Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Dnia 28.07.2010 o 18:54, Wojman napisał:

Po uruchomieniu gry (gdy nie masz podlaczonego internetu) powinna sie wlaczyc gra z informacja,
ze mozesz grac offline, ale nie mozesz zdobywac achievemtow. Mi ta opcja dziala bez problemu.


Pojawia się ta opcja ale ona nie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy próbie grania offline pojawia się komunikat

To enable offline play, connect to battle.net to authorize your game client. You also need at least one starcraft 2 character on the account

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,ale jaja są z tą grą ...
żaden pracownik Empiku nie może rozfoliować gry żeby nie wyciekł kod na triala,na dodatek poinformowano mnie że to co się teraz sprzeda to cały nakład aż do ... października,listopada bo Blizzard dał na nasz kraj ograniczoną ilość kont do Battle.net ...
Tak więc,nie dość że gry nie można przetestować to jeszcze trzeba się spieszyć z kupnem ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 19:41, lis_23 napisał:

na dodatek poinformowano mnie że to co się teraz sprzeda to cały nakład aż do ... października,listopada
bo Blizzard dał na nasz kraj ograniczoną ilość kont do Battle.net ...


W życiu w to nie uwierzę. Blizzard chce mieć zyski z naszego kraju mniejsze, niż może mieć? Akurat. W Empiku pracownicy rzadko kiedy są na tyle rozgarnięci, by wiedzieć o czym mówią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok, może ktoś pomoże. Nie działa mi opcja play offline / play as guest. Mówi, że instalacja musi być uwierzytelniona czy cos w tym stylu i wymaga połączenia z BN. Nie wystarczy to, że już grałem z połączeniem z BN?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2010 o 19:43, Feallan napisał:


W życiu w to nie uwierzę. Blizzard chce mieć zyski z naszego kraju mniejsze, niż może
mieć? Akurat. W Empiku pracownicy rzadko kiedy są na tyle rozgarnięci, by wiedzieć o
czym mówią.


Cóż,mnie o tym poinformował sam kierownik,że więcej dostaw nie będzie aż do października,listopada ...
ja konto na Battle.net już sobie założyłem ale dostępu do triala nie mam - tak czy siak,konto się przyda,może kiedyś wyjdzie w końcu " Diablo III " ;)

A w kwestii " StarCrafta II " to bez możliwości sprawdzenia gry nie wydam na nią 200 zł - przede wszystkim interesuje mnie to,czym ten RTS różni się od 17 innych w mojej kolekcji gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o ANG/PL wersję, czyli oryginalny voice z polskim napisami, wtrącę swoje trzy grosze. Po tym jak usłyszałem głos Raynora w polskim kliencie (mały szok swoją drogą :o) zacząłem trochę grzebać w plikach i robić małe dochodzenie. Są dwa pliki plPL.SC2Assets, jeden w katalogu mods, waży ok 350 mb i zawiera głownie dźwięki jednostek z potyczek/multi. Natomiast drugi plik znajduje się w katalogu Campaigns, zajmuje prawie 1GB i zawiera, jak idzie się domyśleć, dialogi z kampanii. Oprócz tego w tym pliku zawarte są zdaje się tekstury z polskimi napisami i po podmianie takie bajery jak np. te śmieszne billboardy z 1 misji są po angielsku. Pozostałe napisy w grze są PL, także w filmikach, testuję już parę godzin i gra się o niebo lepiej, polecam! Jedynie czasem pojawią się jakieś polskie odzywki, ale to bardzo rzadko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 19:47, Mafoski napisał:

Ok, może ktoś pomoże. Nie działa mi opcja play offline / play as guest. Mówi, że instalacja
musi być uwierzytelniona czy cos w tym stylu i wymaga połączenia z BN. Nie wystarczy
to, że już grałem z połączeniem z BN?


Mam to samo. Na razie napisałem do blizz zobaczę co mi odpowiedzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałem się zapytać czy są może owe pliki z angielskimi głosami na jakimś serwisie aby można je było pobrać? Nie widzi mi się u mnie ściągać całego klienta bo to za dużo jak na moje łącze;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i kilka pierwszych misji z kampanii zaliczonych. Osobiście nie miałem kompletnie żadnego problemu z SC2, instalacja, rejestracja i sama gra śmiga pięknie bez żadnych problemów na chwilę obecną. Mam nadzieję, że w przyszłości nie natrafię na błąd, który przeszkodzi mi w dalszej rozgrywce. Sama kampania bardzo mi się podoba :). Dzisiejsza noc będzie zarwana na 100% ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 20:01, Lucas01 napisał:

Mam to samo. Na razie napisałem do blizz zobaczę co mi odpowiedzą.

Daj znać tutaj na forum jakbyś się czegoś dowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 17:24, Wojman napisał:


Niestety nic nie dało napisałem maila do pomocy technicznej (już drugi pewnie znowu każe mi reinstalować grę i zmienić hasło na battlenecie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, więc tak wstyd się przyznać (hehe), ale nigdy nie grałem w StarCrafta. W żadnego. I tak się zastanawiam, bo gra mnie bardzo ciekawi, a RTS''y nawet lubię, czy 1 jest bardzo połączona (fabularnie) z 2? Jestem w 80% przekonany, że tak, więc już od razu zapytam, czy w takim razie warto kupić klucz online do 1, bo nie chce mi się czekać, a jak na taką starą grę to dużo nie powinna zajmować, piszę tutaj, bo nie chcę już odkopywać nie wiadomo jak starych tematów, a tutaj raczej szybko otrzymam odpowiedź. Zaciekawiła mnie ta gra po filmikach z tvgry. Zawsze StarCrafta za nudy uważałem i dlatego nigdy nie miałem zamiaru się zabierać, ale po tych filmikach naszła mnie duża ochota. Wtedy zapewne kupiłbym i 2, bo gra Blizza jeszcze nigdy mnie nie zawiodła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra... Panowie krótka piłka. Brać SC2 czy nie, bo właśnie jestem na allegro ? Jestem fanem WarCraft''a III i DoW''a I i II. Spodoba mi się ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 20:35, Xjumpaytech napisał:

No, więc tak wstyd się przyznać (hehe), ale nigdy nie grałem w StarCrafta. W żadnego.
I tak się zastanawiam, bo gra mnie bardzo ciekawi, a RTS''y nawet lubię, czy 1 jest bardzo
połączona (fabularnie) z 2?


Bardzo. 2, to kontynuacja wydarzeń z 1. Wiele stracisz jeżeli nie zagrasz w część pierwszą :-) Kupuj śmiało. Teraz to grosze, a fabuła jaka oferuje StarCraft bezcenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No można zagrać ale 1 może okazać się odstraszająca w tych czasach;-D


Ma ktoś jeszcze ten klucz z pełniaka z chęcią bym przyjął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.07.2010 o 20:40, Karol44 napisał:


Ma ktoś jeszcze ten klucz z pełniaka z chęcią bym przyjął.


Podobnie jak i ja ;)
jeszcze raz podaję numer gg - 12154718 - może ktoś kto dopiero kupił/ kupi grę się zlituje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.07.2010 o 20:40, Karol44 napisał:

No można zagrać ale 1 może okazać się odstraszająca w tych czasach;-D


Odstraszająca? Czemu? Że grafika?
E tam, nie przesadzajmy. Grafika nie jest najważniejsza. Mnie w SC gra się nadal bardzo przyjemnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować