Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 27.07.2010 o 01:12, ww3pl napisał:

Pytanie: Czy z płytki z grą można zainstalować grę również w języku angielskim, czy dalej
mam preloadować klienta en_GB?


W grze kupionej w Polsce jest tylko pelna polska wersja jezykowa. Wiec muszisz dalej sciagac wersje angielska, jesli taka chcesz miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie mogę pobrać klienta SC2? Dostanę key do dema od kolegi dzisiaj, i chciałbym już całą grę mieć pobraną i zainstalowaną do tego czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, podobno w pudelku z gra sa klucze do takiej wersji probnej dodane - mozna pograc przez 2 tygodnie albo 7 godzin non-stop. Jesli ktos moglby sie podzielic kluczem to bylbym wdzieczny. Chcialbym sprawdzic zanim kupie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zapłaciłem 149PLN za mój egzemplarz pudełkowy z MM (co prawda gra normalnie kosztuje 179PLN, ale wykorzystałem na nią moje kupony zniżkowe).

Z innej beczki: ktoś wie, jak nazywa się kawałek, który zaczyna lecieć mniej więcej przy 89% instalacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 12:00, Damianuss1 napisał:

Paczka z gramu już dotarła :D. Odpakowywanko dopiero w domu :(, nie wiem czy wytrzymam.


U mnie tez wlasnie paczka przyszla. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zwróciliście uwagę na przetłumaczone na polski teksty w filmikach (np.pierwsza misja kampanii,napisy na ekranie, w którym Raynor ogląda wystąpienie Mengska), jak również zsynchronizowanie animacji portretów jednostek z wypowiadanym, polskim tekstem? W samej grze napisy na banerach też przetłumaczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobra gra kupiona teraz zobaczyc jak działa na moim lapku oraz zobaczyć jak bardzo żenująca jest polonizacja w grze. Potem odpalic blaszaka i sciagnac eng client.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 12:09, Numenpl napisał:

dobra gra kupiona teraz zobaczyc jak działa na moim lapku oraz zobaczyć jak bardzo żenująca
jest polonizacja w grze. Potem odpalic blaszaka i sciagnac eng client.


Na pewno nie tak żenująca jak twój polski...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam ponad 90%, za chwilkę gram. Grę kupiłem za 179 zł w MM, niestety nie obyło się bez nerwowych sytuacji. 5 minut po moim wejściu do sklepu w MM zwołali alarm bombowy -.- Kazali wszystkim wyjść i czekać. Bezsens, okazało się że to fałszywy alarm.

@2up Bez obrazy ale narzekać na jakość polonizacji nie znając podstawowych zasad polskiej ortografii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 12:12, Gromo napisał:

Ja już mam ponad 90%, za chwilkę gram. Grę kupiłem za 179 zł w MM, niestety nie obyło
się bez nerwowych sytuacji. 5 minut po moim wejściu do sklepu w MM zwołali alarm bombowy
-.- Kazali wszystkim wyjść i czekać. Bezsens, okazało się że to fałszywy alarm.

@2up Bez obrazy ale narzekać na jakość polonizacji nie znając podstawowych zasad polskiej
ortografii?

klawiatura mi się przestawiła i nie chciało mi się poprawiać. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam ;)

@topic
Jak na stronach fanowskich dawali maile i prosili o beta key tak teraz powrót fali ale z prośbą o demo key ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A co w tym zlego? Gra jest troche droga i chcialbym zobaczyc jak to chodzi na moim sprzecie. Poza tym jest to jedyna mozliwosc na przetestowanie gry. Jedyne legalne. Nie myle sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze sie nie klocic, tym bardziej, ze swieto mamy czyli premiere StarCraft II. A o kluczyki do przetestowania gry mozna prosic, byle nie nachalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować