Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 31.03.2010 o 22:51, Bambusek napisał:

Wiem. Tylko są przed Carrierami jedyną jednostką powietrzna Tossa zdolną atakować cele
naziemne. Toss jest obecnie zbytnio wyspecjalizowany jak na system hard counterów. Toss
musi dobrze wymixować armie, Zerg i Terran w tym samym czasie doskonale sobie radzą masowaniem
2-3 jednostek.


Bo tak powinno być. Różnorodność, a nie bezmyślne masowanie. Gra Zergiem to masowanie Roachy i Hydrali, albo Hydrali i Mutów. Od czasu do czasu widuję Corruptory. A Terran? O niebo lepiej. Są Reapery świetnie do rajdów, są fajne (choć wolne) Vikingi, są Banshee, są Battlecruisery, są Raveny. Super jest. Tylko z Zergiem trzeba coś zrobić - tak uatrakcyjnić inne jednostki, żeby opłacało się ich używać. Kop dla Infestora, Ultraliska i Zerglinga po researchach i będzie git. Ale Blizzard się do tego nie pali. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znerfić chorą elastyczność tej rasy i już będzie lepiej. Nikt nie będzie masował Roachy jeśli będzie wiedział, że jak wtopi to nie przeskoczy sobie ot tak na Mutaliski. Ewentualnie zrobić coś ze spawn larva, obecnie jak Toss czy Terran traci 7 jednostek to boli, Zerg nawet tego nie zauważy. Strata całej armii na zabunkrowanym przeciwniku Zerga nie rusza, zanim ewentualny kontratak dojdzie do bazy robactwa to już czeka tam druga armia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj. Niby skąd brać minerałki na tyle jednostek? Zerg zawsze miał dużą szybkość produkcji i MUSIAŁ zakładać ciągle nowe bazy. Teraz jest tak samo. Są tacy, co to na samym początku budują drugie Hatchery. Trzeba po prostu pilnować, żeby Zerg za wielu baz nie założył i rozwalać mu wszystko, co się da. Nie starczy mu wojska na obronę wszystkiego, a żeby pobudować wszędzie dużo wieżyczek i nie pogubić się, to musiał by mieć sprawność zmutowanej małpy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

. Nie starczy mu wojska na obronę wszystkiego,

Dnia 01.04.2010 o 14:59, Feallan napisał:

a żeby pobudować wszędzie dużo wieżyczek i nie pogubić się, to musiał by mieć sprawność
zmutowanej małpy.



Starczy mu wojska.
Creep tumor + creep walk i jest wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 16:02, Bambusek napisał:

Ale w jedynce to były 3 larwy za każde Hatchery. Teraz jest 7. A surowców mu starczy,
bo drogie to jednostki Zergów nie są.


Do jedynki nie ma co porównywać, to inna gra. Przykładowo w jedynce robotnik przenosił na raz bodajże 8 minerałów, teraz 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzieliśta?
http://eu.battle.net/matchmaking.html

Nowe usługi społecznościowe: Matchmaking: someone to pwn noobs with. Hihi.

Strony Blizza to właściwie jedyne, na których sprawdzam newsy 1 kwietnia. Gdzie indziej jakoś nie bawi mnie umieszczanie nieprawdziwych wiadomości, by potem "hej, hej, to był dowcip".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.04.2010 o 18:18, Revanchist napisał:

Ta strona jest dobrym dowcipem, jednym z bardziej udanych, jakie wymyśliła Blizzard Joke
Team.


Mi bardziej podobał się Terra-tron z zeszłego roku, ale ten "portal" też jest boski. Czyżby w tym roku nie było czysto starcraftowego żarciku? Diabełek dostał Gamer Blanket i GPS Voice Pack, WoW Matchmaking, a SC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... mnie tam matchmaking bardziej pasuje do SC niż WoW. Te elfy z trailera to tylko tossi w przebraniu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A SC chyba nic. No cóż, Blizz zazwyczaj wrzuca trzy żarty, więc pewnie nie doczekamy się czegoś innego, ale co tam. Swoją drogą zastanawiam się, czemu np. SCLegacy czegoś nie wymyśliło, tylko pewnie zamierza żerować na pomysłach Joke Teamu :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 12:50, ankle napisał:

Wiecie może gdzie są zapisy na bete SC2 ? Podajcie dokładny link.


www.battle.net
Musisz posiadać konto. Stamtąd możesz się zapisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 13:06, Qcza napisał:

> Wiecie może gdzie są zapisy na bete SC2 ? Podajcie dokładny link.

www.battle.net
Musisz posiadać konto. Stamtąd możesz się zapisać.

Wiem. Mam konto ale nie wiem gdzie dokładnie mogę się zapisać. Już szukałem ale zawsze coś było nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 13:53, ankle napisał:

Wiem. Mam konto ale nie wiem gdzie dokładnie mogę się zapisać. Już szukałem ale
zawsze coś było nie tak.


W "Manage my games" masz linka do "Beta profile setting", stamtąd pobierasz programik, który po odpaleniu przesyła blizzardowy dane o konfiguracji twojego komputera. Po tym zabiegu zostaniesz zapisany jako "ewentualny" betatester.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.04.2010 o 14:24, Qcza napisał:

W "Manage my games" masz linka do "Beta profile setting", stamtąd pobierasz programik,
który po odpaleniu przesyła blizzardowy dane o konfiguracji twojego komputera. Po tym
zabiegu zostaniesz zapisany jako "ewentualny" betatester.

Gdy klikam na "Beta Profile Settind" pojawia się ten komunikat :You must have at least one full version of a Blizzard Entertainment game attached to this Battle.net account in order to set up your beta profile. Ale i tak bym nie miał bety bo mam słaby komputer, jeżeli przesyła dane mojego komputera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.04.2010 o 14:44, ankle napisał:


> W "Manage my games" masz linka do "Beta profile setting", stamtąd pobierasz programik,

> który po odpaleniu przesyła blizzardowy dane o konfiguracji twojego komputera. Po
tym
> zabiegu zostaniesz zapisany jako "ewentualny" betatester.
Gdy klikam na "Beta Profile Settind" pojawia się ten komunikat :You must have at least
one full version of a Blizzard Entertainment game attached to this Battle.net account
in order to set up your beta profile. Ale i tak bym nie miał bety bo mam słaby komputer,
jeżeli przesyła dane mojego komputera


I wszystko jasne ;) Tłumaczyć chyba nie trzeba ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować