Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 04.05.2010 o 19:21, Damianuss1 napisał:

Właśnie jestem po kilku rundkach online i ja vs pc. Zdecydowanie do grania po sieci nie
jestem jeszcze przygotowany : P. Noob ze mnie totalny. Trening z komputerem na chwilę
obecną musi mi wystarczyć, poznać jednostki itd. Świetnie się w to gra.


To za te trzy miesiące musimy się jakoś umówić i nieco poćwiczyć razem, na spokojnie i bez stresu. ;-) Bo TBH na pewno nie jesteś większym noobem ode mnie. ;-)

BTW, to w becie istnieje możliwość gry z SI ? Jak się sprawuje taki komputerowy przeciwnik ? Bo w SC1 szczerze mówiąc, to nie za bardzo się wysila. No, jeśli ja jestem w stanie go pokonać, to musi być z nim coś nie tak. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm, miałby ktoś zbędny kluczyk do bety - byłbym bardzo wdzięczny. Jakby co, to pisać na _@op.pl (w miejsce _ wstawić mój nick ;) )

Z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 20:02, Dann napisał:

BTW, to w becie istnieje możliwość gry z SI ? Jak się sprawuje taki komputerowy przeciwnik ?


Jest przeciwnik SI na poziomie "very easy", który nie robi prawie nic... więc służy tylko zapoznaniu się z dostępnym sprzętem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.05.2010 o 20:08, luzac napisał:

Jest przeciwnik SI na poziomie "very easy", który nie robi prawie nic... więc służy tylko
zapoznaniu się z dostępnym sprzętem. :P


OK, a na najwyższym możliwym poziomie trudności zamienia się w Koreańczyka czy po prostu ma jakieś handicapy ? ;-)
Wiesz, tak pytam bo w SC1 w ogóle nie ma poziomów trudności SI. Jest tylko jeden stały, niestety niezbyt ograny. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.05.2010 o 20:16, Dann napisał:

OK, a na najwyższym możliwym poziomie trudności zamienia się w Koreańczyka czy po prostu
ma jakieś handicapy ? ;-)
Wiesz, tak pytam bo w SC1 w ogóle nie ma poziomów trudności SI. Jest tylko jeden stały,
niestety niezbyt ograny. ;-)


Jest tylko Very Easy w becie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak już koledzy wyżej, jeśli ktoś ma wolny kluczyk i nie wie co z nim zrobić, to może mi go zaoferować. Będę baaardzo wdzięczny:) Jak coś to pisać na: solid-rock@tlen.pl

Z góry bardzo dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak - po obcowałem trochę z naszą wersją bety. Nie mam zamiaru czepiać się aktorów, bo akurat ich dobór jest najmniejszym problemem, ba są całkiem nieźli. Tragicznie wypada jednak czasami akcentowanie wypowiedzi a już prawdziwą porażką jest momentami składnia. Z całym szacunkiem, czy nagrywanie głosów polega tylko i wyłącznie na tym, by przeczytać swoje kwestie i otrzymać sakiewkę? Czy żaden z aktorów przez chwilę nie miał przeczucia "oj, coś jest nie tak, to brzmi trochę nie po polskiemu"?

Nie wspominając o bugach które w angielskiej wersji nie występują, ale cóż taki już jest urok bety. Liczę, że Blizz w następnym pathcu wyeliminuje przynajmniej dropa związanego z odbudową głównego budynku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest jakiś sposób aby grając w betę zaprosić/zwerbować kolegę? Chodzi mi o to, że dostaję klucz i mogę go przekazać komuś innemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 00:53, nitz napisał:

a co z CE cdprojekt bedzie mial dostep :P ?


Do premiery tej gry nieco ponad 2 miesiace, a jedyna infomacja z CD Projekt to taka, ze moze beda wydawac, a moze nie. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cóż, 180 może bym i dał ale za kolekcjonerkę, jeśli rzeczywiście rzucą taką ceną to trzeba będzie poczekać aż stanieje lub kombinować z zagranicy jeśli będzie taniej. Na pewno znajdą się zapaleńcy których ta cena nie odstraszy ale bez przesady, nie powinniśmy pokazywać dystrybutorom, że jesteśmy gotowi płacić każdej ceny za grę jeśli tylko odpowiednio marką nas pogłaszczą.
Mam nadzieję, że ktoś z Blizzarda wykaże się rozsądkiem i dostosuje cenę na nasz rynek, a jeśli nie to już widzę artykuły typu SC2 sprzedał się fatalnie z powodu tego ogromu piractwa w Polsce i ani słowa o cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.05.2010 o 09:00, Damianuss1 napisał:

Tak wtrącę do ceny podstawki. Oni naprawdę będą wołać 180zł za podstawkę? Nie sądzicie,
że trochę za dużo?


http://www.zavvi.com/games/platforms/pc/starcraft-ii-2/10082581.html

W Anglii będą mieli za równowartość 135 zł. Jakby w Polsce było drożej, to by dopiero jaja były. o.O Spodziewam się właśnie 130 zł w Polsce, ale może być różnie. W razie czego kupię na Zavvi i wyjdzie 140 zł razem z dostawą - i nie będę musiał grać z tym śmiesznym spolszczeniem. ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm.. ja na pewno nie kupię za cenę 180zł...

BTW.. Ciekawe kiedy usuną ten bug który robił, że wywala z gry.. U mnie tylko na 2v2.. grałem przed chwilką z koleszką i już prawie wygrywam a tu pach.. witam pulpit.. Chyba w SC1 jak wywaliło Cie i wszedłeś w mniej niż minutę na BN to pytało czy chcesz dołączyć do tamtej gry.. Albo to było w jakiejś innej grze ;-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli to kogos interesuje to mozna pobrac wrescie clienta gry StarCraft II w wersji na MACa. Co ciekawe na razie dostepne sa tylko 3 wersje jezykowe: angielska, niemiecka i francuska. Zabieram sie za pobieranie przynajmniej skoncza sie problemy typowe dla PC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować