Zaloguj się, aby obserwować  
Black_Dog

StarCraft 2 - temat ogólny [M]

10149 postów w tym temacie

Nie chodzi mi o to że nie lubię rozebranych tylko nie lubię tych które rozbierają się dla wszystkich np w takich playboyach ale coś od tematu starcrafta odskoczyliśmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:19, Karol44 napisał:

Nie chodzi mi o to że nie lubię rozebranych tylko nie lubię tych które rozbierają się
dla wszystkich np w takich playboyach ale coś od tematu starcrafta odskoczyliśmy.


E tam. Wrzuć sobie w ava jakąś fotkę z Kerrigan z filmiku z SC2 i masz wygraną w kieszeni :) A, że ona tak średnio ubrana... ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>Abonament,

ke? chodzi ci o WoW? mi sie podoba - firewall na dzieciaki jest? jest. Sam jak gralem w WoWa to przez 2 lata spotkalem 3 klnace osoby ( polacy oczywiscie - najgorszy narod jesli chodzi o mmo, zal mi za swoich)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm ... strona z instrukcji wyświetla się u mnie jako " zagrożona "
Ze strony Battle.net gdzie założyłem konto nie da się wpisać tego kodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:32, Karol44 napisał:

Dzieki ale czas do gry mam ze jak włączę grę czy juz od teraz mi liczy bo ściągać mi
sie będzie 12 godz a grac mogę 7

No raczej liczy się od logowania w grze imo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2010 o 15:28, diablolod napisał:

ke? chodzi ci o WoW? mi sie podoba - firewall na dzieciaki jest? jest. Sam jak gralem
w WoWa to przez 2 lata spotkalem 3 klnace osoby ( polacy oczywiscie - najgorszy narod
jesli chodzi o mmo, zal mi za swoich)

Chamstwo spotkasz wszędzie.
Jak ci się podoba płacenie za to, że panowie z Blizzarda wielkodusznie pozwalają ci zagrać na swoich serwerach w WoWa, to proszę bardzo płać... przez takich właśnie ludzi deweloperzy wymyślają coraz to zuchwalsze sposoby ciągnięcia kasy z klientów.
A jeżeli wydaje ci się, że najgorsze w necie są dzieciaki, to ty po necie w nic nie grałeś... spotkałem raz w Diablo 2 12(!) latka który zachowywał się lepiej niż niejeden dorosły gracz. A co do przeklinania, to że ktoś klnie nie znaczy, że dzieciak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą ciekawe czy demko można wykorzystać więcej niż raz, czy jednak jest ograniczenie, że jedno konto może aktywować tylko jedno demo dla starcrafta. Jeśli nie ma ograniczenia to ktoś kto ma sporo znajomych, którzy kupili starcrafta, będzie mógł spokojnie przejść kampanię za free :) - chociaż chyba w tym temacie jestem trochę niepoprawnym optymistą :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ech,a ja sobie nigdy chyba tego triala nie przetestuję ...
ciekawi mnie jeszcze to czy jest on w wersji oryginalnej czy po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2010 o 15:51, lis_23 napisał:

Ech,a ja sobie nigdy chyba tego triala nie przetestuję ...
ciekawi mnie jeszcze to czy jest on w wersji oryginalnej czy po polsku?


To zależy jakiego klienta sobie ściągniesz, to od Ciebie zależy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.07.2010 o 15:35, Arry napisał:

Chamstwo spotkasz wszędzie.
Jak ci się podoba płacenie za to, że panowie z Blizzarda wielkodusznie pozwalają ci zagrać
na swoich serwerach w WoWa, to proszę bardzo płać... przez takich właśnie ludzi deweloperzy
wymyślają coraz to zuchwalsze sposoby ciągnięcia kasy z klientów.
A jeżeli wydaje ci się, że najgorsze w necie są dzieciaki, to ty po necie w nic nie grałeś...
spotkałem raz w Diablo 2 12(!) latka który zachowywał się lepiej niż niejeden dorosły
gracz. A co do przeklinania, to że ktoś klnie nie znaczy, że dzieciak.


Mi nie chodzi o dzieci wiekowo tylko zachowaniem wlasnie :P
oczywiscie ze wole placic abonament. Wolisz miec w grze mikrotransakcje? To powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować