SC2 potestuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 10:33, ww3pl napisał:

Nie dostałem się, niestety - choć specjalnie dorejestrowałem jeszcze D2 + LoD.

Gdybyś był taki fajny i mógł podesłać kod na ircopp [at] wp.pl



Poszło. W e-mailu jest jakaś instrukcja odnośnie dodania swoich (tzn. obdarowanego i obdarowującego) kont do "friends". Nie wiem, czy to dobrowolna opcja, czy też delikatna acz stanowcza sugestia, by to zrobić po uaktywnieniu zaproszenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 18:05, Matteos napisał:

W e-mailu jest jakaś instrukcja odnośnie dodania swoich (tzn. obdarowanego i
obdarowującego) kont do "friends". Nie wiem, czy to dobrowolna opcja, czy też delikatna
acz stanowcza sugestia, by to zrobić po uaktywnieniu zaproszenia.


Raczej dobrowolna, chociaż:

"and we want to encourage you to test out some of the social features of the revamped Battle.net® online-gaming service by inviting one of your friends to play with you."

chodzi w tym przypadku o zwyczajne testowanie właśnie funkcji socjalnych, więc to dodawanie znajomych i granie razem z nimi jest chyba wskazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Beta jak widzę idzie pełną parą, a daty premiery ni widu ni słychu. :-(
Wciąż liczę na jakieś wielkie zaskoczenie w stylu "WotLK" i niespodziewane info o bardzo bliskiej dacie premiery. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.03.2010 o 21:19, Dann napisał:

Beta jak widzę idzie pełną parą, a daty premiery ni widu ni słychu. :-(
Wciąż liczę na jakieś wielkie zaskoczenie w stylu "WotLK" i niespodziewane info o bardzo
bliskiej dacie premiery. ;-)


Ma być na wakacje. I ja im wierzę, bo chociaż Starcraft 2 jest tytułem bardzo dużego kalibru, to bezsensem jest walka z jakimiś Morder Warfarami jesienią i zimą. A jak wyjdzie na wakacje, to uczniowie i studenci z całego świata się zatracą na te 2 miesiące. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować