Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Witam, skąd polecacie kupić klucz, digital oczywiście, żeby mi działał z angielskim klientem EU (versja angielka!), przecież 60 euro nie dam..jakieś sugestie?

czy keye.pl to dobre wyjście? będzie działać z tamtąd klucz z angielskim klientem EU prosto ze strony blizza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:17, Liszeq_Lock napisał:

Witam, skąd polecacie kupić klucz, digital oczywiście, żeby mi działał z angielskim klientem
EU (versja angielka!), przecież 60 euro nie dam..jakieś sugestie?

czy keye.pl to dobre wyjście? będzie działać z tamtąd klucz z angielskim klientem EU
prosto ze strony blizza?


tak, bez problemu. ja tam właśnie zakupiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:17, Liszeq_Lock napisał:

Witam, skąd polecacie kupić klucz, digital oczywiście, żeby mi działał z angielskim klientem
EU (versja angielka!), przecież 60 euro nie dam..jakieś sugestie?

czy keye.pl to dobre wyjście? będzie działać z tamtąd klucz z angielskim klientem EU
prosto ze strony blizza?


Polecałbym allegro - bezpieczeństwo transakcji. Bałbym się zaryzykować jakieś keye.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:26, KERMIy napisał:

Polecałbym allegro - bezpieczeństwo transakcji. Bałbym się zaryzykować jakieś keye.pl

Jak tam nigdy nie kupowałeś to się nie wypowiadaj. To akurat bardzo zaufana stronka. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:30, Damianuss1 napisał:

> Polecałbym allegro - bezpieczeństwo transakcji. Bałbym się zaryzykować jakieś keye.pl

Jak tam nigdy nie kupowałeś to się nie wypowiadaj. To akurat bardzo zaufana stronka.
Polecam.


Co się nie odzywaj? Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do zabraniania wypowiadania się na forum innym osobom? Każdy ma prawo do własnej opinii, którą zresztą podtrzymuję, na allegro masz gwarancję zwrotu środków w przypadku nieuczciwego sprzedawcy, a jak ktoś z keje.pl Cię oszuka to będziesz dochodzić sprawiedliwości ale chyba w sądzie.
To, że akurat ty jesteś zadowolony z ich usług nie oznacza, że możesz ganić każdego kto odnosi się do tego serwisu z rezerwą. Dorośnij dzieciaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:35, KERMIy napisał:

Co się nie odzywaj? Dlaczego uzurpujesz sobie prawo do zabraniania wypowiadania się na
forum innym osobom? Każdy ma prawo do własnej opinii, którą zresztą podtrzymuję, na allegro
masz gwarancję zwrotu środków w przypadku nieuczciwego sprzedawcy, a jak ktoś z keje.pl
Cię oszuka to będziesz dochodzić sprawiedliwości ale chyba w sądzie.
To, że akurat ty jesteś zadowolony z ich usług nie oznacza, że możesz ganić każdego kto
odnosi się do tego serwisu z rezerwą. Dorośnij dzieciaku.



Ludzie z keye.pl działają na rynku gier już trochę czasu. Na Allegro również sprzedają więc ;)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam
Ja mam z kolei problem z założeniem konta na battlenet. Mianowicie na 3 kroku gdy klikam kontynuuj wyskakuje pusta strona z taka informacją: Błąd parsowania XML: nie znaleziono elementu
Obszar: https://eu.battle.net/account/creation/summary.html
Numer linii: 205, kolumna 26:<span class="form-right">
-------------------------^
Nigdy się jeszcze z czymś takim nie spotkałem i nie wiem czy to wina ich czy moja. Prosiłbym o rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:50, Du5Ky napisał:

Witam
Ja mam z kolei problem z założeniem konta na battlenet. Mianowicie na 3 kroku gdy klikam
kontynuuj wyskakuje pusta strona z taka informacją: Błąd parsowania XML: nie znaleziono
elementu
Obszar: https://eu.battle.net/account/creation/summary.html
Numer linii: 205, kolumna 26:<span class="form-right">
-------------------------^
Nigdy się jeszcze z czymś takim nie spotkałem i nie wiem czy to wina ich czy moja. Prosiłbym
o rady.


A próbowałeś z innych przeglądarek zakładać? Jest to samo? Ja z IE miałem problem, co prawda inny, a z firefoxa poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:35, KERMIy napisał:

Co się nie odzywaj?


Normalnie, nie kupowałeś tam nigdy to nie masz wyrobionego zdania.

Dnia 27.07.2010 o 14:35, KERMIy napisał:

Każdy ma prawo do własnej opinii, którą zresztą podtrzymuję


Też mi opinia - Bo się boję tam kupować.

Dnia 27.07.2010 o 14:35, KERMIy napisał:

To, że akurat ty jesteś zadowolony z ich usług


Nie tylko ja. Ten serwis jest polecany przez samo Allegro gdzie oni sami przeprowadzają tam transakcje. Wystarczy spojrzeć na ilość pozytywnych komentarzy.

@EDIT
Koniec tematu, koniec offtopu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 14:37, L33T napisał:

Wojman grasz via Bootcamp czy pod OS X ?


Na Macu pod OS X. Mam jeszcze stacjonrany PC i tam gram pod Windows XP. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że post LoLo84 wyjaśnił sprawę i nie ma sensu dalej z tobą dyskutować bo nie ma o czym.

Co do opinii to nie przypominam sobię abym napisał, że boję się tam kupować, chodziło mi o to, że allegro zapewnia większe bezpieczeńtwo - to było jeszcze przed tym zanim Lolo84 napisał, że sprzedają również na allegro. Swoją drogą mogłeś od razu napisać, że sprzedają także na allegro a nie brnąć w ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe dlaczego Blizzard udostępnia to 7 godzinne demo tylko dla wybranych, którzy mają znajomych, którzy z kolei kupili pełną wersję. Mogliby udostępnić demko dla ogółu tak jak to było/jest w przypadku WoW''a. Czy istnieje jakiś inny sposób (niż przez znajomego), zdobycia tego kodu demka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ne ma to jak zaufany sklep, oczywiście paczka nie doszła mimo że wybrałem odbiór osobisty w salonie. Zapłaciłem naiwny przedpłatą i gry dalej nie mam, mimo, że w każdym sklepie możną ją normalnie kupić po takiej samej cenie. Prosty wniosek - sklepowi gram.pl już podziękujemy, więcej gier u nich nie zamówię:) taniej i szybciej je kupić w jakiekolwiek sieci handlowej typu mediamarkt czy saturn. I mamy pewność że dostaniemy grę w dzień premiery a nie usłyszymy " może jutro będzie ale nie wiemy czy na pewno ". Nie wiem kto tu odpowiada za logistykę ale nie chciałbym być w jego skórze jak mu się szefostwo do tyłka dobierze po takiej plamie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z SC2, kupiłem pudełkową polską wersję, dodałem grę z poziomu przeglądarki z cd-keyem na battle.net, zainstalowałem i nie mogę grać. Wyskakuje mi błąd, że do tego konta nie jest przypisany SC2, chociaż gdy loguje się na swoje konto normalnie widzę aktywną licencję. Region EU PL i w grze i na koncie. Ma ktoś podobny problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 15:35, KERMIy napisał:

Ciekawe dlaczego Blizzard udostępnia to 7 godzinne demo tylko dla wybranych, którzy mają
znajomych, którzy z kolei kupili pełną wersję. Mogliby udostępnić demko dla ogółu tak
jak to było/jest w przypadku WoW''a. Czy istnieje jakiś inny sposób (niż przez znajomego),
zdobycia tego kodu demka ?


Coz, jak dla mnie porazka na calej linii. Zeby moc przetestowac gre na swoim sprzecie trzeba prosic na tysiacu stron o klucz do dema (!). Chyba frajerow szukaja. Nie dam 170 zl za pudelko (150 zl za klucz) bez sprawdzenia gry. Pewnie sobie Blizzard z tgo nic nie zrobi ale jak nie to nie. Nie ma dema - laski bez. Jak przetestuje to zdecyduje czy jest po co wydawac tyle kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może trochę na to za wcześnie, ale mógłby mi ktoś zaprezentować wrażenia z gry ? Najlepiej w formie małej recenzji, chociaż oczywiście nie oczekuje że ktoś w dniu premiery będzie w stanie taką napisać.
Najlepiej w miarę obiektywnie. W pierwszą część grałem bardzo mało, raptem pierwsze 5 misji z kampanii Terran. Nie porwało mnie. Fanom gry pewnie i tak będzie się podobać, chciałbym usłyszeć opinię kogoś, kto nie grał w poprzednią część.

Wiadomo, 180 zł piechotą nie chodzi, a to baaardzo sporo, jak na RTS. Skrajnym idiotyzm jest też cd key do dema (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować