Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Czy ktoś mógłby się podzielić kodem na triala?
niestety,z propozycji która wcześniej padła nie zdążyłem skorzystać - ktoś był szybszy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chyba można tak tylko aby grać multiplayer musisz być zalogowany.


a możesz grać skirmish i online bo ja nie mogę bo jakieś kur**** nie skończone pobieranie ale nie widzę by coś pobierał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co to się porobiło z portalami (chyba wszystkimi)... Autoreklamy a nie portale:/
www.interia.pl Jednym słowem "żal"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 12:01, GeoT napisał:

Mam jeszcze pytanie: jak jest z licencją tej gry, bo widzę, że można ją uruchomić bez
płyty. Czy mogę ją sobie zainstalować na kompie stacjonarnym i na lapku?

Raczej tak, w WoWie jest podobnie, też możesz klienta ściągnąć i na każdym kompie zainstalować. Ale żeby grać musisz się zalogować na koncie, a do tego może być na raz zalogowany tylko 1 komputer.

Dnia 28.07.2010 o 12:01, GeoT napisał:

I kwestia "sejwów": czy to prawda, że są zapamiętywane na koncie BNa? Jeśli tak to zabieram
lapka do pracy i mogę tam kontynuować singla?

Savy raczej nie bo każdy waży po 1,6 MB, ale możliwe, że progres kampanii (jakie misje zaliczone, jakie osiągnięcia etc.) i konfiguracja owszem. Najlepiej przetestuj i napisz jak jest ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.07.2010 o 22:16, L33T napisał:

A jak z wydajnością pod OS X ?


Pogralem troche na Macu. Z gra nie mam zadnych problemow, zadnych przycinek czy zwiechow. Dziala plynnie i bez problemow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 11:51, necron1501 napisał:

Wojman, możesz się pokusić o minirecenzję?


Powiem wiecej - bede pisal recenzje dla jednego z portali. Dam Wam wtedy linka. :) Ale mala minirecenzje na forum tez napisze, ale troszeczke pozniej, bo teraz jestem w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 12:01, GeoT napisał:

Grę otrzymałem od kuriera wczoraj dopiero przed 16. Mówiłem UPS to nienajlepszy spedytor.


Dlatego specjalnie wzialem dostawe do pracy. Gre mialem wczoraj lekko po 12.

Dnia 28.07.2010 o 12:01, GeoT napisał:

Mam jeszcze pytanie: jak jest z licencją tej gry, bo widzę, że można ją uruchomić bez
płyty. Czy mogę ją sobie zainstalować na kompie stacjonarnym i na lapku?


Tak. Mozesz ja zainstalowac na stacjonarnym i na lapku. I grac gdzie ci sie podoba. Co wiecej save sa tez przechowywane na serwerze, wiec jesli zaczniesz grac np. na lapku i bedziesz chcial kontunowac na stacjonarnym to od razu bedziesz mial.

Dnia 28.07.2010 o 12:01, GeoT napisał:

Wiadomo, że
będę mógł grać tylko na jednym kompie na raz, ale chyba tak się da. Rozumiem też, że
aby pograć sobie na dwóch kompach jednocześnie muszę dokupić jeszcze jeden klucz i wtedy
można pograć w multi. Czy dobrze rozumuję? :)


Tak. W ten sposob gralem z bratem na becie StarCraft II. Na pelnej jest to samo.

Dnia 28.07.2010 o 12:01, GeoT napisał:

I kwestia "sejwów": czy to prawda, że są zapamiętywane na koncie BNa? Jeśli tak to zabieram
lapka do pracy i mogę tam kontynuować singla?


Tak.

UPDATE:
Drugi klucz trzeba miec rzecz jasna na osobnym koncie BN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może komuś się przyda :) Chcesz mieć angielskie odgłosy postaci w grze mając polską wersję ?

W katalogu (z polską wersją) StarCraft II\Mods\Liberty.SC2Mod podmień plik plPL.SC2Assets na wersję angielską (trzeba pobrać klienta). Oczywiście zachować trzeba tę samą nazwę "plPL.SC2Assets" i najlepiej zrobić kopię zapasową katalogu.

Z tego co widzę (nie testowałem jeszcze całości) to wszystko zostaje po polsku oprócz odzywek jednostek w samej grze, więc jest to chyba najlepsza kombinacja :) Pamiętaj, robisz to na własną odpowiedzialność !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:26, Arqadius napisał:

Może komuś się przyda :) Chcesz mieć angielskie odgłosy postaci w grze mając polską wersję
?

...ciach...

Dnia 28.07.2010 o 13:26, Arqadius napisał:

odzywek jednostek w samej grze, więc jest to chyba najlepsza kombinacja :) Pamiętaj,
robisz to na własną odpowiedzialność !


A ile mega waży ten jeden plik ?


eh...a mojego preordera nadal nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:26, Arqadius napisał:

Może komuś się przyda :) Chcesz mieć angielskie odgłosy postaci w grze mając polską wersję
?


To można by przypiąć, bo pewnie przyda się niejednej osobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:46, Animator napisał:

A ile mega waży ten jeden plik ?

Niewiele ponad 300MB, wersja angielska i polska różnią się kilkoma/kilkunastoma MB. Jeszcze nie przetestowałem tego dokładnie, więc nie jestem pewien na 100% czy wszystko jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:50, Arqadius napisał:

> A ile mega waży ten jeden plik ?
Niewiele ponad 300MB, wersja angielska i polska różnią się kilkoma/kilkunastoma MB. Jeszcze
nie przetestowałem tego dokładnie, więc nie jestem pewien na 100% czy wszystko jest ok.



no tak, ale żeby uzyskać ten plik muszę pobrać cały 8 gigowy instalator :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 14:01, Animator napisał:

no tak, ale żeby uzyskać ten plik muszę pobrać cały 8 gigowy instalator :/

No tak, ale jak to zrobisz to masz spokój na ładnych parę lat :) Chyba że w którejś aktualizacji zmienią coś w tych plikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2010 o 14:01, Animator napisał:

no tak, ale żeby uzyskać ten plik muszę pobrać cały 8 gigowy instalator :/

Wystarczy że jakaś dobra dusza wrzuci ten plik z angielskiego clienta na jakiś serwer typu rapidshare, i problem zniknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 13:26, Arqadius napisał:

Z tego co widzę (nie testowałem jeszcze całości) to wszystko zostaje po polsku oprócz
odzywek jednostek w samej grze, więc jest to chyba najlepsza kombinacja :)


Czyli po prostu jest to wtedy wersja angielska z polskimi napisami? Jesli tak to super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 14:24, Wojman napisał:

Czyli po prostu jest to wtedy wersja angielska z polskimi napisami? Jesli tak to super.

Nie. To jest polska wersja (polski klient) z podmienionym jednym plikiem, tym odpowiadającym za odzywki. W drugą stronę trzeba by kopiować więcej plików, a i tak nie wiem czy by się udało (próbowałęm i lipa).

Czyli masz wszystko po polsku (napisy, mowa w filmikach, opisy jednostek) jedynie jednostki gadają po angielsku. Nie wiem czy tak jest wszędzie, nie sprawdzałęm w kampanii. Przetestuję to wieczorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 14:05, Darkstar181 napisał:

Wystarczy że jakaś dobra dusza wrzuci ten plik z angielskiego clienta na jakiś serwer
typu rapidshare, i problem zniknie.


To czekamy na Dobrą Duszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe z gra nie mam zadnych problemow. Chcialem jednak skorzystc z edytora map, zeby wydobyc muzyke, ktora jest puszczana w kantynie na statku, bo jest swietna, a niestety na soundtracku z Edycji Kolekcjonerskiej tych kawalkow nie ma. No i wysypuje mi sie edytor map na Macu. Na PC jeszcze nie probowalem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować