Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 03.06.2010 o 11:03, Gromo napisał:

Jak mógłbym oprawić swoje mikro? Widziałem film, gdzie hydraliski biegały do muzyki jakby
stepowały, tyle wiem.


Trzeba dużo grac by opanować mikro na wysokim poziomie( np koreańscy gracze najlepsze na świecie )

mikro najlepiej ćwiczy się w małych potyczkach bo wtedy łatwiej kontrolować armie i zawsze staraj się używać wszystkich umiejętności swoich jednostek zawsze staraj się ustawiać tak jednostki by nie były w kupie tylko rozciągnięte jak się da (oczywiście to zależny od sytuacji ) teraz chyba są już umsy to trenowania mikro nazywają mikro arena czy coś takiego tam tez można poćwiczyć trochę mikro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem sobie replay z gry, gdzie koleś się chwalił że ma wysokie apm, miał ok. 300. Tyle że po co klikać move, return cargo, harvest, skoro to wszystko mamy na PPM? Dla mnie to bezsens. Potem jedynie dobrze kierował feniksami przeciwko mnie, ale tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko u mnie w ums''ach jak są jakieś zakładki albo teksty to jest napisane jakieś param value coś tam coś tam? Mam polską ver.. I jeżeli jest to spowodowane przez polską ver, to czy w angielskim cliencie będzie bez problemów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jest to spowodowane polską wersją klienta. Każda wersja językowa ma własne paczki językowe przypisane każdej mapie. Dlatego mapa zapisana np. na kliencie US nie będzie wyświetlać tekstów graczom z wersji EU i vice versa... mam nadzieję, że w końcu to poprawią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 16:30, B1SH0P napisał:

Czy tylko u mnie w ums''ach jak są jakieś zakładki albo teksty to jest napisane jakieś
param value coś tam coś tam? Mam polską ver.. I jeżeli jest to spowodowane przez polską
ver, to czy w angielskim cliencie będzie bez problemów?


też to mam czasami, chociaż coraz mniej się tego pojawia na EU client

a mikro arena łatwa... z 1 gosciem przeszliśmy to za 2 razem, bo za 1 przy ostatnim przeciwniku źle się zrozumieliśmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję że ta akcja z polską edycją gry będzie się jeszcze utrzymywała,najlepiej tak z kilka miesięcy po premierze.Zdążę sobie na EK''czkę nazbierać i jeszcze na t-shirta jak gdzieś będzie "wielkie otwarcie sklepuf ze StarCraftami".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ha, ha, czegoś takiego jeszcze nie było. Zostałem przed chwilą... zrickrollowany w SC2. Szukam sobie nowych UMSów, a tu na liście DotA. Ciekawe, co wymyślili? Wchodzę, zbiera się cały team, a po loadingu... teledysk "Never Gonna Give You Up" na cały ekran.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2010 o 22:42, Matteos napisał:

Ha, ha, czegoś takiego jeszcze nie było. Zostałem przed chwilą... zrickrollowany w SC2.
Szukam sobie nowych UMSów, a tu na liście DotA. Ciekawe, co wymyślili? Wchodzę, zbiera
się cały team, a po loadingu... teledysk "Never Gonna Give You Up" na cały ekran.


gosciu który to zrobił zasługuje na coś strasznego, uciął piosenkę w połowie ^^ (teledysku chyba nie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ledwo co wyszedł Patch 14 a już czeka nas 15...

http://forums.battle.net/interceptor.html?interceptedURL=http://forums.battle.net/thread.html?topicId=23094049316&postId=251691264421&sid=5000#18

Mówiąc krótko, w następnej łacie powinni już w ogóle znieść opłaty za wszelkie ulepszenia dla piechoty Terran(z wyłączeniem Duchów)... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2010 o 06:05, luzac napisał:

Mówiąc krótko, w następnej łacie powinni już w ogóle znieść opłaty za wszelkie ulepszenia
dla piechoty Terran(z wyłączeniem Duchów)... :P


Nerf mecha... Teraz to już nikt nie będzie tym grał. A up do reaperów to tak żebys przypadkiem bezczelnie nie zaszalał tym wrednym OP stalkerem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 06:05, luzac napisał:

Ledwo co wyszedł Patch 14 a już czeka nas 15...


Siege mode dmg decreased ? Spadnie skuteczność również w singlu, ale można było się spodziewać. Do większej ilości czołgów faktycznie trudno było czymkolwiek podejść, ale z drugiej strony w SC1 czołg zadawał bazowo chyba 70 dmg i nikt nie narzekał. Jak dla mnie osłabiają jedyną sensowną broń naziemną terran. Teraz to już naprawdę każdy będzie Banshee robił. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No zesz znow zrestartowali listy znajomych. To jednak najmniejszy problem. Zrestartowano bowiem znow statystyki, liczby gier, achievmenty. A tyle sie nastaralem, zeby zdobyc Team Beta Crusher i wizerunek Merc Marine. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 09:15, Dann napisał:

Siege mode dmg decreased ? Spadnie skuteczność również w singlu, ale można było się spodziewać.


Musisz pamiętać, że Tanki są teraz dużo cwańsze aniżeli w jedynce. Ich nowe AI czyni ich prawdziwymi mordercami... stąd ten nerf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 15:41, luzac napisał:

> Siege mode dmg decreased ? Spadnie skuteczność również w singlu, ale można było
się spodziewać.

Musisz pamiętać, że Tanki są teraz dużo cwańsze aniżeli w jedynce. Ich nowe AI czyni
ich prawdziwymi mordercami... stąd ten nerf.



I należy pamiętać, że nie mają zasięgu minimalnego, przez co mogą walczyć nawet w zwarciu w Siege Mode. Yay! ;o

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2010 o 06:05, luzac napisał:

Mówiąc krótko, w następnej łacie powinni już w ogóle znieść opłaty za wszelkie ulepszenia
dla piechoty Terran(z wyłączeniem Duchów)... :P


Żeś mnie zasmucił przez chwilę, myślałem iż znowu obniżyli koszty MMM&G...

Osłabili mech, czyli Zergowie nieco odsapną (bo mechem jedzie się robale), Protossi wręcz przeciwnie (bo Tossa się jedzie idąc w bio, a mniej tanków = więcej Maruderów).

No i nie ma to jak reset na koniec bety liczony w godzinach. W drugim etapie będą czyszczenia co dwa dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2010 o 00:41, Kraju napisał:

Do kiedy trwa beta?


7 czerwca. Druga faza beta testów ma być kilka tygodni przed premierą gry, ja bym obstawiał początek Lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować