Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Ja też bym poprosił o jeden kod gdyby ktoś był tak uprzejmy, potrzebny mi dla wujka ;p
Gdyby ktoś miał wolny to piszcie na gg 8408684

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przestańcie spamować z tymi prośbami, kto miał to już dał i w 90% przypadków znajomym, a nie przypadkowym ludziom z forów. Dajcie sobie spokój, zapiszcie się do bety w normalny sposób i liczcie na szczęście. Takim upierdliwym spamerom nikt klucza dać by nie chciał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 16:53, ww3pl napisał:

Blizzard, mam dość. Identyczny obrazek leci na forum b.netu.


Trochę ten englisz niepoprawny, ale wiadomo, o co chodzi. Cóż, postęp postępem, ale chyba takie rzeczy jak nieuzasadnione crashe w konkretnych momentach (= ogólnie gra działa i współgra z konkrentym sprzętem) zdecydowanie nie powinny się zdarzać. Choć z drugiej strony to tylko beta i na koniec może okazać się, że StarCraft 2 będzie miał w wymaganiach poprzeczkę ponad AGP i jednojajowcami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie niepoprawny, gdzie. Chyba tylko w ramce, gdzie chłopaczyna tłumaczy mamie, że ''Blizz pozwolił''. Phi.

A co do podwyższenia wymagań - głupie rozwiązanie, skoro gra działa perfekcyjnie na tego typu sprzętach.
No i sam crash występuje u ludzi, którzy mają procesory typu Athlon 3200+ i karty Radeon HD 4870 pod AGP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 17:21, ww3pl napisał:

No i sam crash występuje u ludzi, którzy mają procesory typu Athlon 3200+ i karty Radeon
HD 4870 pod AGP.


Eee, a są takie kompy? Bez urazy, ale połączenie proca sprzed wielu lat w miarę nową kartą jest głupie... Zresztą, to beta, zgłoś na forum I DO POMOCY TECHNICZNEJ BLIZZARDA, to w następnym paczu powinni poprawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ludzie zgłaszają to od początku bety. Niebiescy czasem coś mrukną, ale "Known issues" pozostaje nietknięte.

No i poza pomrukami, wiele nie dostaliśmy.

Ten sam komiks poleciał właśnie na forum b.netu ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 20:52, ww3pl napisał:

Ludzie zgłaszają to od początku bety. Niebiescy czasem coś mrukną, ale "Known issues"
pozostaje nietknięte.


Bo policja nie zajmuje się takimi pierdołami. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.03.2010 o 15:00, Feallan napisał:

Przestańcie spamować z tymi prośbami, kto miał to już dał i w 90% przypadków znajomym,
a nie przypadkowym ludziom z forów. Dajcie sobie spokój, zapiszcie się do bety w normalny
sposób i liczcie na szczęście. Takim upierdliwym spamerom nikt klucza dać by nie chciał.


Mam konto na BN wraz z aktywowanymi grami na nim od dobrego roku, spełniam wymagania minimalne, a klucza jak nie miałem tak nie mam. Więc trzeba trochę pomóc szczęściu :E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś lubi oglądać replaye od HDStarCraft, to pewnie polubi też powtórki od Huskiego www.youtube.com/user/HuskyStarcraft

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trzeba go ukraść!

A tak naprawdę, to trzeba zarejestrować się na eu.battle.net, dać sobie zbadać specyfikację kompa i modlić się, by trafiło się przy kolejnym rzucie. Ewentualnie liczyć na kolegów którzy betę mają i dostali invite''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie... Blizz sobie żarty robi ;o Toss dostał nawet nerfa na Obsie, a Zerg ledwo ma dotknięte Roache oraz kosmetyczną zmianę na Bane`ach ;s FFS! Toss = unplayable ;f

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 01:49, Deathscythe napisał:

No nie... Blizz sobie żarty robi ;o Toss dostał nawet nerfa na Obsie, a Zerg ledwo ma
dotknięte Roache oraz kosmetyczną zmianę na Bane`ach ;s FFS! Toss = unplayable ;f

fanboy detected !!

To co ty nazywasz lekkim nerfem jest w rzeczywistości dużym jeśli chodzi o roach bo największą jej bolączką była ta regeneracja zdrowia. każda rasa zaliczyła nerfa w ostatnim patchu więc jest oki. Terk ma osłabione EMP,Reaktor oraz Ghost. ja nie rozumiem czemu uważasz że Toss = unplayable bo na forach piszą zupełnie co innego xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 12:25, Numenpl napisał:

> No nie... Blizz sobie żarty robi ;o Toss dostał nawet nerfa na Obsie, a Zerg ledwo
ma
> dotknięte Roache oraz kosmetyczną zmianę na Bane`ach ;s FFS! Toss = unplayable ;f

fanboy detected !!

To co ty nazywasz lekkim nerfem jest w rzeczywistości dużym jeśli chodzi o roach bo największą
jej bolączką była ta regeneracja zdrowia. każda rasa zaliczyła nerfa w ostatnim patchu
więc jest oki. Terk ma osłabione EMP,Reaktor oraz Ghost. ja nie rozumiem czemu uważasz
że Toss = unplayable bo na forach piszą zupełnie co innego xD.



Jak przejrzysz patch notes, to w każdym (prócz 4 xD) Toss dostaje nerfa. A tymczasem spójrzmy na jego beznadziejny AA. Z nerfem Colo się zgadza, z Obsem - nie. Ale pewnie ja nie znam taktyki na IMBA OBS RUSH, gdzie to obsami jedziesz przeciwnika, że nie zostaje kamień na kamieniu.

Mówisz o forach. No to proszę: Archon - niegrywalny i określany jako zbędna jednostka (by teamliquid), cały air Tossów określany wielką pomyłką za możliwości AA (by everyone). Zamiast zająć się dodaniem chociaż splasha do Pheonixów (WTB ich stara zdolność), to nie jest z tym nic robione. Tak samo PS, któremu przycięto dmg i HT są teraz żałośnie słabi i lepiej ich do feebacka używać, chyba że przeciwnik spamuje lingi/rinów.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 12:40, Deathscythe napisał:

Toss = unplayable


Heh, nerf Observera rzeczywiście jest wręcz... metafizyczny.Trochę plusów patcha 6 też dla Tossa jest. Zamiana 8 (+6 Armored) Stalkera na 10 (+4 Armored) jest bardzo opłacalna. Choć nerf upgrade''u do niego z +1 (+1 Armored) na +1 (+0 Armored) już trochę boli. Za to zwiększenia kosztu Dark Shrine nie łapię. Widocznie za głupi jestem, ale czy ktoś na to narzekał? Dark Templar jakoś wybitnie często się nie pojawia, bo to jednostka bardzo wyspecjalizowana, a trzeba zbudować wysokotechowy obiekt tylko dla niego. A jak wiadomo, zawsze jest coś pilniejszego do roboty. Zresztą, jeśli nie robi się "fast DT" to wróg ma pod ręką detektor.

No i nie zapominajmy o narodowym akcencie:
Polish client: Fixed a crash which would happen any time a "Player is no longer being revealed!" message was displayed.

He,he.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.03.2010 o 12:25, Numenpl napisał:

To co ty nazywasz lekkim nerfem jest w rzeczywistości dużym jeśli chodzi o roach bo największą
jej bolączką była ta regeneracja zdrowia.


To akurat jest wisienka na szczycie tortu. Nawet jakby tej regeneracji nie mieli to dalej byliby strasznie mocni.

Dnia 26.03.2010 o 12:25, Numenpl napisał:

każda rasa zaliczyła nerfa w ostatnim patchu
więc jest oki.


Toss zaliczał nerf w patchach: 1,2 ,3 ,5. Wychodzi szósty patch i co? Jeden boost i 3 nerfy. Faktycznie wszystko ok :| Zwłaszcza, jak nerfią jedyny sensowny sposób na scoutowanie u tej rasy.

Dnia 26.03.2010 o 12:25, Numenpl napisał:

Terk ma osłabione EMP,Reaktor oraz Ghost.


Ghost za osłabione EMP jest tańszy. Reaktor może i nerf, ale w zamian boost Tech laba.

Dnia 26.03.2010 o 12:25, Numenpl napisał:

ja nie rozumiem czemu uważasz
że Toss = unplayable bo na forach piszą zupełnie co innego xD.


Tossem obecnie gra się strasznie ciężko. Znacznie trudniej niż Terranami, o Zergach nie wspominając.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować