Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 16.05.2010 o 11:55, Matteos napisał:

Żałuj za grzechy. Jako pokutę otrzymujesz: kupisz mi kolekcjonerkę ENG SC 2.


Od pokuty na forum sa Moderatorzy. :) Ale jako, ze grasz ze mna w StarCraft II to niech luzac w ramach tej pokuty zakupi Edycje Kolekcjonerska StarCraft II dla Ciebie, dla mnie i dla siebie. O! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 19:09, Magok napisał:

Ile wam te wszystkie patche się ściągały ?


Te mniejsze od kilku do kilkunastu minut w zależności od humoru downloadera, MEGA-ŁATA wprowadzająca edytor i generalny upgrade BN całą wieczność (ponad godzina to norma).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 19:09, Magok napisał:

Ile wam te wszystkie patche się ściągały ?


Przez caaaaaaaaaałą nooooooooooc...

@Wojman

A kto mi da kasę na te wszystkie kolekcjonerki. :P Na własną nie mam, co dopiero na wasze. Dostaniecie SC2 Battlechesty, ale to za trzy lata. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh to trochę zła wiadomość ale cóż trzeba czekać.
Ile Starcraft 2 zajmuje po wszystkich aktualizacjach ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie: Co oferuje beta przed i po "załataniu" (ile można pograć)? Co sądzicie o ofertach bety na Allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Załatanie w ogóle pozwala zagrać. Bez patchy nie odpalisz. A co do Allegro: obecnie dosyć ryzykowne, bo beta chyba powoli zmierza do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 20:19, Opal_P napisał:

Co sądzicie o ofertach bety na Allegro?


Że lepiej nie być głupim i spokojnie odłożyć pieniądze na grę której premiera już za dwa miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem zaproszenie do bety, jeśli chodzi o RTSy to grałem tylko w W3 i Twierdze i kurcze podoba mi się SC2 bardzo, ale trochę baty dostaje 1 wygrana 4 przegrane w 1v1, 2v2 podobnie, kurczę macie jakieś wskazówki jak wciągnąć się w to, gram terranami teraz bo uważam że są najbardziej przystępni dla laika, chciałem protosami, ale nie ogarniam tych ich teleportów :) oni są coś jak Forsakeni z W3 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 20:35, Ziloh napisał:

Właśnie dostałem zaproszenie do bety, jeśli chodzi o RTSy to grałem tylko w W3 i Twierdze
i kurcze podoba mi się SC2 bardzo, ale trochę baty dostaje 1 wygrana 4 przegrane w 1v1,
2v2 podobnie, kurczę macie jakieś wskazówki jak wciągnąć się w to, gram terranami teraz
bo uważam że są najbardziej przystępni dla laika, chciałem protosami, ale nie ogarniam
tych ich teleportów :) oni są coś jak Forsakeni z W3 :)


Ja już się przyzwyczaiłem do ciągłych porażek. :-)
Gram właśnie Protossami. Niby Terranie być może faktycznie łatwiejsi, ale jakoś tak się na nich uparłem. :-) Bo Zerg to czyste zułoooo ;-), a ludźmi grać nie chcę... mam ich już dosyć w RL. ;-)
Protossami jest tyle możliwości rozwoju, że zawsze wybieram tą niewłaściwą ;-)... o ile w ogóle zdążę, bo zwykle jestem rushowany po kilku minutach. :-/
Za to z SI wygrywam prawie zawsze. ;-D

I jeśli ktoś chcę potrenować z noobem takim jak ja, to gdzieś w poprzednich postach podawałem swój nick wraz z ID. Pisać, powoływać się na gram.pl i zbierać darmowe punkty rankingowe. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 20:57, Dann napisał:

I jeśli ktoś chcę potrenować z noobem takim jak ja, to gdzieś w poprzednich postach podawałem
swój nick wraz z ID. Pisać, powoływać się na gram.pl i zbierać darmowe punkty rankingowe.
;-)


Ok, to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2010 o 21:01, Ziloh napisał:

Ok, to super.


Czekaj, jak to było... Shanhaeveral.danpl , powinno pasować,. ;-) Jakbym był online, to można spokojnie poniżać mnie jeszcze bardziej. ;-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W końcu dorwał klucz do bety. Początki wiadomo - były trudne, nie wiedziałem co w jakiej kolejności budować i co robią poszczególne jednostki. Spróbowałem zagrać każdą rasą po trochu i każda jest ciekawa. Obecnie rozkminiam zerga i tą rasą najbardziej trzeba ogarniać macro.
Trafiłem do Bronze League i zajmuję 7 pozycję. Jak by co - Elkh.elkhwind

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować